Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

polskie konoby

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kjedi
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kjedi » 01.09.2010 21:27

Brat- robiłem tam zakończenia roboty i było rewela, i pod kątem kuchni i muzy i atmosfery. Kiedyś była zwana knajpą najemników. Ale od tego czasu zmienili kucharza no i .... nie byłem tam z rok albo lepiej.
Druga- jak mnie łokieć nie siada to jeden rzut. Jak daje ciała to 800 m.
Pozdr
mutiaq
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 01.09.2010 22:14

Ja znalazłam takie coś w Krakowie:
Mała Macedonia
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.09.2010 08:53

kjedi napisał(a):Brat- robiłem tam zakończenia roboty i było rewela, i pod kątem kuchni i muzy i atmosfery. Kiedyś była zwana knajpą najemników. Ale od tego czasu zmienili kucharza no i .... nie byłem tam z rok albo lepiej.
Druga- jak mnie łokieć nie siada to jeden rzut. Jak daje ciała to 800 m.
Pozdr

No jeśli knajpa najemników to jest zgoda :) Bo pisali,że ciemno i ponuro i wszędzie dym z fajek :) Te kilka opinii które czytałem to widocznie z mamusią na obiad ktoś poszedł i się nie wstrzelił w klimat. :)
Pozdrav.
robsonr39
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr39 » 05.12.2010 16:47

A coś we Wrocławiu lub okolicach ?
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.12.2010 16:51

Cos zbliżonego w greckiej na Rynku znajdziesz, lecz cennik zdecydowanie dla desperatów... :roll:
AndrzejJ.
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 08.12.2010 10:10

Dudek2222
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 08.12.2010 10:16

Mała Serbia, Warszawa,E. Plater 25
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.09.2018 07:54

https://www.balkanskikociol.pl/menu.html Warszawa

Muszę kilka osób zabrać na kolację, a z racji zmiany lokalizacji biura, ta okolica mi pasuje lecz restauracyjnie to jej nie znam

Dobrze tam gotują?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2018 08:06

Ceny jak w Chorwacji. Lepiej weź jakieś słoiki i podgrzejcie w mikrofali w biurze :)

A na serio też jestem ciekaw opinii, bo bym się wybrał.
Z
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.09.2018 19:33

Byłem kilka razy i polecam https://www.facebook.com/karczmabalkanskadusza/ .Jedzenie bardziej bałkańskie niż z wybrzeża.
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.09.2018 12:10

bigredone napisał(a):Ceny jak w Chorwacji. Lepiej weź jakieś słoiki i podgrzejcie w mikrofali w biurze :)

A na serio też jestem ciekaw opinii, bo bym się wybrał.

Nic innego w dogodnej dla mnie lokalizacji niż wklejany wcześniej "Bałkański Kocioł" nie znalazłem

Jak rachunek mnie nie dobije to w przyszłym tygodniu zdam relację :)
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 19.09.2018 08:32

piotrulex napisał(a):https://www.balkanskikociol.pl/menu.html Warszawa

Muszę kilka osób zabrać na kolację, a z racji zmiany lokalizacji biura, ta okolica mi pasuje lecz restauracyjnie to jej nie znam

Dobrze tam gotują?

W poniedziałkowy wieczór spędziliśmy tam prawie 3 godziny. Zamawialiśmy co mieliśmy ochotę i traktowaliśmy to jako wspólne do podziału. 2 kobiety i 5 facetów. Tym razem piwa piliśmy niewiele a to zwykle nabija rachunek, w sumie maks 10 sztuk, jakaś woda, cola, herbata, kawa. Najedliśmy się przyzwoicie, na koniec pyszny, bezowy deser. Cevapcici lepsze jadamy gdziekolwiek w cro choć to knajpiane złe nie było. Zasadniczo każdy zadowolony i najedzony, krytycznych uwag nie było. Rachunek 6 stów co przy 7 osobach jest niewielką kwotą. Na plus jest bliska odległość od stacji metra którym zresztą też przyjechałem. Znacznik google jest źle naniesiony, knajpa nie jest od frontu ale jakby z boku kilkadziesiąt metrów wcześniej idąc od strony metra

W trochę podobnych klimatach jest knajpa http://www.banjaluka.pl/ również w Wwie. Tam menu mi bardziej odpowiada ale na minus dla mnie fakt, iż jest sporo większa, bardziej gwarna no i poniżej tysiaka nigdy nie wyszło. Jest to jednak bardziej centrum
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019