Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polskie Bistro w Cro

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008
Polskie Bistro w Cro

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 14.01.2024 19:15

Cześć , mam do was pytanie , co sądzicie o polskim bistro w Cro .Krótkie menu np żurek / 4 rodzaje pierogów / polska kiełbasa i karkówka z grila .Wiem , że nie jedziecie na wakacje wcinać pierogów czy Kiełbasę . Czy miejscowi lub turyści z innych krajów byliby zainteresowani taką kuchnią .Znajomy ze Słowenii po pobycie u nas bardzo się zapalił do tego pomysłu a ja jakoś jestem trochę sceptyczny. Będę wdzięczny za opinie i sugestie .Pozdrawiam
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 14.01.2024 19:28

Według nie np. w Zagrzebiu jest spora szansa na powodzenie, ale w nadmorskiej miejscowości turystycznej będzie trudno.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 15.01.2024 10:02

Gdzieś mi się o uszy (i oczy 8) ) obiło że w ubiegłym roku była polska konoba na Pagu chyba. Nie wiem jak się to sprzedawało, bo ja raczej za schabowym na wczasach nie tęsknię. Sam pomysł nie jest zły, a wiele zależało by od ceny :sm:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różnecron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone