Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

polskie konoby

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kjedi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 985
Dołączył(a): 19.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 01.09.2010 21:27

Brat- robiłem tam zakończenia roboty i było rewela, i pod kątem kuchni i muzy i atmosfery. Kiedyś była zwana knajpą najemników. Ale od tego czasu zmienili kucharza no i .... nie byłem tam z rok albo lepiej.
Druga- jak mnie łokieć nie siada to jeden rzut. Jak daje ciała to 800 m.
Pozdr
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 01.09.2010 22:14

Ja znalazłam takie coś w Krakowie:
Mała Macedonia
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2010 08:53

kjedi napisał(a):Brat- robiłem tam zakończenia roboty i było rewela, i pod kątem kuchni i muzy i atmosfery. Kiedyś była zwana knajpą najemników. Ale od tego czasu zmienili kucharza no i .... nie byłem tam z rok albo lepiej.
Druga- jak mnie łokieć nie siada to jeden rzut. Jak daje ciała to 800 m.
Pozdr

No jeśli knajpa najemników to jest zgoda :) Bo pisali,że ciemno i ponuro i wszędzie dym z fajek :) Te kilka opinii które czytałem to widocznie z mamusią na obiad ktoś poszedł i się nie wstrzelił w klimat. :)
Pozdrav.
robsonr39
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 05.12.2010 16:47

A coś we Wrocławiu lub okolicach ?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.12.2010 16:51

Cos zbliżonego w greckiej na Rynku znajdziesz, lecz cennik zdecydowanie dla desperatów... :roll:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.12.2010 10:10

Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 08.12.2010 10:16

Mała Serbia, Warszawa,E. Plater 25
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.09.2018 07:54

https://www.balkanskikociol.pl/menu.html Warszawa

Muszę kilka osób zabrać na kolację, a z racji zmiany lokalizacji biura, ta okolica mi pasuje lecz restauracyjnie to jej nie znam

Dobrze tam gotują?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2018 08:06

Ceny jak w Chorwacji. Lepiej weź jakieś słoiki i podgrzejcie w mikrofali w biurze :)

A na serio też jestem ciekaw opinii, bo bym się wybrał.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.09.2018 19:33

Byłem kilka razy i polecam https://www.facebook.com/karczmabalkanskadusza/ .Jedzenie bardziej bałkańskie niż z wybrzeża.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.09.2018 12:10

bigredone napisał(a):Ceny jak w Chorwacji. Lepiej weź jakieś słoiki i podgrzejcie w mikrofali w biurze :)

A na serio też jestem ciekaw opinii, bo bym się wybrał.


Nic innego w dogodnej dla mnie lokalizacji niż wklejany wcześniej "Bałkański Kocioł" nie znalazłem

Jak rachunek mnie nie dobije to w przyszłym tygodniu zdam relację :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 19.09.2018 08:32

piotrulex napisał(a):https://www.balkanskikociol.pl/menu.html Warszawa

Muszę kilka osób zabrać na kolację, a z racji zmiany lokalizacji biura, ta okolica mi pasuje lecz restauracyjnie to jej nie znam

Dobrze tam gotują?


W poniedziałkowy wieczór spędziliśmy tam prawie 3 godziny. Zamawialiśmy co mieliśmy ochotę i traktowaliśmy to jako wspólne do podziału. 2 kobiety i 5 facetów. Tym razem piwa piliśmy niewiele a to zwykle nabija rachunek, w sumie maks 10 sztuk, jakaś woda, cola, herbata, kawa. Najedliśmy się przyzwoicie, na koniec pyszny, bezowy deser. Cevapcici lepsze jadamy gdziekolwiek w cro choć to knajpiane złe nie było. Zasadniczo każdy zadowolony i najedzony, krytycznych uwag nie było. Rachunek 6 stów co przy 7 osobach jest niewielką kwotą. Na plus jest bliska odległość od stacji metra którym zresztą też przyjechałem. Znacznik google jest źle naniesiony, knajpa nie jest od frontu ale jakby z boku kilkadziesiąt metrów wcześniej idąc od strony metra

W trochę podobnych klimatach jest knajpa http://www.banjaluka.pl/ również w Wwie. Tam menu mi bardziej odpowiada ale na minus dla mnie fakt, iż jest sporo większa, bardziej gwarna no i poniżej tysiaka nigdy nie wyszło. Jest to jednak bardziej centrum
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone