Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 10:34

A w Mali albo Veli Losinj to jak to wygląśda?Tylko promem ?? jest tam jakies miasteczko ?

Maniust - wczoraj mi Mój mówil -szukaj jak najblizej!! :o
robert.ka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.06.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert.ka » 03.06.2014 10:39

witia napisał(a):Ja bym wybrał Mali Losinj. A jeszcze lepiej Veli... :)


Czesc, zawsze jeździłem w okolice Trogiru i w tym roku właśnie zastanawiałem się nad jakąś wyspą
szczerze mówiąc nawet nie pomyślałem o CRES. Jak możesz, jakie są koszta promu i czas płynięcia oraz jak kształtują się ceny w stosunku do miejscowości na lądzie.

Co do Trogiru, byłem w nim trzy krotnie 2 razy w szczycie sezonu raz w Czerwcu i to na samym początku.
Nie spotkałem się z problemem przejazdu przez most, nie miałem też problemu z parkowaniem.
Ciovo jest dosyć górzystą wyspą i wymaga trochę wprawy do turystyki pieszej nawet na plaże chyba, że apartament jest nie dalej niż 100/200m od plaży.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 11:24

I jeszcze ,jakie miejsce szukac najlepiej , oraz czy jak wyjade rano, to pozniej wróce ostatnim promem późnym wieczorem ?? czy o 18stej odjezrza ostatni i bedze klapa :mrgreen:
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 11:28

Maniust :mrgreen: widzialam Twój post o 'niezdecydowanej kolezance' :hut: piknie
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 12:41

Pomóżcie no ;p
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 03.06.2014 12:43

Biedaku a Ty nadal w tej niepewnosci
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 12:45

:cry:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 03.06.2014 13:00

Sylvvia napisał(a):wczoraj mi Mój mówil -szukaj jak najblizej!! :o


To wyślij go nad Bałtyk. :mrgreen: :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.06.2014 13:07

Sylvvia napisał(a):Pomóżcie no ;p

Wiesz ........ja jeżdzę do Kątów Rybackich , na weekendy czasem , fajno tam jest.
Jak nie....... to obawiam się , że zostają ci tylko Chałupy. :hut:
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 03.06.2014 13:11

Sylvvia napisał(a):I jeszcze ,jakie miejsce szukac najlepiej , oraz czy jak wyjade rano, to pozniej wróce ostatnim promem późnym wieczorem ?? czy o 18stej odjezrza ostatni i bedze klapa :mrgreen:


Ktoś wcześniej też pytał o promy. Podaję link: http://www.jadrolinija.hr/en/sailing-sc ... 28-09-2014
Trzeba otworzyć w PDF trasy Valbiska - Merag oraz Brestova - Porozina. Czas płynięcia to, odpowiednio 25 i 20 minut. Ceny w zakładce o cenach :). Ostatnie promy odpływają ze strałego lądu o 22.30.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 13:13

Maniust bez kpin 8) Nie jade do Cro 1 raz przeciez,ale tym razem wyjatkowo mam problem
croturist
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 15.06.2011
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) croturist » 03.06.2014 13:15

croturist napisał(a):To nie Dalmacja tylko Istria, albo Chałupy :D


a nie mówiłem...nikt Ci nie zagwarantuje, że "to miejsce" będzie akurat spełniać Twoje oczekiwania...sama musisz podjąć decyzję...to czy się komuś podoba to czy tamto to niestety rzecz względna;masz wątpliwości co do miejscowości a co będzie jak przyjdzie wybierać i rezerwować kwaterkę??? :P
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 03.06.2014 13:22

Witia dobrze odczytalam,ze aby z Cres sie dostac na ląd osoba 17kun , a auto 96kun ? a bez auta to chyba nie ma po co za bardzo > ?Wieksze miejscowosci to trzeba autem podjechac .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15674
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.06.2014 13:44

Wybierz z tego co już napisano, a na nowe propozycje bądź ślepa, bo nigdy nic nie wybierzesz.
Albo czytaj relację za relacją od powiedzmy 2012 roku i jak któraś Ci się spodoba to tam uderzaj.

Wg mnie proponowanie Ci czegoś już nie ma sensu, co chwilę dopytujesz się o coś nowego, a skoro już byłaś w Cro, to już choć raz przed wyjazdem robiłaś jakąś selekcje i powinnaś wiedzieć, co Ci nie pasuje i od ręki to odrzucić (miasta, regiony).
Skoro jak najbliżej to poniżej Sibenika/Rogoznicy nie patrz. Mniej więcej tyle samo pojedziesz w ten region co i na Istrię - i już została ci tylko 1/3 Chorwacji.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 03.06.2014 13:53

OK. Jeszcze raz coś w tym wątku napiszę :) .
Na obu wyspach (Cres, Losinj) jest tyle miejscowości i miejsc do zobaczenia, że na jeden urlop spokojnie wystarczy :) .
Tak "na szybko": Cres, Osor, Mali Losinj, Veli Losinj, Lubenice(koniecznie),Martinscica, Valun, Nerezine... Jeżeli chcecie "zaliczyć" coś na stałym lądzie, to można to zrobić na przykład w drodze powrotnej. My w ten sposób odwiedziliśmy Opatiję, Rovinj, Pulę, Hum i nieco dalej Plitvice i Trakoscan (oczywiście to wszystko nie jednego roku :))
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?? - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone