Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sevid (Marina) Był ktoś ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 10.07.2013 23:09

forumka.nika napisał(a):Mozesz mi powiedzieć jakie są zejscia do wody? Czy od razu głeboko czy płytko przy plaży?

Zależy w jakim miejscu.
kuras33
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuras33 » 11.07.2013 15:06

forumka.nika napisał(a):
kuras33 napisał(a):ja obecnie jestem w SEVID z rodziną, do plaży 40 metrów. Możliwość dojścia do plaży po przeciwnej stronie 70 metrów. wypożyczalnia kajaków, dobra rakija domowej roboty. cisza i spokój. plaża kamienista ale jest też z możliwością dojazdu autem lub kajakiem pontonem do plaży piaszczystej

jedziemy od 3 do 17 sierpnia, 4 rodziny z dziećmi do jednego domu.
Tez przy plaży.
Mozesz mi powiedzieć jakie są zejscia do wody? Czy od razu głeboko czy płytko przy plaży?
Zaopatrzenie w sklepie możliwe?


zejście u mnie do wody rewelacyjne, podejście od apartamentu w cichą zatoczkę-zero wiatru, pomost do opalania, płytko dla dzieci (super zbieranie krabów, jeżowców, ryb) woda bardzo czysta. W Sevid na końcu półwyspu jest ciężko z plażą bo jest głęboko, dużo skał i co ważne bardzo wieje.
do sklepu 300 metrów ceny jak w Konzumie w Trogirze (15 km) i Rogoznicy (8km) więc super bo na miejscu.
Kajak na tydzień 75 euro u właściciela, możliwość zrobienia grilla, polecam ośmiornice domowej roboty! tajnym przepisem właściciela. Niedaleko jest też plaża piaszczysta możliwość dojazdu autem lub dopłynięcie kajakiem lub łódką. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Rodzina Vukusic zaprasza
Stąd nie chce się wyjeżdżać a zaznaczam, że jestem jeszcze w trakcie urlopu
kuras33
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuras33 » 12.07.2013 09:01

darek1 napisał(a):
draka napisał(a):Ja byłam w zeszłym roku w Sevidzie i ... nie polecam. Jak ktoś już wspomniał zejścia do wody dosyć strome i śliskie. Z małymi dzieciakami to niestety jest problem, za każdym razem trzeba było wprowadzać i wyprowadzać dzieci do wody. Fakt jak ktoś lubi ciszę i spokój to odpowiednie miejsce. Wieczorami na plaży ciemno ( nie ma latarni ) więc spacer kiepski.Oświetlona jest tylko główna droga przez wioskę .Tak naprawdę to o godz. 22 zamiera tam życie i chyba wszyscy idą spać. Brak na plaży koszy na śmieci , co niestety jest problemem. Przy głównej drodze duże kontenery ( metalowe) na śmieci ( często nie opróżniane kilka dni a w takiej temperaturze to koszmar przejść koło takiego śmietnika). Ogólnie wszystko robi wrazenie zaniedbanego. Droga do sevidu dość stroma i kręta, ale da się przeżyć zjazd i wjazd. Choć zdarzają się niebezpiecznesytuacje , gdy nagle zza zakrętu wyjeżdza auto a Ty nie masz pobocza aby się schować , więc trzeba się cofać do jakiejś zatoczki. Reasumując - widoczki ładne ( ale w CRO wszędzie pięknie), plaże jak dla mnie nieciekawe, jako miejscowość turystyczna moim zdaniem zaniedbana... baza wypadowa ok - do Trogiru, wodospady KRKA.
Ja po raz drugi na odpoczynek do Sevidu się nie wybiorę i nikomu nie będę polecać , ale jak ktoś na forum napisał - każdemu odpowiada coś innego.
Ale życzę przyjemnych i udanych wakacji.



Ciekawa Reklama miejscowości Sevid. Pewnie koleżanka nie trunkowa.



w którym miejscu Pani była, bo ja pierwsze co zrobiłem to lukałem na dojście do plaży, i zejście do wody. Nie cały Sevid jest taki jak opisuje tylko fakt trzeba by pewnie w Pani przypadku odejść dalej od własnego hotelu co rozumie, polecam początek półwyspu nie czubek bo tam faktycznie są skały i strome zejścia
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2013 09:22

Takimi opiniami nie warto się sugerować...Sevid to akurat taka miejscowość w której każdy znajdzie kawałek dla siebie...
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.07.2013 11:06

Sevid - spokojna miejscowość dla osób lubiących ciszę. Niech nikt nie liczy, że się tam zabawi jak w Makarskiej.
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 12.07.2013 11:15

darek1 napisał(a):Sevid - spokojna miejscowość dla osób lubiących ciszę. Niech nikt nie liczy, że się tam zabawi jak w Makarskiej.

i bardzo dobrze
Nie interesuje mnie wszelkiego rodzaju umca umca przy plażach, umca-umca na deptakach, ciągi kramów z wszelakiej maści chińszczyzną.
Dlatego między innymi nie jeżdże już nad polskie morze.
Szkoda tylko że nie ma budki z lodami dla dzieciaków czy kawy z ekspresu i jakiegoś ciacha przy plaży.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.07.2013 11:16

W Sevid znajdziesz swoje miejsce na świecie. Minus, że można zapić się na śmierć. Uważaj na siebie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2013 11:24

forumka.nika napisał(a):Szkoda tylko że nie ma budki z lodami dla dzieciaków czy kawy z ekspresu i jakiegoś ciacha przy plaży.

Przy plaży nie ma ale przy sklepie jest... :wink:
Ciacha przy plaży nie ma bo mnie i Darka tam nie ma :lol:
Jest budka z pieczywem na jednej z plaż i są tam również słodkie przekąski :D

Sevid to miejsce godne uwagi...
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 12.07.2013 13:20

alessandro1977 napisał(a):
forumka.nika napisał(a):Szkoda tylko że nie ma budki z lodami dla dzieciaków czy kawy z ekspresu i jakiegoś ciacha przy plaży.


Ciacha przy plaży nie ma bo mnie i Darka tam nie ma :lol:


Sevid to miejsce godne uwagi...


hmm, no szkoda że ciacha tam nie ma 8) :lol: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2013 15:00

forumka.nika napisał(a):
hmm, no szkoda że ciacha tam nie ma 8) :lol: :mrgreen:

Zawsze można zmienić plany :D
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 12.07.2013 23:00

alessandro1977 napisał(a):
forumka.nika napisał(a):hmm, no szkoda że ciacha tam nie ma 8) :lol: :mrgreen:

Zawsze można zmienić plany :D

Zawsze można otworzyć swój kramik i już jest biznes :mrgreen:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.07.2013 08:07

Koleżanka nika miała na myśli inne ciastko..
forumka.nika
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 06.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) forumka.nika » 13.07.2013 09:18

darek1 napisał(a):Koleżanka nika miała na myśli inne ciastko..

Dokladnie :mrgreen:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 13.07.2013 09:27

forumka.nika napisał(a):
darek1 napisał(a):Koleżanka nika miała na myśli inne ciastko..

Dokladnie :mrgreen:


Jacy ci ludzie nie domyślni, nieprawdaż. :wink:
Marek358
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 611
Dołączył(a): 05.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek358 » 13.07.2013 12:00

No to chyba ja muszę za ciacho wystarczyć :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Sevid (Marina) Był ktoś ? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone