Jak widzę czego wymaga się dzisiaj od 1-klasistów to mnie nerwa bierze
Nikt mnie nie przekona, że po reformie od 6 latków wymagano by mniej...
Wiem, Pani Minister zapewnia, że... ale ja - nie wiedzieć czemu - jakoś qrka jej nie wierzę... Kazik z "Kultem" kiedyś wyjaśnił dlaczego
Moje dziewczynki nie pójdą do szkoły w wieku 6 lat bez wzgłedu na to jaka wtedy będzie obowiązywała ustawa. Amen.
PZDR

.png)
.png)
.png)
.png)
.png)