napisał(a) janniko » 08.10.2008 15:09
Janusz Bajcer napisał(a): ... Po to się wybiera parlament , a on wyłania rząd , który rządzi ...
Januszu drogi, ale to w normalnym państwie demokratycznym, a nie u nas.
Poza tym dla naszego tzw. "rządu" (którego ja, nota bene, nie wybierałem) to pojęcie rządzenia jest czymś zupełnie obcym.
Oni głównie rozpisują przetargi, wypłacają odprawy i zajmują się wszelkimi innymi, skądinąd zupełnie dla mnie zrozumiałymi (jak na tych ludzi), spawami, które zapewnią im godne życie końca ich marnych dni...
Przecie o to my walczyli - o GODNE ŻYCIE!
Więc skoro wszyscy nie możemy realizować tych światłych ideałów, to przynajmniej nasz "kochany" rząd za nas, póki co, wypełnia tę misję!
