Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda Tucepi

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 13.09.2009 12:57

WIOLAB :D napisz i jakie wrażenia po powrocie?
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 13.09.2009 19:56

Aneta.K napisał(a):WIOLAB :D napisz i jakie wrażenia po powrocie?


Anetko dam malutkie streszczenie ale to po niedzieli
W skrócie - było zaj**** i mój mąż cały czas klepie, ze za rok znów CRO :lol:
swish
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) swish » 13.09.2009 22:03

Witajcie Drodzy Cromaniacy :)

Jesteśmy od 11.09 w Zivogosce, niedaleko od Tucepi. Pogoda jak na razie nieciekawa, niebo ciągle zachmurzone, częste opady.
Z prognoz na internecie wynika ze taka aura utrzyma się do naszego wyjazdu, czyli do 20.09.
Czy to możliwe, aby przez taki długi czas lało? Jak to ma się do statystyk, w sumie po sezonie, ale jakby nie było to nie jest Bałtyk :). A może nie będzie tak źle i Dalmacja jeszcze nas zaskoczy ;).

pozdrawiam gorąco.
vazyl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) vazyl » 14.09.2009 09:32

Nie marudź, właśnie zza chmur wyszło słońce. Pogoda się klaruje po nocnej burzy.
holly
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) holly » 14.09.2009 10:51

w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. W 2007 roku w Makarskiej pogoda była podobna, to chyba moje ostatnie wakacje w Chorwacji we wrześniu.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 14.09.2009 15:18

WIOLAB napisał(a):
Aneta.K napisał(a):WIOLAB :D napisz i jakie wrażenia po powrocie?


Anetko dam malutkie streszczenie ale to po niedzieli
W skrócie - było zaj**** i mój mąż cały czas klepie, ze za rok znów CRO :lol:

Ja jakoś nie umiem sobie narazie wyobrazić wakacji bez Cro :D
Na nastepny rok już nie mogę sie doczekać.... 8)
martabartek
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 02.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martabartek » 15.09.2009 18:09

Dziś cały dzień pochmurno - teraz słoneczko wygląda zza chmur... Jutro wybueramy się do Dubrovnika
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 15.09.2009 18:54

holly napisał(a):w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. (...)

8O Bo sie pogorszyła pogoda, to cza wracać?.. no nie... 8O
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 15.09.2009 21:12

Jak macie fotki to wklejajcie.... :D miło by było zobaczyć znajome miejsca 8)
ganiek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ganiek » 15.09.2009 21:57

vazyl napisał(a):Nie marudź, właśnie zza chmur wyszło słońce. Pogoda się klaruje po nocnej burzy.



Witam na forum.

Czy chodzi o tą burzę? :)

Obrazek

Trochę kiepskie te zdjęcie, ale to była moja pierwsza próba uchwycenia burzy. A jeśli chodzi o pogodę, to faktycznie jest nieciekawa, prognozy zresztą też. Ale poprzedni tydzień był ładny :)

Pozdrawiam
__Marcin__
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) __Marcin__ » 16.09.2009 07:43

holly napisał(a):w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. W 2007 roku w Makarskiej pogoda była podobna, to chyba moje ostatnie wakacje w Chorwacji we wrześniu.


Ja byłem od 1.09 - 11.09 w Tucepi i pogodę miałem idealną :]
holly
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) holly » 16.09.2009 10:06

mutiaq napisał(a):
holly napisał(a):w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. (...)

8O Bo sie pogorszyła pogoda, to cza wracać?.. no nie... 8O


nie chce mi się dyskutować, każdy ma inne wyobrażenie o udanych wakacjach. Dla mnie urlop bez dobrej pogody to nie urlop i kropka. Posiedzieć w deszczu to mogę i w Polsce...ile można zwiedzać te same miasta, wioski ? ja w tym roku nastawiony bylem tylko i wyłącznie na plażę i morze. To trzecie i chyba ostatnie wakacje w Chorwacji.
Oczywiście, we wrześniu trzeba mieć odrobinę szczęścia aby trafić na dobrą pogodę, my mamy go w tym roku odrobinę mniej (tylko tydzień słońca). Od soboty niebo w Brodaricy jest zachmurzone, trzeba być na miejscu, żeby zobaczyć miny ludzi będących tu od 12.09, czekających na słońce, a nie pisać sobie wygodnie z punktu widzenia kogoś kto miał piękną pogodę. Miałeś dobrą pogodę ? jeśli tak to bardzo Ci zazdroszczę.
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 16.09.2009 13:36

holly napisał(a):w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. W 2007 roku w Makarskiej pogoda była podobna, to chyba moje ostatnie wakacje w Chorwacji we wrześniu.


ja zebrałem się z okolicy Makarskiej 8 bm. temp. morza jak u nas albo zimniej - uciekłem na gorące baseniki na Węgry.

podzrav.
adamk3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1282
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamk3 » 16.09.2009 13:39

__Marcin__ napisał(a):
holly napisał(a):w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. W 2007 roku w Makarskiej pogoda była podobna, to chyba moje ostatnie wakacje w Chorwacji we wrześniu.


Ja byłem od 1.09 - 11.09 w Tucepi i pogodę miałem idealną :]


terefer kuku :D
a ten zaj-sty wiatr :wink:
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 18.09.2009 19:42

adamk3 napisał(a):
__Marcin__ napisał(a):
holly napisał(a):w okolicy Sybenika właśnie zaczęło padać. pierwszy tydzień był bardzo fajny, natomiast od wczoraj jest źle...czas chyba na wcześniejszy powrót do domu. W 2007 roku w Makarskiej pogoda była podobna, to chyba moje ostatnie wakacje w Chorwacji we wrześniu.


Ja byłem od 1.09 - 11.09 w Tucepi i pogodę miałem idealną :]


terefer kuku :D
a ten zaj-sty wiatr :wink:


widze, że byliśmy w takim samym terminie (no bez mała)....
a co do wiatru to troszke go było ale i tak uważam, ze pogodę mieliśmy super
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
pogoda Tucepi - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone