Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 02:56

Omis ?? Marusici ?? Rovinj ? W Breli sa piekne widoki no ..
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 01.06.2014 07:32

Sylvvia jedz tam gdzie nie byłaś, Omiś ,Marusici, Rovinij,Trogir, Baśka, Brela, Podgora, tak można wymieniać bez końca i ciągle będzie dylemat gdzie. Gdzie się nie udasz tam znajdziesz coś dla siebie i Rodzinki, w każdej z wymienionych miejscowości jest pięknie i klimatycznie. Plaże spokojne i ciche znajdziesz nawet w szczycie sezonu w topowych miejscówkach troszkę spaceru lub kilka minut jazdy autkiem. Ja z uwagi na to że lubię wieczorem klimaty rozrywkowe muzykę, śpiew ( ballady chorwackie) wybieram miejscówki takie jak wyżej, które zapewniają szeroki wybór rozrywki dla ducha i ciała w dzień i wieczorem, zabytki, muzea, wystawy, pchle targi, a wieczorkiem kolacyjka w konobie przy dobrej muzyce, a czasem disco,a co nam też się należy nie tylko Małolatom. :papa:

Pzd be-ja
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.06.2014 09:52

A w grę wchodzi tylko stały ląd? I tylko aż tak duże miasta?
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 01.06.2014 10:32

Sylvvia napisał(a):Bardzo proszę o poradę. Nie wiem,gdzie szukać wczasów,zostalo bardzo malo czasu, wszystko porezerwowane. Szukałam w Omis , ale kiedy zaczęłam czytać, zniechęciłam się, 150schodów itp itd ...
Więc szukam dalej, znalazłąm Trogir, Rovinj , Brela , Kamenjak .. ?

Byłam w Bibinje w zeszłym roku - zero jakiegoś miasteczka praktycznie - jezdzilismy do Zadaru - fajnie,ale tylko na wieczór.

Byłam też w czarnogórze-Montenegro - prawdą jest,że widoki są nie do opisania ... ale na plażę codzień plynelismy łódką na wyspę Sw.Mikołaja - spokój cisza i piękna natura . W Budva na plaży człowiek na człowieku, zmącona woda , na mieście ścisk jak na targu ..

Szukam miejsca - Aby ze Śląska nie było za daleko , takiego,gdzie na plaży będzie można się wyciszyk oraz podziwiac widoki,ale tez aby było jakies miasteczko, kawa lody,spacer ...

Czy moglibyście mi polecic jakies wyjątkowe miejsca ,które poznalscie ????



Polecam Trpajn i plażę Uvala Divna - jest w mojej relacji z 2013
https://www.cro.pl/peljesac-kotor-lago-di-garda-stelvio-wrzesien-2013-t43699-30.html
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 01.06.2014 10:40

areq napisał(a):No i już wiem, że 2015 będzie to raczej Pag. Zaje...zdjęcia anakin

Wiem.
Ale niestety nie moje. :lol:
Sylvvia napisał(a):I ciągle czytam ze w trogir woda nie jest krystaliczna, a ja sie uparłam na taka jak jest na Pagu no .. doradzcie cos

Chcesz wodę taką jak na Pagu?
No to.....jedź na Pag. :oczko_usmiech:

A tak z ciekawości............po co Ci to duże miasto w pobliżu?
Na lans? :wink:
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 15:53

Anakin Duże miasto potrzebuję po to,aby miec gdzie chodzic wieczorami :D Np kiedy Bylismy w Bibinje - blisko Zadar, to jadę i łażę az mi nogi spuchną :P

Mikromir , no np Pag ma troszke za małą starówkę ,Bibinje nie ma w ogóle , Zadar -no az tak na bogato to nie musi byc :)
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 15:53

Moze tak - gdzie jest najczystsza woda , a jest blisko miasta - jadę z Rybnika .
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 01.06.2014 16:22

Witam.
Osobiście mogę polecić miejsca gdzie sam byłem. Np:
- Rogoznica - Riwiera Šibenik jest to to małe dalmatyńskie miasteczko malowniczo położone na brzegu słonego jeziora. Usytuowane jest na półwyspie, który kiedyś był wyspą, w głębokiej zatoce. Rogoznica słynie przede wszystkim z pięknych plaż żwirkowo - skalistych (kamienie, otoczaki), krystalicznie niebieskiego morza, grubych drzew piniowych i uroczych promenad wzdłuż brzegu.
- Omiś - małe sympatyczne miasteczko położone pomiędzy Splitem i Makarską, położone u ujścia rzeki Cetiny. Można super spędzić czas np jak ktoś lubi adrenalinę , rafting rzeką Cetiną, polecam. Plaża super , długo stopniowo opadające dno super dla małych dzieci, ciepła czysta woda i prawie piaskowa plaża.
Pisać tak by można długo.
Poczytajcie relacje z podróży, wybierzcie miejscowości które najbardziej was interesują a na pewno coś wybierzecie i dla siebie. Ja tak zrobiłem i dużo czasu spędziłem na tym forum by wybrać miejsce dla mnie.
Za 10 dni 3 wyjazd do Cro. Plany ambitne , Półwysep Peljesać , Orebić , Tucepi, Mostar , Wenecja, może jeszcze raz Dubrownik. Nie chcę zapeszać , mam nadzieje że obejdzie się bez problemów ( zapraszam do moich relacji)
Pozdrawiam.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 19:58

Mirasowski - wlasnie na 1 rzucie był Omis ,ale czytajac opinie zniehcęciłam się ... Większosc domkow na skalach mnóstwo schodów do pokonania , a jakie tam są plaże ?Jaka woda ?? Masz jakies namiary na fajny apart. ?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.06.2014 20:07

Sylvvia napisał(a):Mirasowski - wlasnie na 1 rzucie był Omis ,ale czytajac opinie zniehcęciłam się ... Większosc domkow na skalach mnóstwo schodów do pokonania , a jakie tam są plaże ?Jaka woda ??

W Omisiu byłem tylko przejazdem z przerwą na kąpiel i woda specjalnie mnie nie zachwyciła , w Tucepi lazur , w Omisiu z tym gorzej , co nie znaczy że brzydka. Nie ! ....ale nie te kolory co lubię.
Ponadto na dnie dość duże kamule , że nie wygodnie się szło , uciekliśmy czym prędzej do naszego Tucepi.
.......ale kto co lubi.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 20:24

No wlasnie .. Nie po to jade 1000km,zeby sie wykapac w 'sredniej' wodzie , a Tucepi jest troche daleko .. a cos blizej ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.06.2014 20:46

No to może zastanów się jednak nad wyspami: Hvar (z bazą gdzieś na obrzeżach Hvaru lub Starigradu), Brač (ten słynny Bol może, albo jakieś miasteczko z drugiej strony?) itp. Dopłyniesz ze Splitu. Jak nie znajdziesz super czystej wody w samych miastach, to wkoło uroczych zatoczek multum. Możesz poczytać, co piszą w klubach miłośników tych wysp i w relacjach.
Choć Rogoźnica na lądzie też mi się podobała, to nie wiem, czy starówka dla Ciebie nie za mała.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.06.2014 20:53

Mikromir napisał(a):Brač (ten słynny Bol może

No właśnie , a co powiesz na to?

Obrazek

Obrazek
Drugie zdjęcie trochę ciemne , bo nad Makarską lało , a na Bol padało piękne słońce.
Jedyny mankament , w sezonie będzie luda na fulla. :(
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 21:48

W Budvie -w czarnogórze na plazy tez w sezonie byl ful , okropne .. co dzien plynelismy EL NINIO na wysle Sw Mikolaja, no to byla bajka ... tutaj wlasnie sie opalalismy ,i dla mnie to tez jest piekna plaza :P

A oglądam zdjecia z plaz marusici ,pisak ? Wyglądają niczego sobie nie ?? A moze orebic .. co to za meka juz szukam tydzien i nie moge znalezc :evil:
Załączniki:
mikolaja.jpg
sw mikolaj.jpg
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 21:54

moze sa jakies ladne plaze blisko splitu , no nic szukam dalej ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone