Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

pogoda Tucepi

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lewusss
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 27.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lewusss » 20.08.2009 15:27

Jessica napisał(a):Witajcie kochani, dopiero teraz mam okazje się odezwać.

Jestem zauroczona Chorwacją, jest tam pięknie a juz nie wspomnę o pogodzie i morzu! MIODZIO!

Jeśli chodzi o pokoje które zarezerwowaliśmy wcześniej w Tucepi...ech. Szkoda gadać facet nas wyrolował. Po przyjeżdzie to potwierdzili że mamy rezerwację od 1-12.08, po czym powiedzieli że pokoje będą wolne w środę (a był piątek) i że mamy problem. :cry:

Więc suma sumarum trafiliśmy do Podgory. Piękny apartament, piękny widok i bardzo blisko do morza. Także mimo wszystko, dzień zakończył się super. A przyjazd uczciliśmy nocną kąpielą w morzu :lol:

Poniżej link na nasze kwatery.

Jes poproszę o więcej szczegółów, jestem głodny informacji !

http://kunac.net/index.html

Apartament nr.4. Tylko że łazienka jest o wiele ładniejsza (coś jak w apartamencie nr.3), musiała być nie dawno wyremontowana.

Jak tylko będę miała okazję to wrzucę zdjęcia.

mar.zag, a propos, czy ja się z Tobą nie mijałam samochodem w Makarskiej na parkingu przy Konzumie? Był wtedy taki upał i korek na drodze.

Pozdrawiam wszystkich! :)


Poprosze o szczegóły z pobytu, jestem głodny informacji ?
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 20.08.2009 21:12

Jessica napisał(a):Witajcie kochani, dopiero teraz mam okazje się odezwać.

Jestem zauroczona Chorwacją, jest tam pięknie a juz nie wspomnę o pogodzie i morzu! MIODZIO!

Jeśli chodzi o pokoje które zarezerwowaliśmy wcześniej w Tucepi...ech. Szkoda gadać facet nas wyrolował. Po przyjeżdzie to potwierdzili że mamy rezerwację od 1-12.08, po czym powiedzieli że pokoje będą wolne w środę (a był piątek) i że mamy problem. :cry:

Więc suma sumarum trafiliśmy do Podgory. Piękny apartament, piękny widok i bardzo blisko do morza. Także mimo wszystko, dzień zakończył się super. A przyjazd uczciliśmy nocną kąpielą w morzu :lol:

Poniżej link na nasze kwatery.

http://kunac.net/index.html

Apartament nr.4. Tylko że łazienka jest o wiele ładniejsza (coś jak w apartamencie nr.3), musiała być nie dawno wyremontowana.

Jak tylko będę miała okazję to wrzucę zdjęcia.

mar.zag, a propos, czy ja się z Tobą nie mijałam samochodem w Makarskiej na parkingu przy Konzumie? Był wtedy taki upał i korek na drodze.

Pozdrawiam wszystkich! :)

Witaj Jessica ...a ja myślałam że gdzieś na siebie trafimy w Tucepi.... :? szkoda :(
Cieszę się żeproblemy z apartamentem nie popsuły Wam wakacji i wszystko dobrze sie skończyło :D :D
Czekam w takim razie na fotki z Podgory :D :D
Pozdrawiam.
natulka
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) natulka » 21.08.2009 18:43

Witam, właśnie wróciliśmy z Tucepi, piękne morze, piękne widoki, i bardzo, bardzo ciepło.... Byłam w Chorwacji drugi raz, drugi raz też w Tucepi, jestem po prostu zakochana w tym kraju. Co do apartamentów myślę,że ze spokojem można znaleźć coś w rozsądnej cenie blisko plaży, my jechaliśmy w ciemno, 4 osoby, znaleźliśmy bez problemu nocleg, 150m od plaży, 14E od osoby, myślę,że ze spokojem można jechać w ciemno i bez obaw :)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 21.08.2009 19:49

natulkaa napisz bliżej gdzie mielieliscie apartament :D :D
My "stacjonowaliśmy " na ul.Ekonomija :D
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 21.08.2009 20:51

Własnie moze jakies namiary? Byłabym wdzieczna bo urlop lada moment :)
mikawajos
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikawajos » 21.08.2009 21:20

Witam

również bym prosił o jakieś namiary - wyjazd dokładnie za 43 godz :-)
choć i tak planujemy w ciemno to mimo wszystko chciałbym wiedzieć od czego można zaczynać poszukiwania. szukam apartamentu dla 4 os.
dzięki z góry!

koziki
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 21.08.2009 21:51

WIOLAB napisał(a):Własnie moze jakies namiary? Byłabym wdzieczna bo urlop lada moment :)


Wiola - ty masz nie brać namiary, tylko pojechać, przejść się ul. Kamena, ewentualnie Kraj i wybrać sobie gdzie chcesz mieszkać.
Jedziesz we wrześniu !!!!!
Na forum pisali że nawet w sierpniu znaleźli taniej niż ja w czerwcu !
Nic nie bój. Zaparkuj autko i przejdź wzdłuż plaży - tylko nie zniechęcaj się jak coś ci nie podpasuje. Do wyboru do koloru. Zaufaj mi. Bierz tylko to co ci się spodoba.
Powodzenia jeszcze raz. :D

PS.
http://www.tucepi.com/privatni/index.html - to dla przypomnienia
natulka
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) natulka » 21.08.2009 21:58

My zatrzymaliśmy się na ul. Kamena, ale po drugiej stronie ulicy, wieczorem z ciekawości pytaliśmy na Kraj czy Kamena przy plaży o wolne pokoje, i także były pojedyncze, więc nie ma obaw :) my dokładnie nie mieliśmy apartamentu tylko pokój, z kuchnią wspólną na trzy pokoje... mieliśmy dwa pokoje, czyli w sumie 28E za pokój, z tego co się zorientowałam, przy plaży pokoje również były w tej cenie :) nie ma co rezerwować, tylko wsiadać w samochód i jechać :)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 22.08.2009 09:22

Crayfish napisał(a):
WIOLAB napisał(a):Własnie moze jakies namiary? Byłabym wdzieczna bo urlop lada moment :)


Wiola - ty masz nie brać namiary, tylko pojechać, przejść się ul. Kamena, ewentualnie Kraj i wybrać sobie gdzie chcesz mieszkać.
Jedziesz we wrześniu !!!!!
Na forum pisali że nawet w sierpniu znaleźli taniej niż ja w czerwcu !
Nic nie bój. Zaparkuj autko i przejdź wzdłuż plaży - tylko nie zniechęcaj się jak coś ci nie podpasuje. Do wyboru do koloru. Zaufaj mi. Bierz tylko to co ci się spodoba.
Powodzenia jeszcze raz. :D

PS.
http://www.tucepi.com/privatni/index.html - to dla przypomnienia



ja wiem :oops: i jestem Ci wdzieczna za wszystkie skazówki ....
ale namiary można mieć :wink: jednak nie będę nic rezrwowała na pewno :D
Mam nadzieje, że IX będzie naszym atutem także pod względem pogody

natula dzięki za odpowiedz, jestem spokojniejsza jak mi tyle osób pisze, jedź w ciemno :)
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 22.08.2009 10:36

natulka napisał(a):My zatrzymaliśmy się na ul. Kamena, ale po drugiej stronie ulicy, wieczorem z ciekawości pytaliśmy na Kraj czy Kamena przy plaży o wolne pokoje, i także były pojedyncze, więc nie ma obaw :) my dokładnie nie mieliśmy apartamentu tylko pokój, z kuchnią wspólną na trzy pokoje... mieliśmy dwa pokoje, czyli w sumie 28E za pokój, z tego co się zorientowałam, przy plaży pokoje również były w tej cenie :) nie ma co rezerwować, tylko wsiadać w samochód i jechać :)

W takim razie mieliście fajnie-bliżiutko do plaży,morza i centrum :D :D :D
__Marcin__
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) __Marcin__ » 22.08.2009 11:37

Jessica napisał(a):Witajcie kochani, dopiero teraz mam okazje się odezwać.

Jestem zauroczona Chorwacją, jest tam pięknie a juz nie wspomnę o pogodzie i morzu! MIODZIO!

Jeśli chodzi o pokoje które zarezerwowaliśmy wcześniej w Tucepi...ech. Szkoda gadać facet nas wyrolował. Po przyjeżdzie to potwierdzili że mamy rezerwację od 1-12.08, po czym powiedzieli że pokoje będą wolne w środę (a był piątek) i że mamy problem. :cry:

Więc suma sumarum trafiliśmy do Podgory. Piękny apartament, piękny widok i bardzo blisko do morza. Także mimo wszystko, dzień zakończył się super. A przyjazd uczciliśmy nocną kąpielą w morzu :lol:

Poniżej link na nasze kwatery.

http://kunac.net/index.html

Apartament nr.4. Tylko że łazienka jest o wiele ładniejsza (coś jak w apartamencie nr.3), musiała być nie dawno wyremontowana.

Jak tylko będę miała okazję to wrzucę zdjęcia.

mar.zag, a propos, czy ja się z Tobą nie mijałam samochodem w Makarskiej na parkingu przy Konzumie? Był wtedy taki upał i korek na drodze.

Pozdrawiam wszystkich! :)


Pod tym linkiem http://kunac.net/index.html, antyvir mi wrzeszczy że trojan ... być może fałszywy alarm, ale uważać :]
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 22.08.2009 12:31

U mnie wszystko otwarło sie bez "wrzasku" :wink:
mar.zag
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 19.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar.zag » 22.08.2009 22:12

Jessica napisał(a):
mar.zag, a propos, czy ja się z Tobą nie mijałam samochodem w Makarskiej na parkingu przy Konzumie? Był wtedy taki upał i korek na drodze.

Pozdrawiam wszystkich! :)


Hejka

Powiedz jakim autem czy przypadkiem niebieskie stilo? 8)

Zgadza się korek był masakra 8)
martabartek
Croentuzjasta
Posty: 122
Dołączył(a): 02.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) martabartek » 13.09.2009 09:29

Jesteśmy w Tucepi 5 dzień. Dwa dni nie ma pogody i jest chłodno- 20 st. Niebo zachmurzone mocno, słońca nie widać...
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 13.09.2009 11:46

Witam po powrocie
W Tucepi bylismy 8 dni, najgorszy był dzień 05.09 bo padało i wiało, pojechaliśmy wtedy do Dubrovnika a tam pododa w sam raz na zwiedzanie - bez opadów ale też bez gorąca
Inne dni bardzo ładna pogoda w tym 2 wieczory z wiatrem, ostatnie 2 dni upalne
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
pogoda Tucepi - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone