Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
seledynka
Globtroter
Sevid (Marina) Był ktoś ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 20.01.2009 23:20

Witam.Zarezerwowałam 2 tygodnie w Sevid (Marina) .Wygląda zachecająco - oczywiście kłade główny nacisk na wode ale to tylko fotki .Był tam ktoś i może doradzić ?
j23
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 20.01.2009 23:33

albo Sevid albo Marina bo to dwie różne miejscowości
seledynka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 20.01.2009 23:34

Taka propozycja :

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.01.2009 23:59

Jeśli Sevid , to OK , gorzej gdyby była to Marina.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link - link pokazuje gdzie jest Sevid, jak tam dojechać i jak tam jest. :lol:
seledynka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 21.01.2009 00:29

Zestresowałam sie troche na zniechęcenie na Marine :( Ja podałam dokładne miejsce noclegu - Sevid a w nawiasie Marina . Na zdjęciach okolice wyglądają dobrze choć drogi :) Tak sobie przy końcu ...ale to nie problem :) Właśnie tak to jest nieciekawie : już trzeci raz jade z agencji adriatica zawsze byłam zadowolona tym razem szukam miejsca z cudowną wodą ale jednocześnie bez tłumów. Znalazłam ten apartament i mam nadzieje że to nie centralnie w Marinie a może jakieś obrzeża skoro napisane Sevid ?

Panie Januszu apartament jest ale nie widze jak daleko od morza jakie widoki jakie wyposażenie ....a to ważne
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.01.2009 02:31

Zdjęcia z Sevid na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

W Sevid osobiście nie byłem , ale jego położenie mi się podoba - będzie Ci tam dobrze :lol:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :wink: :lol:
seledynka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 22.01.2009 15:39

Bardzo dziękuje :) Jednak zdecydowałam się na 2 tygodnie w Sevid i kolejny 3 tydzień w innym miejscu dla odmiany :lol:

Pozdrawiam
jarkom
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarkom » 28.02.2009 22:24

Proszę o przybliżenie dlaczego nie Marina?
jorgus111
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 28.02.2009 22:53

jarkom napisał(a):Proszę o przybliżenie dlaczego nie Marina?

Marina - cicha, bardzo spokojna mieścina nastwiona przede wszystkim na żeglarzy , ale w której można też spędzić spokojny urlop z dziećmi :) . Jednakże plaża która tam występuje jest praktycznie wydzielona z zatoki w ktorej cumują małe łajby, bez widoków na piękne morze ze średnio czystą wodą. Jest miejscem mniej obleganym niż inne okoliczne miejscowości- jak Primosten, Rogoznica czy mocno polecane Ciovo :wink: , ja nie wybrałabym tej miejscowości na wypoczynek chociażby ze względu na ruchliwą jadrankę w pobliżu.
Są bardziej urokliwe miejsca w Cro jak Marina :lol:

Jeden z wątków o Marinie
Drugi... :wink:
Adam66
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 01.03.2009 00:23

Na moje oko jest to Sevid, ale nie centrum wioski.
Kiedyś interesowałem się tą wioską niestety apartament nie wypalił, ale będąc w okolicy wdepnąłem co by trochę się rozejrzeć.
Miejscowość na odpoczynek idealna. Trochę trudno dojechać ( droga wąska i kręta), ale za to cisza i spokój i daleko od jadranki. Sevid leży na półwyspie. Z jednej strony półwyspu jest plaża kamienista, a z drugiej skałki. Woda w zatoczce czyściusieńka.
Pozdrawiam
seledynka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 01.03.2009 01:08

Witam ponownie. 50 % zaliczki juz poszło i nasze miejsce zaklepane to :
Dojazd to naprawde pół biedy nie ma czym sie zamartwiać - miejsce relaksu ważniejsze bo to 2 tygodnie na leniuchowanie i szaleństwo zachwycanie się okolicą. Właśnie sie martwie czy to dobry wybór choć my należymy do nerwusów jak nie dopisze apartament,właściciel czy uroki pobytu to zwijamy torby i w droge :twisted: Ale wolałabym zachwycać sie wakacjami niż szarpać z Adraiticą lub podobnymi zjawiskami :P
Adam66
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 01.03.2009 13:42

Drogą się nie martw. Chociaż wąsko i kręto to prawie zerowy ruch, ponieważ jest to bardzo kameralna wioska. Naprawdę fajne miejsce do leniuchowania, a i niedaleko do Splitu, Trogiru, Primostenu, Sibenika oraz wodospadów Krki. Do wyboru i koloru. :D :D :D :D
Przyjemnych wakacji :lol:
ines
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 01.03.2009 15:26

seledynka napisał(a):Witam ponownie. 50 % zaliczki juz poszło i nasze miejsce zaklepane to :
Dojazd to naprawde pół biedy nie ma czym sie zamartwiać - miejsce relaksu ważniejsze bo to 2 tygodnie na leniuchowanie i szaleństwo zachwycanie się okolicą. Właśnie sie martwie czy to dobry wybór choć my należymy do nerwusów jak nie dopisze apartament,właściciel czy uroki pobytu to zwijamy torby i w droge :twisted: Ale wolałabym zachwycać sie wakacjami niż szarpać z Adraiticą lub podobnymi zjawiskami :P

Myślę, że w Sevid 2tyg to dużo..tydzień tam by z pewnością wystarczył...
Jest tyle pięknych miejsc w Cro, że nie warto siedzieć tyle czasu w jednym miejscu :)
Pozdrawiam
seledynka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) seledynka » 01.03.2009 15:52

Adam66 - pewnie będą przyjemne wakacje jak co roku jeszcze nie zdażyło się nam zawieść dlatego tam wracamy - dzięki :)

Ines - my będziemy trzeci raz w Chorwacji i za każdym razem wybieramy inne miejsca.Troche już zjechaliśmy bo zwykle nasz wyjazd dzielimy na dwie części. Tym razem dwa tygodnie w Sevid a kolejny tydzień w Latarni morskiej - Veli Rat (Dugi otok) :)
Adam66
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam66 » 01.03.2009 16:23

Latrnia morska-super!!!
Zawsze ciągnie mnie w takie miejsca, niestety rodzinka woli trochę więcej cywilizacji. Napisz po powrocie jak było, to może namówię rodzinkę.
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje