Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rovinj, jaka pogoda 21-27 września?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004
Rovinj, jaka pogoda 21-27 września?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 19.09.2008 08:42

Cześć! Jest ktoś lub wrócił ktoś z Was z Rovinja? Jadę w tą niedzielę (21.09) na tydzień i mam obawy co do pogody. Zapowiadają, że raczej nie będzie "upalnie". Mam nadzieję, że te prognozy się nie sprawdzą. Czekam na newsy pogodowe. Pozdrawiam!
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 20.09.2008 11:42

Witam właśnie wróciłem z Istrii, wygoniła mnie zmiana pogody, tzn po 10 dniach upałów zrobiło się zimno i deszczowo. Kilka dni pobyłem na Węgrzech, na basenach termalnych i tam spotkałem ludzi "uciekających" z Cro przed zimnem i wiatrem. Ale może będzie poprawa pogody :?: :D
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 29.09.2008 14:16

Dzięki!

Hej, właśnie wróciłam 8) W sumie to nie wiem ile było stopni, bo nie mieliśmy termometru (odczuwalna max ok. 23-25 stopni). Ranki i wieczory były chłodne ale w ciągu dnia było super! Na plaży spokojnie można było się opalać, co odważniejsi się kąpali. 5 dni było bardzo OK (ale pogoda się w ciągu dnia zmianiała), a 2 dni były idealne na spacerki. Nie padało :) Sooper! Nasłoneczniona wracam do pracy i czekam na weekend majowy w Cro...

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Rovinj, jaka pogoda 21-27 września?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone