Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja jedzeniowa-piwniczkowa-degustacyjna

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 30.09.2008 22:44

Kocham gotować i ta relacja jest super :)
Jedzenie ekstra, miło sobie popatrzeć na takie specjały , ale tylko po smacznym obiadku :)
caal
Croentuzjasta
Posty: 432
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) caal » 01.10.2008 17:30

Bardzomi sie Twoja relacja podoba.Podoba mi sie tym bardziej, ye jutro wpadne na ostrygi nad Limski kanal, przynajmniej taki mam plan :)
Sorry, brak polskiej klawiatury mnie meczy
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 01.10.2008 18:41

Maciek ale smaczna relacja, gratuluję pomysłu i wykonania (kulinarnego i opisowego) :D

maciek1956 napisał(a):Któregoś dnia leżąc na plaży nurek za pomocą kuszy złowił taaaaaaaaaaaką rybę, niestety, wielka szkoda, ale nie sprzedał nam jej.

To miał niezłego cela, wypatrzył z plaży i oddał celny strzał z pozycji leżącej :lol: Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :lol:

Pod wpływem Twoich piwnicznych opisów i zdjęć wczoraj z moją Panią wypiliśmy Plavca :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2008 18:42

Maciek - fajna relacja 8)
Tym bardziej ciekawa, że..........."nie oklepana", wniosłeś zupełnie coś nowego do forumowej literatury :wink:
Jedyny jej minus to to, że przed czytaniem trzeba się solidnie najeść bo inaczej burczy w brzuchu :lool:
Pozdrav :papa:
bangokorea
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 05.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bangokorea » 08.10.2008 21:16

Relacja bardzo smakowita. Mam nadzieje jeszcze w tym roku byc nad Limskim kanalem. Tylko jak dojechac do tej konoby z poczatku twojej relacji. Czy od strony Rovinj czy od Poreca. Takich zdjec nie zrobie ale przynajmniej sprobuje te specjaly zjesc.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.10.2008 11:33

Ta "konoba" jest przy drodze wjazdowej, już po skręceniu do kanału. Zobaczysz ten budynek bez problemu.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 09.10.2008 18:51

moje ślinianki odmawiają posłuszeństwa :P
przepyszne zdjęcia!!
(chciałabym trafić na takie wesele :D [ost. zdjęcie]).
Pozdrawiam!
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja jedzeniowa-piwniczkowa-degustacyjna - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone