Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prosze O Pomoc

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.11.2009 10:56

gadarek napisał(a):Bardzo Ci dziękuję za pełną informację :wink:
A nie wiesz, czy oprócz domków campingowych (ala apartmant) o których pisał kawa poza osrodkiem znajdę jakiś aparatament 2 + 2 w okresie 04-17 lipca 2010 bez rezerwacji ?


Najbliższa miejscowość to Vabriga-ładna mała, spokojna mieścina (ponad 2 km do Lanterna Camp) i Tar-przy głównej drodze więc bardziej na turystów (ponad 3 km) więc nie wiem czy jest sens (tak jak pisze Kawa).
Mapa i oferta
Sam nie szukałem apartamentów bo ja ślimak jestem i ze swoim jeżdże :wink:
I jeszcze jedna luźna uwaga - szukając ośrodka zwróć proszę uwagę czy to nie jest FKK (no chyba, że Ci to bez różnicy) bo te okolice go zagłębie golasów.
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 19.11.2009 14:27

kawa napisał(a):Jeżeli chcesz znależć coś poza tymi ośodkami to bedziesz miał daleko do morza i basenów (min. 1 km).
Mimo wszystko polecam jednak coś w ośrodku. masz tam wszystko, sklepy spożwcze, piekarnia, warzywniak, z ciuchami, z pamiąkami), bary, restauracje, lodziarnia,dyskoteka, baseny, place zabaw dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu pływającego i rowerów, biuro turystyczne organizujące różne wycieczki, kantor, itd.


A napisz proszę, jakie są tam ceny za taki domek z 4 miejscami ? (bo sądzę, że nasz 5-latek - jako 5-ty członek rodziny mógłby być w cenie domku 4-osobowego - czy tak?). Nie potrafię znaleźć cen :? a termin 4-17 lipca. I jeszcze jedno - są widoczni na plaży, bo pewnie na basenach to nie, naturyści ? bo z wiadomych względów (dzieci) wolałbym żeby nie :wink:
aniaCi
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 11.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaCi » 21.11.2009 21:41

W Chorwacji jest bardzo dużo plaż dla naturystów. Jednak obok nich są plaże dla "tekstylnych" i każdy sam wybiera. Tak jest też we Vrsar. Byłam, widziałam i odpoczywałam i nic nie pokazywałam i .... golizny też nie widziałam:)
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 23.11.2009 09:15

JacYamaha napisał(a):
kawa napisał(a):
gadarek napisał(a):
kawa napisał(a):Witam !
Jak z dzieckiem to idealny będzie ośrodek Lanterna k.Poreca.
Ma wszystko co potrzeba i jest niedrogo. Byłem tam osobiście i polecam
Sławek


a w tym osrodku są apartamenty ? - a może znasz jakieś "sparwdzone" apartmany ? w tej miejscowości ?


Tam są międzyinnymi apartamenty w wolnostojących domkach składające się z 1 lub dwóch sypialni, pokóju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu.


Dla jasności - dziwi mnie ta propozycja (bo dla mnie to nie są apartamenty) i pozwolę sobie po raz drugi z Tobą polemizować.

Niech kolega sam zobaczy i zdecyduje.
Na oficjalnej stronie takowych (apartmanów) brak.
Są za to dostępne mobile home-y:
Klik 1
No chyba jako alternatywa.
Oferta na tym campie to także coś takiego:
Klik 2

Klik 3

No i oczywiście kawał pola pod namiot.
Jak Masz jakieś pytania to w miarę możliwości chętnie odpowiem.

Obejrzyj sobie film z oficjalnej strony.
Świadomych wyborów życzę.


JacYamaha znasz jakie są tam ceny za taki domek z 4 miejscami w w terminie 4-17 lipca ? (bo sądzę, że nasz 5-latek - jako 5-ty członek rodziny mógłby być w cenie domku 4-osobowego - czy tak?). Nie potrafię znaleźć cen :(
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.11.2009 09:58

gadarek napisał(a):JacYamaha znasz jakie są tam ceny za taki domek z 4 miejscami w w terminie 4-17 lipca ? (bo sądzę, że nasz 5-latek - jako 5-ty członek rodziny mógłby być w cenie domku 4-osobowego - czy tak?). Nie potrafię znaleźć cen :(

Zazwyczaj jak nie ma na stronie to wysyłam zapytanie mejlem - bezproblemowo nawet po polsku zaskoczą o co Ci chodzi (a angielskim nie wspomnę)
Zalogować się i sciągnąć cennik można tu To propozycja Selectcamp-u.
Pricelist na domki campingu
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 23.11.2009 15:27

JacYamaha napisał(a):
gadarek napisał(a):JacYamaha znasz jakie są tam ceny za taki domek z 4 miejscami w w terminie 4-17 lipca ? (bo sądzę, że nasz 5-latek - jako 5-ty członek rodziny mógłby być w cenie domku 4-osobowego - czy tak?). Nie potrafię znaleźć cen :(

Zazwyczaj jak nie ma na stronie to wysyłam zapytanie mejlem - bezproblemowo nawet po polsku zaskoczą o co Ci chodzi (a angielskim nie wspomnę)
Zalogować się i sciągnąć cennik można tu To propozycja Selectcamp-u.
Pricelist na domki campingu


Dzięki wielkie za odp. Zalogowałem sie dzisiaj i wysłałem zapytanie - czekam na odp. A posiadasz może jakies informacje, jak jest w takich mniejszych miejscowościach - pomiedzy Umag a Novigrademm, czyli Dajla i Karigador ? Na mapie wygląda to bardzo obiecująco :) z apartamentem tez pewnie nie ma wiekszego problemu, no i taki dłuugi dostep do plaży. Szukam ciągle odp. miejsca na nasz 2 tyg. rodzinny wypad i im więcej czytam na tym forum i oglądam, to trudniej mi sie zdecydować :cry: Ale raczej będę "szedł" w kierunku domków na campingu Lanterna k/Porec - ze względu na kompleks basenów :lol: choc z drugiej strony można zawsze gdzieś autkiem sie przemieszczać w poszukiwaniu ......... lepszego kąpieliska.
Pozdrawiam i z góry dziekuję za odpowiedź :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.11.2009 16:12

gadarek napisał(a):Dzięki wielkie za odp. Zalogowałem sie dzisiaj i wysłałem zapytanie - czekam na odp. A posiadasz może jakies informacje, jak jest w takich mniejszych miejscowościach - pomiedzy Umag a Novigrademm, czyli Dajla i Karigador ?

Niestety, tu Ci nie pomogę.
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 25.11.2009 08:50

Ja byłem w tych apartamentach (Sunset Lanterna) w lipcu 2007 r.
Płaciłem wtedy za taki apartament 68 euro/dzień.
I faktycznie nikt nie sprawdzał ile nas jest w tym apartramencie.
Teoretycznie mogło być tam więcej osób niż 4, ale w praktyce dla tych ponadplanowych osób trzeba by wziąść materac do spania i pościel.
Tu masz namiary na ich stronę internetową z info, foto i cenami.
http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunset-lanterna-porec
Bezpośrednio z tej strony można zrobić rezerwację.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki 100 eurto na ich konto lub podanie numeru karty kredytowej z której ściągfną 100 euro.
Za wczesną rezerwację są duże zniżki - nawet do 20 %.
Na się tam podobało i może jeszcze kiedyś tam wrócimy.
Pozdrawiam
[/list]
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 25.11.2009 15:38

kawa napisał(a):Ja byłem w tych apartamentach (Sunset Lanterna) w lipcu 2007 r.
Płaciłem wtedy za taki apartament 68 euro/dzień.
I faktycznie nikt nie sprawdzał ile nas jest w tym apartramencie.
Teoretycznie mogło być tam więcej osób niż 4, ale w praktyce dla tych ponadplanowych osób trzeba by wziąść materac do spania i pościel.
Tu masz namiary na ich stronę internetową z info, foto i cenami.
http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunset-lanterna-porec
Bezpośrednio z tej strony można zrobić rezerwację.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki 100 eurto na ich konto lub podanie numeru karty kredytowej z której ściągfną 100 euro.
Za wczesną rezerwację są duże zniżki - nawet do 20 %.
Na się tam podobało i może jeszcze kiedyś tam wrócimy.
Pozdrawiam
[/list]

Kawa bardzo dziękuje za wyczerpujące informacje :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone