Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Północna Dalmacja wiosenną porą(2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
papryka33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryka33 » 18.06.2015 16:57

Fajna relacja, dzięki Tobie na pewno w tym roku odwiedzę Rab. Na bank!
Pozdrowienia 8)
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 18.06.2015 17:06

papryka33 napisał(a):Fajna relacja, dzięki Tobie na pewno w tym roku odwiedzę Rab. Na bank!
Pozdrowienia 8)


dziękuję :)

Tylko jak Ci się w tym Rabie nie spodoba to żeby nie było na mnie :wink: :!:
papryka33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryka33 » 19.06.2015 11:08

ruzica napisał(a):
papryka33 napisał(a):Fajna relacja, dzięki Tobie na pewno w tym roku odwiedzę Rab. Na bank!
Pozdrowienia 8)


dziękuję :)

Tylko jak Ci się w tym Rabie nie spodoba to żeby nie było na mnie :wink: :!:


@ruzica nie obawiaj się :twisted: w CRO wszystko jest ładniejsze niż w PL (mam nadzieję, że zaraz gromy na mnie nie spadną za mój subiektywizm)
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 19.06.2015 17:06

papryka33 napisał(a):w CRO wszystko jest ładniejsze niż w PL


Pozwól, że się nie zgodzę :twisted: Ja lubię i Chorwację, i Polskę. Dla mnie oba kraje są piękne, tyle, że każdy na swój własny, zupełnie odmienny sposób. Na dowód kilka fotek z PL:

bieszczad.jpg


torun.jpg


tatry.jpg


klodzko.jpg


zima.jpg


Jeśli już mamy się bawić w porównania, to w Polsce, w porównaniu z Chorwacją bardzo nie podobają mi się nadmorskie miejscowości i wszechobecny w nich kicz i tandeta. Tzn. w Cro też to jest, ale nie na taką skalę.

No i w Cro też są brzydkie miejsca- taki Zadar, Szybenik czy Pula, to poza starówkami są skanseny komunizmu.

Pozdrawiam :)
papryka33
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryka33 » 19.06.2015 22:56

Fakt niedookreśliłam. Wakacje nad morzem w Polsce = dychotomia absolutna. Albo disco co się błysko albo zadupie. Jedynym miejscem, które lubię to Hel i Chałupy. Może ze względu na klimat surferski i namiastkę Tarife :twisted: . Niezaprzeczalnym atutem CRO jest pogoda. Tu wygrywa Wielką Pardubicką.
dorato1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 08.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorato1 » 08.07.2015 07:18

Tez uważam że w Polsce są cudowne rejony. Każdy kraj ma nieodkryte, ciekawe, fascynujące(fotograficznie i nie tylko)miejsca, należy tylko wyjechać z domu i je zobaczyć, odszukać. A czasem nie trzeba szukać daleko od domu! :D
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 10.07.2015 20:46

dorato1 napisał(a):Tez uważam że w Polsce są cudowne rejony. Każdy kraj ma nieodkryte, ciekawe, fascynujące(fotograficznie i nie tylko)miejsca, należy tylko wyjechać z domu i je zobaczyć, odszukać. A czasem nie trzeba szukać daleko od domu! :D


Niedaleko mojego domu akurat nie ma nic ciekawego :twisted: Ale każdą wolną chwilę staramy się wykorzystać na jakiś choćby najmniejszy wypad w celu odkrycia czegoś fascynującego. pozdrawiam :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Północna Dalmacja wiosenną porą(2015) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone