Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pytanie i odpowiedzi - campy w dalmacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jed-i
pytanie i odpowiedzi - campy w dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jed-i » 01.07.2003 13:30

czesc :-)

ja umieszcze pytanie a mam nadzieje ze wam uda sie dodac kilka odpwiedzi do niego :-)
wybieramy sie w pare osob samochodem pod namiot do dalmacji ale nie bylismy tam wczesniej. z postow i roznych www rozwazamy kilka capmow:
- borik k/zadar
- planik /razaniec
- soline /biograd
- prepratno /ston
- rudine /orasac

jesli mozecie to napiszcie troche info pozytywnych i negatywnych (jesli sa tak owe) o tych miejscach. z gory WIELKIE THX
Bartek 18

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 18 » 01.07.2003 19:17

w tym roku w drugiej połowie sierpnia pojadę do Sibienika na camp Solaris proszę o wasze wrażenia z tego campingu.
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 01.07.2003 19:44

typowa komuna z betonową plażą :twisted: Anka
Bartek 18

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 18 » 01.07.2003 19:48

Do Anka

W takim razie możesz coś polecić w okolicach Sibienika lub Osijek'a

Pliz i dziex
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 01.07.2003 20:16

Jed-i napisał(a):z postow i roznych www rozwazamy kilka capmow:
- borik k/zadar
- planik /razaniec
- soline /biograd
- prepratno /ston
- rudine /orasac

jesli mozecie to napiszcie troche info pozytywnych i negatywnych (jesli sa tak owe) o tych miejscach. z gory WIELKIE THX


Stawiam na Prapratno. Pisałem już (i nie tylko ja) o tym campie. Wpisz poprawnie Prapratno do "Szukaj" lub pod adresem forum/viewtopic.php?t=1982&postdays=0&postorder=asc&start=15
Bartek 18

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 18 » 01.07.2003 20:17

sorry nie Osijek, a Omnis Lub inne miejscowości w tym regionie z dużymi campingami
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 01.07.2003 21:31

- borik k/zadar
czyli Borik w Zadarze (na przedmieściach). Nam się tam bardzo miło bytowało. Teren kompleksu bardzo rozłegły, porośnięty lasem sosnowym. Plaża trawiasta, zejście do wody - niska opaska betonowa, dno łagodne kamieniste otoczaki. Dobrze mieć sandałki plastikowe. Warunki sanitarne znośne, ceny też. Gdy my byliśmy opłata za namiot i samochód była łączna i wynosiła, np.: 39Kn a osoba 23,5Kn za dobę. Sadzę że, w tym roku ceny będa wyższe o jakieś 20% do tych przdstawionych.
Bartek 18

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 18 » 01.07.2003 22:32

W zeszłym roku byłem w Zadarze ( a właściwie w Zatonie) w tym roku szukam czegoś w okolicach SPLITU (Dubrovnik może jednodniowa wycieczka bo strsznie tam daleko) Pozdrufka
Arek S.
Rudine -- Orasac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek S. » 02.07.2003 00:01

Nie znam pozostałych, ale zaliczyłem kilka kempingów w Chorwacji i na pewno mogę polecić Rudine-Orasac. Pobyt tam to czysta, niezmącona przyjemność. Bardzo dobre sanitariaty, małe zagęszczenie ludźmi, sporo cienia (w porównaniu do niektórych innych kempingów to wręcz las - żartuję :lol: ), urocza plaża, trawa.
Wspominany w innej wypowiedzi Solaris koło Szybenika jest co najwyżej średni - od strony infrastruktury w porządku, ale w ścisłym sezonie będzie ogromnie zatłoczony. Byłem tam na samym początku lipca - było OK, ale jak w następnym roku pojechałem tam pod koniec lipca, to byłem bardzo rozczarowany.
Życzę udanego wypoczynku!

Arek
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 02.07.2003 08:28

do Bartek 18

Pomiędzy Biogradem na Moru a Pakostane jest oddalony od głównej drogi kompleks wypoczynkowy Crvena Luka, dla każdego coś się znajdzie -hotel, apartamenty i camping. Jest cień i słońce. przy samym kempingu zatoczka z piaszczystą plażą, a jeśli wolisz skałki to trzeba pdejść kawałek w lewo od głownej plaży, tam jest piaszczysto-skalna zatoczka, bez tłoku, towarzystwo mieszane tzn naturyści+tekstylni, więc jeśli Ci to nie przeszkadza to polecam. Anka :lol:
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 02.07.2003 08:30

camp Dole w Zivogosce 20 km za Makarską w kierunku Dubrownika - zacieniony, duży i ogólnie w porządku. Anka
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
temat :poprostu

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 02.07.2003 09:05

Bartek 18 napisał(a):W zeszłym roku byłem w Zadarze ( a właściwie w Zatonie) w tym roku szukam czegoś w okolicach SPLITU (Dubrovnik może jednodniowa wycieczka bo strsznie tam daleko) Pozdrufka
Mam znajomego chorwata moze ci pomoze mieszka kolo SPLITU w Kaśtelach jest przewodnikiem zna swietne miejsca jdrazin@inet.hr Wesolego urlopu
Jed-i
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jed-i » 03.07.2003 11:58

Dzieki za info :-)

i wam rowniez milego wypoczynku :P
Bartek 18

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek 18 » 03.07.2003 19:22

Tez serdeczne dzieki za info, a ciebie ANNO proszę jescze podanie adresu www do CRVENA LUKA dziex
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
campy SOLARIs

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 03.07.2003 20:28

Bartek 18 napisał(a):w tym roku w drugiej połowie sierpnia pojadę do Sibienika na camp Solaris proszę o wasze wrażenia z tego campingu.
Tam jest kilka camp ja bylam na 2-ch lecz mimo ze byly puste odjechalam brak ciekawego wybrzeza same betony-smutne.Camp mozna wytrzymac .Nie mozesz jechac troszke dalej.Primośten camp Adriatik b.ładny.Nie calkie wszystkie camp.lesze od Solarisu- .Lecz moze lubisz betonowe plaze?
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
pytanie i odpowiedzi - campy w dalmacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone