Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.05.2014 22:53

Sylvvia napisał(a): np klify na wyspie Pag .. chyba czegos takiego nie znajdę :(

A gdzież te klify?
Tego co było na Pag-u nie znajdziesz nigdzie, więc daremny Twój trud. :oczko_usmiech:
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 31.05.2014 22:55

hehe dzieki za otrzezwienie :D teraz juz w ogóle nie wiem ... Ale w Breli jest przepieknie jak nam moje oko ,masz jakies zdjecia z trogiru :)?
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 31.05.2014 23:01

Sylvvia napisał(a):Heh :) Ładna,ale jakas zamulona woda .. moze jestem wybredna,bo tam gdzie bylam, bylo idealnie, np klify na wyspie Pag .. chyba czegos takiego nie znajdę :(



Oj Droga moja ta zatoczka z plażą, którą pokazał Anakin to na pewno jedna z piękniejszych zatok w Cro, widoki przy zejściu powalają a woda bajkowa...

Oczywiście dzięki szanownym forumowiczom udało mi się ją znaleźć...
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 31.05.2014 23:06

zaraz jesli uda mi sie wkleic wysle gdzie ja bylam i co jest najpiekniejszym miejscem akurat wg moich gustów :)
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 31.05.2014 23:19

Ja bylam tam i to jest dla Mnie idealna plaza:):)Ucielam niechcaco tak zdjecie , tam na dolw jest dalej kawałek plazy. poprzeczke sobie postawilam,dlatego teraz niewiem gdzie jechac, gdyby ktos mial zdjecia z Trogir albo Rovinj bardzo prosze ..
Załączniki:
DSC_0267.jpg
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 31.05.2014 23:22

I jeszcze jedno
Załączniki:
DSC_0272.jpg
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.05.2014 23:26

Sylvvia napisał(a):Ja bylam tam i to jest dla Mnie idealna plaza:):)

A tu np byłaś? :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Więc chyba musisz zweryfikować swoje pojęcie tzw.idelanej plaży. :oczko_usmiech:
To oczywiście cały czas Pag. 8)
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 31.05.2014 23:32

Rzeczywiście śliczny widok ale wydaje mi się że każdy tam gdzie jedzie znajdzie coś dla siebie.
Ja jadę drugi raz w okolice Trogiru ok 20-30 km i dookoła jest sporo ciekawych miejsc m.in ta zatoka którą pokazał anakin.
Na urlop zawsze jeździmy do małych miejscowości i teraz drugi rok z rzędu Vinisce. Mała kameralna miejscowość, plaża jest ok dla naszego małego 6 latka. Świetne miejsce wypadowe do innych bardziej ciekawych miejsc ale po prostu świetnie tam wypoczywamy a to jest najważniejsze.
areq
Odkrywca
Posty: 119
Dołączył(a): 05.06.2013
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) areq » 31.05.2014 23:34

anakin napisał(a):
Sylvvia napisał(a):Ja bylam tam i to jest dla Mnie idealna plaza:):)

A tu np byłaś? :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Więc chyba musisz zweryfikować swoje pojęcie tzw.idelanej plaży. :oczko_usmiech:
To oczywiście cały czas Pag. 8)



No i już wiem, że 2015 będzie to raczej Pag. Zaje...zdjęcia anakin
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 31.05.2014 23:40

Ej no Anakin .. nie bylam tam jak to sie stalo :) Ale bylam na Pagu 1 dzien,szukalismy tej plazy bardzo długo ,uwazam ze bylo prze pięknie, no ale 'Twoja' niczego sobie :D:D

Które to zejście ?Ja dostalam tam taka mape z numerami tych Klifów ,ale nie wiem czy ją jeszcze mam :):)

I wlaśnie o takie miejsca mi chodzi, to gdzie mam w koncu jechac ... :( To moze Gdzies obok Pagu jest ładnie z rynkiem .. w koncu zaraz nigdzie nie pojade bo nawet nie bedzie noclegow ..
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 31.05.2014 23:43

I ciągle czytam ze w trogir woda nie jest krystaliczna, a ja sie uparłam na taka jak jest na Pagu no .. doradzcie cos
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 00:22

apartmani-ljilja cos takiego znalazłam - plaza przy apart piekna - o cos takiego tez moze byc !?
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 01:20

A Slatice w Covio ?? A Duga Uvala w Covio ?? Chyba nie najgorzej ??
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.06.2014 01:27

Sylvvia napisał(a):zaraz jesli uda mi sie wkleic wysle gdzie ja bylam i co jest najpiekniejszym miejscem akurat wg moich gustów :)


Sylvvia, taką plażę jak odwiedziłaś w Sv. Mariji na Pagu to ciężko znaleźć - nawet na Makarskiej Riwierze, nie mówiąc o innych miejscach. Jak dla mnie, ten żwirek jest idealny wprost: drobny, obły, delikatny. Widziałam taki tylko tam: w Sv. Mariji i w Dubravie. W innych miejscach na Pagu już nie. Nawet na Beritnicy Anakinowej takiego nie ma. W Sv. Marko też już większe kamienie. Inna sprawa to widoki. No i ten niesamowity nastrojowy spokój. Na stałym lądzie tego nie doświadczyłam.
Sylvvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 30.05.2014
Re: Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylvvia » 01.06.2014 02:50

Zgadza się ... w sumie wybrałabym się na Pag moze,ale tam nie ma chyba w pobliżu 'duzego miasta' . W Zadarze bylam .

W sumie kamienie nie musza byc idealne,wazne aby były widoki wlasnie piekne ...szukam w srodku nocy,znalazłam jeszcze Pare innych miejsc ,ale jestem ogłupiała całkiem ..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Proszę o radę - wakacje2014 Trogir,rovinj,brela czy co ?? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone