Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom Rijeka - Dubrovnik - proszę objaśnienie cen

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 29.01.2007 22:15

hej rich :) plynelismy z Rijeki na Hvar dwa lata temu..., wrazenia super, ale cena niestety napewno jest za osobe, a nie od lebka... :( myslelismy o powrocie w ten sposob w tym roku, ale troche namieszala jadrolinia z promem w druga strone... wyplywa z Hvaru w czwartek wieczorem a w Rijece jest w piatek rano... a kiedys plywal z soboty na niedziele... tak bylo lepiej :)
mario5791
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 25.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario5791 » 29.01.2007 22:16

niechcący poszło 2x.
Ostatnio edytowano 29.01.2007 22:21 przez mario5791, łącznie edytowano 2 razy
mario5791
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 25.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario5791 » 29.01.2007 22:18

rich72 napisał(a):Pytałem o 26 sierpnia 2007 r. więc widać że nie pływają codziennie :wink: obiecuję drążyć temat do skutku :lol:

Na pewno nie pływają codziennie.
Zobacz tu http://www.jadrolinija.hr/default.aspx?dpid=1304 jak zapodasz termin od do to ci wyskoczy rejs kiedy, w jakich godzinach i gdzie przystanki. Jak nic nie pokaże to zwiększ czasookres.
Ostatnio edytowano 29.01.2007 22:37 przez mario5791, łącznie edytowano 1 raz
mario5791
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 25.11.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario5791 » 29.01.2007 22:29

Maciej napisał(a):Powodzenia i już zazdroszczę, nocny rejs z Rijeki na Hvar do dziś wspominam jako jedno z najpiękniejszych przeżyć w HR :hearts:

Dzięki za wskazówki. Skoro jest tak super ja odkładam dodatkowy fundusz i postanowione.

Nie wiecie, czy jak kupię deck to potem gdyby już na promie żona i dzieci chciały kuszetkę to gdy będzie wolna wystarczy dopłacić różnicę w cenie.
Bo ja to również tylko pokład ze względu na walory pozafinansowe.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 29.01.2007 22:39

aga2 napisał(a):hej rich :) plynelismy z Rijeki na Hvar dwa lata temu..., wrazenia super, ale cena niestety napewno jest za osobe, a nie od lebka... :( myslelismy o powrocie w ten sposob w tym roku, ale troche namieszala jadrolinia z promem w druga strone... wyplywa z Hvaru w czwartek wieczorem a w Rijece jest w piatek rano... a kiedys plywal z soboty na niedziele... tak bylo lepiej :)


Aga w takim razie przeliczyłem na standardy minimalne i wychodzi mi 190,50 E - biorąc pod uwagę że odpada: nocleg za około 40-50 E, paliwo ze 30- 40 albo i 50 E i autostrada za 20 E atrakcja wychodzi w granicach max 100 E - wg mnie chyba jednak warto :wink: płynę :D
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 30.01.2007 08:58

pewnie, ze warto :) jezeli tylko pasuja ci terminy to nie ma sie nad czym chyba zastanawiac... :)
z informacji na stronie jadrolini wynika ze Marko Polo wyplywa z Rijeki w piatek wieczorem, a rejs powrotny jest jeden czwartek-piatek rano Rijeka a drugi niedziela-poniedzialek rano Rijeka.
ja mam tez male pytanko do ciebie :)
w zeszlym roku nocowales po drodze tak jak my kolo Karlovaca, tylko z tego co pamietam miales lepsza "miejscowke" niz my :) masz moze jakies namiary na to miejsce??? bede bardzo wdzieczna adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)
Puzzle1
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 03.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Puzzle1 » 30.01.2007 12:17

Witam

Promy z Rijeki do Korculi lataja przez cały rok w poniedziałki i piątki. Wypływaja z Rijeki o godz 20. Na miejscu są w sobotę o godz 11.20, a we wtorek o godz 12.40. W okresie letnim dodatkowe kursy promem Liburnija, jednak grafik na okres letni będzie ogłoszony dopiero 31 marca.

Ceny jezeli ogladasz w wersji angielskiej są w Euro za osobę.Sezon niskich cen jest do 21.06. Później tylko H. Kabiny dzielą sie na następujace typy:

Z widokiem na morze- outside
bez widoku - inside

Grupa A - kabiny z prysznicem i WC
Grupa B - kabina tylko z kibelkiem i umywalką
Grupa C - tylko umywalka
CC - to legowisko i tu nie masz wiekszego wpływu kogo ci dostawią.
Spanko w kabinie - posiłek wliczony w cene.
Dzieciaki do 3 lat gratis . od 3-12 50%

Jeżeli kupisz tylko bilet pokładowy to możesz kupić śniadanie w cenie 4Euro.

pozdrawiam

Puzzle1
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 30.01.2007 14:56

No i wszystko jasne :wink:

Witam

Sprawdziłam prom Rijeka - Korcula w terminie 27.08.2007.

Prom wypływa z Rijeki o godz. 20:00 i w Dubrowniku będzie następnego dnia o godz. 12:40.

Dostępne kabiny 2-osobowe na promie to;

2-osobowa kabina z oknem z prysznicem i WC - cena od osoby wynosi 94,50 €
2-osobowa kabina bez okna z prysznicem i WC - cena od osoby wynosi 89 €
2-osobowa kabina z oknem i z WC - cena od osoby wynosi 85 €
2-osobowa kabina bez okna z umywalką - cena od osoby wynosi 75 €
2-osobowa kabina bez węzła sanitranego czyli kuszetka - cena od osoby wynosi 52 €

Cena za samochód który mieści się do 1,80 m wysokości wynosi 81,50 €
Dzieci do 12 roku życia płacą 50% ceny.


Ps. Te robaki to symbol euro :wink:
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 30.01.2007 16:34

rich72 napisał(a):biorąc pod uwagę że odpada: nocleg za około 40-50 E, paliwo ze 30- 40 albo i 50 E i autostrada za 20 E atrakcja wychodzi w granicach max 100 E - wg mnie chyba jednak warto :wink: płynę :D


Wyjdzie Ci chyba grubo ponad 100 eurasów różnicy, ale jeśli nigdy nie płynąłeś promem na takiej długiej trasie, to przynajmniej raz warto spróbować. Choćby po to, żeby się dowiedzieć czy Ci się to podoba.

Stopy wody życzę.

P.S. Chyba warto by było przykleić ten temat?
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 30.01.2007 17:37

Morski - zmienię kabinę na kuszetki i wyjdzie niecałe 100 E różnicy a promem najdalszy rejs to miałem ze Starigo Gradu do Splitu - tylko 2h więc poświęcę tą stówkę :wink:

Policz - ja deck, córcia będzie miała niecałe 4 lata żoncia - kuszetki no i bolid :D
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 30.01.2007 21:50

Nie bierz kuszetki. Lepiej się przespać w śpiworze w jakimś zakamarku. AB2 dla dziewczyn (tak jak pisałeś na początku) niewiele drożej wyjdzie (w końcu jedziesz na urlop) a jak Twoje Kobiety będą miały kabinę do wyłącznej dyspozycji to i Ty będziesz mógł się opłukać pod prysznicem, a jak Ci się znudzi patrzenie w gwiazdy na decku to walniesz w kimono na podłodze w miłym towarzystwie, a nie z obcymi ludźmi.

Napływawałem się tymi blaszakami to wiem.
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 31.01.2007 08:23

Morski ja tam spać na pewno nie będę :wink: a co do kuszetek VS kabin to jeszcze pomyślę bo w sumie masz rację. Prysznic po podróży - ważna rzecz. A tak na marginesie - czy są jakieś kabiny prysznicowe na promie ogólnodostępne?
[/i]
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 31.01.2007 11:51

wydaje mi sie ze nie..... ale na 100% nie odpowiem.... za to prysznic w kabinie jest "the best" :) w malutkiej toalecie na scianie zamontowany jest prysznic, jak odkrecasz wode, cala pomieszczenie jest zalane woda... wiec recznik lepiej zostawic na zewnatrz :) ale i tak warto poplynac :)
gospodarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1261
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) gospodarz » 31.01.2007 13:19

MorskiPas napisał(a):Jak już będziesz miał pewne info, to nie zapomnij tu napisać.

Ja zastosowałem modną ostatnio "logikę Pascala" :wink: Jeśli cena AB3/4 jest niższa od ceny AB2 to musi być od łeba. No i jeszcze pod cennikiem jest taki tekst: "Double cabin used for single occupancy is charged additional 50% of passenger fare ..."

Ale i tak zadzwoń - będzie pewne.


W nagłówku cennika stoi:
PASSENGER FARES PER PERSON IN EUR :!:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 31.01.2007 14:30

gospodarz napisał(a):
MorskiPas napisał(a):Jak już będziesz miał pewne info, to nie zapomnij tu napisać.

Ja zastosowałem modną ostatnio "logikę Pascala" :wink: Jeśli cena AB3/4 jest niższa od ceny AB2 to musi być od łeba. No i jeszcze pod cennikiem jest taki tekst: "Double cabin used for single occupancy is charged additional 50% of passenger fare ..."

Ale i tak zadzwoń - będzie pewne.


W nagłówku cennika stoi:
PASSENGER FARES PER PERSON IN EUR :!:


no tak :lool: zacząłem czytać linijkę niżej :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Prom Rijeka - Dubrovnik - proszę objaśnienie cen - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone