Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 05.06.2014 23:52

Mariusz nie godej gupot :mrgreen:

Zdecydowalam gdzie jade , i nawet to napisałam ,szukam kwatery , ale niektórym sie nudzi i w ogóle nie pytani wrzucają zdjęcia drzew .. . :lool:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 06.06.2014 00:01

dids76 napisał(a):Tak se czytom i mioł żech sie sam nie odzywać, coby obejżeć jak sie temat rozwinie.
Widza że po tydniu bicia piany i 11 stronach autorka jest miej wjencyj tam kaj była na som przód, a "pomagający" som już tak nerwowi jak przy klarowaniu objazdu słoweńskiej autobany :oczko_usmiech: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:lol: :lol: :lol:
Ja pozostanę do końca :) . Nie wiem czy jeszcze w czymś pomogę, ale pozostanę. Ten temat mnie "wciągnął" :wink: .
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.06.2014 08:11

Aż oplułem, monitor z rana ....... :lool:
nuciak115
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) nuciak115 » 11.07.2014 14:34

Sylvvia napisał(a):Bardzo proszę o poradę. Nie wiem,gdzie szukać wczasów,zostalo bardzo malo czasu, wszystko porezerwowane. Szukałam w Omis , ale kiedy zaczęłam czytać, zniechęciłam się, 150schodów itp itd ...
Więc szukam dalej, znalazłąm Trogir, Rovinj , Brela , Kamenjak .. ?

Byłam w Bibinje w zeszłym roku - zero jakiegoś miasteczka praktycznie - jezdzilismy do Zadaru - fajnie,ale tylko na wieczór.

Byłam też w czarnogórze-Montenegro - prawdą jest,że widoki są nie do opisania ... ale na plażę codzień plynelismy łódką na wyspę Sw.Mikołaja - spokój cisza i piękna natura . W Budva na plaży człowiek na człowieku, zmącona woda , na mieście ścisk jak na targu ..

Szukam miejsca - Aby ze Śląska nie było za daleko , takiego,gdzie na plaży będzie można się wyciszyk oraz podziwiac widoki,ale tez aby było jakies miasteczko, kawa lody,spacer ...

Czy moglibyście mi polecic jakies wyjątkowe miejsca ,które poznalscie ????


150 schodów w Omiś???? dziewczyno olej szukanie z polski,pakuj manele i bliskich,wsiadaj w auto i grzej w ciemno ja tak zrobiłem rok temu z rodziną.Trafiliśmy do Omiś'a apartament znależliśmy w 15 minut oddalony był od paży o całe 7metrów,widok na morze itp.do centrum wieczorem spacerkiem 15 minut.Było super,Omiś jest bardzo fajnym miastem na wypoczynek.Chętnie tam wrócę.Na miejscu spotkaiśmy rodaków,którzy 2 miesiące szukali kwatery w necie i trafili na taką ze schodami bo w opisie nic o schodach nie było i zdjęcia sprytnie wykonane zotały,pluli sobie w brodę i klnęli w niebogłosy ale nic nie mogli zrobić bo zaliczki wpłacone tip.A my mieliśmy możliwość wyboru apartamentu (w okolicy były 3inne wolne) stargowaliśmy cenę,właściciel okazał się przesympatycznym starszym panem,który codziennie częstował nas rakiją i opowiadał fajne historie.Do Cro tylko w ciemno,ja już się o tym przekonałem....
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 11.07.2014 18:56

Z tego, co się orientuję, Koleżanka już wybrała... :) . O ile się nie mylę jedzie do Baski na Krk :)
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 13.07.2014 20:09

:hut: Tak tak
e_block
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 08.08.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) e_block » 15.07.2014 00:14

Dużo tu było o Ciovo. W Slatine widzialem wolne apartamenty. Ze Slatine też można popłynąć statkiem do Splitu. Most do Trogiru to faktycznie masakra
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?? - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone