Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 02.06.2014 20:21

Belluna , chcielismy jechac ok 3-6Sierpnia ?? Nie wiem jak cos znajdę to bede uzalezniona od terminu ,ale na pocz Sierpnia.

A Juz myslalam i sie cieszylam,ze to Rovinj , ale te plaze mnie nie 'urzekły' zatoczek chyba nie ma takich pieknych dzikich ,wiec odpada ..
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 02.06.2014 20:32

3 sierpnia ??? Najbardziej oblegany czas. Oj, to życzę szybkiej decyzji. Podejrzewam że już nie bardzo jest z czego wybierać. Mam na myśli apartamenty w przyzwoitych cenach.
Użytkownik usunięty
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2014 20:53

Sylvvia napisał(a):Belluna , chcielismy jechac ok 3-6Sierpnia ?? Nie wiem jak cos znajdę to bede uzalezniona od terminu ,ale na pocz Sierpnia.

A Juz myslalam i sie cieszylam,ze to Rovinj , ale te plaze mnie nie 'urzekły' zatoczek chyba nie ma takich pieknych dzikich ,wiec odpada ..


Też polecam podjąć szybką decyzję co do Ciovo bo później już znajdziesz apartamenty albo daleko od plaży albo przy malo ciekawej plaży. Na Ciovo masz kilka plaż największa jest od strony Trogiru przy zatoce. jest to tez dosyć długa i bardzo oblegana plaża.od strony morza są plaże skaliste i małe plaże żwirowe.
Ogólnie dużo jest pisania. co do mostu stalem w tym korku wielokrotne ale nie dłużej niż 25min.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15685
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.06.2014 21:36

srebny napisał(a):... co do mostu stalem w tym korku wielokrotne ale nie dłużej niż 25min.


To 25 min mnie rozwaliło,

Sylwia decyduję się na Rogoznicę, jest spora więc i plaż różnorodych tam znajdziesz. Popatrztu
I decyduj się jak najszybciej, jeśli nie chcesz jechać w ciemno lub mieć do plaży 2km
KURYK
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.12.2011
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) KURYK » 02.06.2014 22:43

Brela, będziecie zadowoleni,jak w raju!
KURYK
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.12.2011
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) KURYK » 02.06.2014 22:48

Jeszcze raz ja ;)
Promenada jakich mało, plaże różnego kalibru, a z buta można się pokusić wieczorkiem np. do Baskiej Vody.
Polecam zresztą apartamenty Mikic.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 02.06.2014 23:08

a czy na Ciovo sa takie 'dzikie' plaze? albo jakies mniej oblegane? bo nie wiem gdzie szukac apart.
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 02.06.2014 23:16

Sylvvia tak przypatruję się temu wątkowi i od kilku dni naprawdę świetnie się bawię.
Jeśli Ty wszystkie decyzje podejmujesz w tak ekspresowym tempie to nie wyobrażam sobie Ciebie na zakupach np. w centrum handlowym...sobota 9.00 rozpoczęcie zakończenie niedziela 21.00
Pełen szacun dla męża musi być totalną oazą spokoju...

Życzę trafnego wyboru i pozdro dla męża.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 02.06.2014 23:23

Areq :mrgreen: Ale co ma Mąż z tym wspólnego , ja szukam Wczasów , a inne decyzje podejmuję szybciej .

Tutaj w gre nie wchodzi 100zł ,tylko tysiące ,10godzin jazdy i podsumowanie wczasów spocznie na Moich barkach , po prostu chce wybrac 'jakos' Lepiej mi napisz gdzie mam jechac :mrgreen: :mrgreen:

Po tygodniu stwierdzam ze nie potrzebuję Dużego miasta blisko, dojade autem pal licho juz ...nic dobrego z tego nie wychodzi .

A Cioco czy Mali Losinj :mrgreen: Samej mi jest wstyd za moje niezdecydowanie :oops:
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 02.06.2014 23:32

Ciovo sorki ..
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 02.06.2014 23:36

Ja sobie tylko żartuje. Bez urazy...
Osobiście jedziemy po raz drugi do Vinisce blisko w zasadzie wszędzie i mnóstwo fajnych miejsc do zobaczenia dookoła. Plaża może nie powala bo widziałem ładniejsze(zresztą blisko) ale spokój brak tłumów i 20 m do plaży zdecydowanie jest na plus. Dodatkowo dobre knajpki i atmosfera małej miejscowości to jest to co lubię ale każdy musi znaleźć coś dla siebie. Jeden woli to inny tamto i tak w nieskończoność. Na pewno najlepsza plaża nie jest dla mnie najważniejszym kryterium wyboru, wszędzie jest ładnie w sumie.
Poza tym kurczy się wybór fajnych apartamentów więc się spiesz...trzymam kciuki.
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 02.06.2014 23:38

Jeśli za dużo się nie przemieszczacie to śmiało na Ciovo bo mostek w Trogirze nie przekonuje do częstych podróży.
Dlatego ja wolę moje Vinisce do Trogiru kilkanaście km i do tego spokój...
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 02.06.2014 23:44

Ja bym wybrał Mali Losinj. A jeszcze lepiej Veli... :)
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 03.06.2014 08:00

areq napisał(a):Jeśli Ty wszystkie decyzje podejmujesz w tak ekspresowym tempie to nie wyobrażam sobie Ciebie na zakupach np. w centrum handlowym...sobota 9.00 rozpoczęcie zakończenie niedziela 21.00
Dlatego ja nie łażę z kobietami na zakupy Obrazek.

Sylwia a dlaczego nie do Breli ? :wink:
Jak widzisz wiele osób cię tam namawia !
Ja wprawdzie w Breli nie byłem , ale obok , a tam jest jak w raju i woda lazur.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 03.06.2014 08:35

areq

Spokój - jak najbardziej.
Ale woda - nie. To kanał z kiepską wymianą wody.
Poza tym przejdź się wieczorem na koniec zatoki przy nowo wybudowanych domach i zobacz ile rur jest wyprowadzonych do morza - poczujesz niemiły zapach.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone