Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Przez Zagrzeb czy Barcs ?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Cromaniak
Przez Zagrzeb czy Barcs ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 26.06.2008 08:57

Mam pytanie do fachowców-ponieważ dojrzałem :) do drogi przez BiH to ostatnie pytanie-
z Budapesztu lepiej (ciekawiej, szybciej itd.) na:
Letenye-Zagrzeb-Banja Luka-Livno-Split-Omis
czy
Barcs-Daruvar-Banja Luka--Livno-Split-Omis
Dzięki.
Jeszcze 8 dni...
kulka53
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 26.06.2008 10:18

Ja bym jechał tą drugą trasą zresztą kiedyś tamtędy jechałem, tylko że nie na Livno a na Mostar.
Ta pierwsza to jakoś tak naokoło :roll: chociaż pewnie byś jechał autostradą więc szybciej..........
rado27
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rado27 » 31.01.2018 17:10

Vjetar napisał(a):Mam pytanie do fachowców-ponieważ dojrzałem :) do drogi przez BiH to ostatnie pytanie-
z Budapesztu lepiej (ciekawiej, szybciej itd.) na:
Letenye-Zagrzeb-Banja Luka-Livno-Split-Omis
czy
Barcs-Daruvar-Banja Luka--Livno-Split-Omis
Dzięki.
Jeszcze 8 dni...

Ponawiam pytanie.W paru postach widziałem, że ktoś jechał przez Barcs ale nikt nie wypowiedział się jaka to droga???
Google maps pokazuje znacznie szybciej ( mimo że znacznie dalej autostradą przez Zagrzeb i w dół do Gradiska)
Dlatego jeśli ktoś zna to wypowiedzcie się czy warto skrócić w Węgrzech przez Bohonye - Labod - Barcs i potem przez Daruvar do Gradiska???

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019