Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prosze O Pomoc

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 17.11.2009 13:23

aniaCi napisał(a):Dla mnie Rovinj absolutnie nie ma sobie równych w tej części wybrzeża Chorwacji. Jeśli miałabym podpowiedzieć Ci jakieś inne fajne miejsce w okolicy to Vrsar niedaleko Limskiego Zalewu. Widoki super, nie ma problemu ze znalezieniem kwatery. Dobre miejsce na wypady turystyczne na pn czy pd wybrzeża.


mariola1868 napisał(a):WITAJCIE BYLAM JUZ W CRO A DOKLADNIE BASKA VODA STRASZNIE DALEKO.PLANUJE TERAZ BLIZEJ MOZE ROVINJA ALE POWIEDZCIE JAKA PLAZA A MOZE KTOS ZNA BLIZKO INNA MIEJSCOWOSC


Aniu - a naturystów tam niet ? - ze względu na dzieci wolałbym NIE :wink: masz tam jakiś sprawdzony aparatament A2+2 ???
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 17.11.2009 13:37

Janusz Bajcer napisał(a):
gadarek napisał(a):Pytanie do typowych "cromaniaków" - napiszcie proszę, czy na początku lipca na Istri można trafić pogodę "w kratkę" ????


Można, ale 16 listopada 2009 nie można dokładnie powiedzieć czy początkiem lipca 2010 będzie pogoda "w kratkę" :wink:


wszystko pewnie zależy od kiedy zacznie sie prawdziwa wiosna i lato 8) a jak może być, czy bywało juz do tej pory z temepraturą morza ???? - czy jednak próbowac zmieniać plany wyjazdu na kierunek w głąb HR ??
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 17.11.2009 14:39

gadarek napisał(a):
kawa napisał(a):Witam !
Jak z dzieckiem to idealny będzie ośrodek Lanterna k.Poreca.
Ma wszystko co potrzeba i jest niedrogo. Byłem tam osobiście i polecam
Sławek


a w tym osrodku są apartamenty ? - a może znasz jakieś "sparwdzone" apartmany ? w tej miejscowości ?


Tam są międzyinnymi apartamenty w wolnostojących domkach składające się z 1 lub dwóch sypialni, pokóju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.11.2009 15:01

kawa napisał(a):
gadarek napisał(a):
kawa napisał(a):Witam !
Jak z dzieckiem to idealny będzie ośrodek Lanterna k.Poreca.
Ma wszystko co potrzeba i jest niedrogo. Byłem tam osobiście i polecam
Sławek


a w tym osrodku są apartamenty ? - a może znasz jakieś "sparwdzone" apartmany ? w tej miejscowości ?


Tam są międzyinnymi apartamenty w wolnostojących domkach składające się z 1 lub dwóch sypialni, pokóju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu.


Dla jasności - dziwi mnie ta propozycja (bo dla mnie to nie są apartamenty) i pozwolę sobie po raz drugi z Tobą polemizować.

Niech kolega sam zobaczy i zdecyduje.
Na oficjalnej stronie takowych (apartmanów) brak.
Są za to dostępne mobile home-y:
Klik 1
No chyba jako alternatywa.
Oferta na tym campie to także coś takiego:
Klik 2

Klik 3

No i oczywiście kawał pola pod namiot.
Jak Masz jakieś pytania to w miarę możliwości chętnie odpowiem.

Obejrzyj sobie film z oficjalnej strony.
Świadomych wyborów życzę.
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 17.11.2009 18:14

Czy byłeś tam ?
A ja byłem i mieszkałem w nich 2-tyg. i wg. mnie spełniają one wszystkie kryteria tzw. apartamentów.
A to co widać na ich stronie nijak ma się do rzeczywistości.
Zobacz tu:
http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunse ... TU_1_v.jpg
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.11.2009 18:47

Wyjaśnienie dla polemistów - oboje macie rację :wink: :D

Lanterna to półwysep koło Porec, na którym mieści się kilka obiektów, dwa przyjęły jego nazwę - dlatego jest ośrodek apartamentów Lanterna, i jest kemping Lanterna

Mapka półwyspu
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.11.2009 09:17

kawa napisał(a):Czy byłeś tam ?
A ja byłem i mieszkałem w nich 2-tyg. i wg. mnie spełniają one wszystkie kryteria tzw. apartamentów.
A to co widać na ich stronie nijak ma się do rzeczywistości.
Zobacz tu:
http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunse ... TU_1_v.jpg


Niestety link 404 - File or directory not found.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.11.2009 09:19

Janusz Bajcer napisał(a):Wyjaśnienie dla polemistów - oboje macie rację :wink: :D

Jakby co to ja facet jestem. :lol:
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 18.11.2009 13:26

kawa napisał(a):Czy byłeś tam ?
A ja byłem i mieszkałem w nich 2-tyg. i wg. mnie spełniają one wszystkie kryteria tzw. apartamentów.
A to co widać na ich stronie nijak ma się do rzeczywistości.
Zobacz tu:
http://www.link usunięty na życzenie włściciela strony docelowej.com/apartments-sunse ... TU_1_v.jpg


oooo !!! ładnie to wygląda, a jakie są ceny ? za taki domek (apart.) za 2 + 2, a daleko do morza ? i może dziwne pytanie - czy jest gdzieś w pobliżu basen z nie-morską wodą ?
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 18.11.2009 13:52

JacYamaha napisał(a):
kawa napisał(a):
gadarek napisał(a):
kawa napisał(a):Witam !
Jak z dzieckiem to idealny będzie ośrodek Lanterna k.Poreca.
Ma wszystko co potrzeba i jest niedrogo. Byłem tam osobiście i polecam
Sławek


a w tym osrodku są apartamenty ? - a może znasz jakieś "sparwdzone" apartmany ? w tej miejscowości ?


Tam są międzyinnymi apartamenty w wolnostojących domkach składające się z 1 lub dwóch sypialni, pokóju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, tarasu.


Dla jasności - dziwi mnie ta propozycja (bo dla mnie to nie są apartamenty) i pozwolę sobie po raz drugi z Tobą polemizować.

Niech kolega sam zobaczy i zdecyduje.
Na oficjalnej stronie takowych (apartmanów) brak.
Są za to dostępne mobile home-y:
Klik 1
No chyba jako alternatywa.
Oferta na tym campie to także coś takiego:
Klik 2

Klik 3

No i oczywiście kawał pola pod namiot.
Jak Masz jakieś pytania to w miarę możliwości chętnie odpowiem.

Obejrzyj sobie film z oficjalnej strony.
Świadomych wyborów życzę.


JacYamaha - mam pytanie - czy (na klik3) wiesz może czy można korzystac z basenów jesli się nie mieszka na terenie ??? czy obcy (z poza terenu) moga korzystac za freee, czy jest jakaś opłata ? dzienna, godzinowa ? - ale woda (pytanie dla pewności) nie jest morska ?
dla moich dzieciaków, oprócz słonawego morza liczą się baseny :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.11.2009 14:18

gadarek napisał(a):JacYamaha - mam pytanie - czy (na klik3) wiesz może czy można korzystac z basenów jesli się nie mieszka na terenie ??? czy obcy (z poza terenu) moga korzystac za freee, czy jest jakaś opłata ? dzienna, godzinowa ? - ale woda (pytanie dla pewności) nie jest morska ?
dla moich dzieciaków, oprócz słonawego morza liczą się baseny :lol:


Odpowiem najpierw na drugie pytanie:
BASENY - odkryte
Duży
Głębokość basenu 1.60 m
Basen napełniany wodą morską

Małe
Basen dla dzieci wypełniony czystą wodą
Hydromasaż
Grzybek
Leżaki na basenie ale nie pamiętam czy sie płaciło.
Bar przy basenie (napoje, alkohol, fast-food, WC)
Na basenie codziennie zajęcia z aqua-aerobiku były.

Na pytanie pierwsze powiem tak:
- nie mam pojęcia.
Camp jest ogrodzony i przy szlabanie groźny pan :wink: przy wjeździe prosi o kartę pobytu-przepustkę (za szybą).
Myśle, że piechurów nikt nie sprawdza. Mając na uwadze jaki to kołchoz można wejść bez problemu (do restauracji, pralni, sam-u).
Opłaty za samo wejście na basen nie było (VIII-IX. 2006)
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 18.11.2009 15:24

Potwierdzam, opłaty nie było, ale czasami obsługa sprawdzała czy jest się zakwaterowanym w ośrodku.
Zdarzyło się raz że naszych znajomych wyprosili z basenu.
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 19.11.2009 10:17

JacYamaha napisał(a):
gadarek napisał(a):JacYamaha - mam pytanie - czy (na klik3) wiesz może czy można korzystac z basenów jesli się nie mieszka na terenie ??? czy obcy (z poza terenu) moga korzystac za freee, czy jest jakaś opłata ? dzienna, godzinowa ? - ale woda (pytanie dla pewności) nie jest morska ?
dla moich dzieciaków, oprócz słonawego morza liczą się baseny :lol:


Odpowiem najpierw na drugie pytanie:
BASENY - odkryte
Duży
Głębokość basenu 1.60 m
Basen napełniany wodą morską

Małe
Basen dla dzieci wypełniony czystą wodą
Hydromasaż
Grzybek
Leżaki na basenie ale nie pamiętam czy sie płaciło.
Bar przy basenie (napoje, alkohol, fast-food, WC)
Na basenie codziennie zajęcia z aqua-aerobiku były.

Na pytanie pierwsze powiem tak:
- nie mam pojęcia.
Camp jest ogrodzony i przy szlabanie groźny pan :wink: przy wjeździe prosi o kartę pobytu-przepustkę (za szybą).
Myśle, że piechurów nikt nie sprawdza. Mając na uwadze jaki to kołchoz można wejść bez problemu (do restauracji, pralni, sam-u).
Opłaty za samo wejście na basen nie było (VIII-IX. 2006)


Bardzo Ci dziękuję za pełną informację :wink:
A nie wiesz, czy oprócz domków campingowych (ala apartmant) o których pisał kawa poza osrodkiem znajdę jakiś aparatament 2 + 2 w okresie 04-17 lipca 2010 bez rezerwacji ?
gadarek
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gadarek » 19.11.2009 10:22

kawa napisał(a):Potwierdzam, opłaty nie było, ale czasami obsługa sprawdzała czy jest się zakwaterowanym w ośrodku.
Zdarzyło się raz że naszych znajomych wyprosili z basenu.


Wielkie dzięki za info. Ze względu na baseniki chyba się jednak w ten rejon wybiorę (z rodzinką 1-szy raz) i mam jeszcze pytanie: czy można poza ośrodkiem znaleźć bez większego problemu aparatament 2 + 2 bez rezerwacji w okresie 4-17 lipca 2010 ?
A w ogóle pozdrawiam całe Kielce i okolice :lol:
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 19.11.2009 10:44

Jeżeli chcesz znależć coś poza tymi ośodkami to bedziesz miał daleko do morza i basenów (min. 1 km).
Mimo wszystko polecam jednak coś w ośrodku. masz tam wszystko, sklepy spożwcze, piekarnia, warzywniak, z ciuchami, z pamiąkami), bary, restauracje, lodziarnia,dyskoteka, baseny, place zabaw dla dzieci, wypożyczalnie sprzętu pływającego i rowerów, biuro turystyczne organizujące różne wycieczki, kantor, itd.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone