Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.06.2013 13:42

A szambiarza po drodze do i z Sevidu spotykaliście ? :lol:
danka13
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) danka13 » 26.06.2013 16:26

I szambiarza i beczkowóz z wodą:)niezłe przeżycie.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 29.06.2013 16:53

alessandro1977 napisał(a):A szambiarza po drodze do i z Sevidu spotykaliście ? :lol:

danka13 napisał(a):I szambiarza i beczkowóz z wodą:)niezłe przeżycie.

Tam nie ma jakichś "mijanek"?
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.06.2013 18:35

Byłem w Sevid. Raj dla osób lubiących ciszę. Jest jeden sklep i Bar. Droga dojazdowa jest wąska ale są Mijanki. Nie jest tak, że nie można się minąć. Ruch na drodze mały. Woda czysta. W Sevid nie ma wodociągu. Domki maja zbiorniki wody. Byłem 2 tygodnie i wody mi nie zabrakło. Marketów nie ma. Najbliższe sklepy w Marinie koło Trogiru. Markety w Trogirze
danka13
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) danka13 » 30.06.2013 13:08

Są zatoczki gdzie można stanąć i przepuścić ,ale jak się rozpędzisz i nagle na drodze stanie ci szambiarz,he he to jest nieźle i trzeba się cofnąć:)
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 30.06.2013 18:19

Jedziemy do Sevid w tym roku.
Powiedzcie, czy droga jest stroma i kręta, czy spokojnie?
Jakieś lody przy plaży?
Mozna gdzieś wypić kawę z ekspresu tak przy plaży?
Jest coś "jadalnego" w barze?
danka13
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) danka13 » 30.06.2013 19:35

Hej,droga jak już opisywałam jest do przeżycia:)lodów i kawy przy plaży nie uświadczysz,no chyba że coś się zmieniło od zeszłego roku.Lody możesz zakupić w sklepiku za barem,w barze były lody na gały ale nie kupowaliśmy.Sklepik w miarę dobrze zaopatrzony,w barze prócz piwa nic nie konsumowaliśmy:),ale ludziska coś tam zajadali wiec pewnie zjadliwe.Miła obsługa.
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 30.06.2013 20:18

danka13
dzieki :D
no lody z dzieckiem to podstawa, żeby gdzieś były.
Co do jedzenia to w takim razie jednak bedzie jedzenie domowe, a na wyjezdzie knajpki.
roberts78
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) roberts78 » 03.07.2013 19:43

CZy jest szansa na znalezienie w sevid kwatery w ciemno?
Jedziemy 2 +2 w terminie 03-10,08,2013.
Z jakimi cenami trzeba się liczyć w sezonie.
Ewentualnie szukalibysmy jeszcze w Kanica, Rażanj.
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 03.07.2013 19:51

Ja płacę 55 za apart 2+2 w sierpniu. I niżej nie miałem ofert z Sevidu. Przy czym kontaktowałem się tylko z takimi co mają maile. Być może tacy "niekorespondecyjni", których nie ma w necie są tańsi. Oczywiście także budynki w słabszym standardzie, z gorszym dostępem do plaży mogą być nieco tańsze.
danka13
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) danka13 » 04.07.2013 12:43

W zeszłym roku byliśmy zakwaterowani w wilii Ante w Sevid w apartamencie za 80 euro za 5 osób.Byliśmy ze znajomymi więc na naszą trojkę wypadło 48,w tym roku zaglądałam na stronę i ceny mają podobne.Czy można w ciemno ,nie wiem,ale jadąc widzieliśmy wiele wywieszek o wolnych pokojach a było to początkiem lipca.W Kanicy byliśmy dwa lata temu ,tam płaciliśmy za 4 osoby 50 euro ale to było troszkę po znajomości:)
M.M.E.D..
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.M.E.D.. » 05.07.2013 18:31

Witam. Czy w Sevidzie jest tylko jedna knajpa LATERNA? Jakie tam mają ceny w tej laternie i co polecaci tam .pozdrawiam.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.07.2013 19:00

Wszystko polecamy. Płać i wymagaj.
cepter1
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cepter1 » 05.07.2013 20:37

Byłem w sevid w 2012r. Miejscowóść mała, połóżona na półwyspie. Z każdej strony morze,z jednej strony plaże bardziej skaliste i betonowe z drugiej łagodne zejście i żwir. Sklep tylko jeden mały market ale dobrze zaopatrzony, przy sklepie bar. W barze polecam piwo i kalmary, ceny takie jak w całej chorwacji. W markecie też nie było drogo cena wody mineralnej 1,5L(JANA) taka sama jak w konzumie w Trogirze, podobnie było z piwem.
Rano przy sklepie między 7 a 8 godz. stoi pan ze świerzymi rybami, kalmarami, i ośmirnicami. w zeszłym roku jeździł starym białym VW golfem II. Wieczorem od 19godz. przy sklepie stoi pan ze swojską rakiją, winem, oliwą z oliwek i warzywami- Polecam wino białe ma też czerwone, jego auto w zeszłym roku to citroen berlingo II kolor chyba niebieski. Przy plaży żwirowej jest też stoisko z pieczywem i warzywami "tesco". Miejscowość polecam tym którzy cenią sobie spokój i nie lubią tłoku na plaży. Woda bardzo czysta i ciepła miała 25-27 stopni w sierpniu sprawdzałem osobiście termometrem. Ja wynajmowałem apartament przy samej plaży, taras miał widok na plaże i morze-Polecam Rewelacja. :papa:
danka13
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) danka13 » 05.07.2013 23:25

Ciekawe, czy nie byłeś przypadkiem w ty samych domku co my?My także mieliśmy miejscówkę przy plaży z widokiem na plaże i morze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sevid (Marina) Był ktoś ? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone