Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POGODA TERAZ czerwiec 2010

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sushi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sushi » 09.06.2010 10:19

nan accu weather prognaozy dla krk i rab dosc deszczowe na przyszly tydzien ale przy 30 stopniach to i burze jestem w stanie zaakceptowac ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/5c80754bc7.png[/img][/url]
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 09.06.2010 10:40

ewwwa napisał(a):
mars2009 napisał(a):Moje analizy wskazują, że pierwsze krople deszczu na chorwackim wybrzeżu mogą spaść 16/17 czerwca. Potem znowu do 24,06 murowana pogoda.
W ubiegłym roku od 20 czerwca do 10 lipca była paskudna pogoda. Potem do końca lipca było super. Sprawdziłem to przed chwilą w moim niezawodnym archiwum http://www.wetter3.de/Archiv/ - pasek "Niederrschlagssumme".


jadę właśnie w tym terminie czyli od 19 czerwca w Chorwacji, bardzo się cieszę że ma być murowana pogoda do 24, a czy z twojego archiwum wynika jaka może być pogoda w następnym tygodniu?


widzę, że jedziemy w tym samym terminie i interesuje nas pogoda w tym samym czasie :D
ewwwa a gdzie się wybierasz?
ewwwa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 09.06.2010 10:56

WIOLAB napisał(a):
ewwwa napisał(a):
mars2009 napisał(a):Moje analizy wskazują, że pierwsze krople deszczu na chorwackim wybrzeżu mogą spaść 16/17 czerwca. Potem znowu do 24,06 murowana pogoda.
W ubiegłym roku od 20 czerwca do 10 lipca była paskudna pogoda. Potem do końca lipca było super. Sprawdziłem to przed chwilą w moim niezawodnym archiwum http://www.wetter3.de/Archiv/ - pasek "Niederrschlagssumme".


jadę właśnie w tym terminie czyli od 19 czerwca w Chorwacji, bardzo się cieszę że ma być murowana pogoda do 24, a czy z twojego archiwum wynika jaka może być pogoda w następnym tygodniu?


widzę, że jedziemy w tym samym terminie i interesuje nas pogoda w tym samym czasie :D
ewwwa a gdzie się wybierasz?


jedziemy w okolice Makarskiej ale jakieś małe mieściny lub wsie (Krvavica, Promajna lub Bratuś), już nie mogę się doczekać. Oczywiście w ciemno :lol:
pablo2222
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 849
Dołączył(a): 05.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo2222 » 09.06.2010 12:02

ewwwa napisał(a):
WIOLAB napisał(a):
ewwwa napisał(a):jadę właśnie w tym terminie czyli od 19 czerwca w Chorwacji, bardzo się cieszę że ma być murowana pogoda do 24, a czy z twojego archiwum wynika jaka może być pogoda w następnym tygodniu?


widzę, że jedziemy w tym samym terminie i interesuje nas pogoda w tym samym czasie :D
ewwwa a gdzie się wybierasz?


jedziemy w okolice Makarskiej ale jakieś małe mieściny lub wsie (Krvavica, Promajna lub Bratuś), już nie mogę się doczekać. Oczywiście w ciemno :lol:

Tak jak Wy myślę, że dzisiaj wieczorem przestanie padać.
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 09.06.2010 12:40

ewwwa napisał(a):jedziemy w okolice Makarskiej ale jakieś małe mieściny lub wsie (Krvavica, Promajna lub Bratuś), już nie mogę się doczekać. Oczywiście w ciemno :lol:


My także w ciemno.
W tamtym roku byliśmy w Tucepi i jak dla mnie rewelacja choć obok jest sporo małych uroczych miejscowości, bo sama Makarska (miasteczko, plaża) już nie dla mnie

My wyjeżdżamy popołudniu 19.06 i udajemy się na Katowice - Cieszyn

Życzę udanego pobytu i słońca!
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 09.06.2010 12:53

ewwwa napisał(a):jadę właśnie w tym terminie czyli od 19 czerwca w Chorwacji, bardzo się cieszę że ma być murowana pogoda do 24, a czy z twojego archiwum wynika jaka może być pogoda w następnym tygodniu?


Archiwum http://www.wetter3.de/Archiv/ pozwala sięgnąć kilka lat wstecz + tydzień do przodu. Wybierając różne opcję z paska można wyciągnąć wiele wniosków.
Prognozę układów barycznych, stref opadów i czystego nieba + 2 tygodnie można prześledzić na stronie :
http://polish.wunderground.com/modelmap ... &domain=EU
Zachęcam częściej zaglądać na podane przeze mnie strony.
A na tej animacji http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php zobaczycie skąd nadchodzić dzisiaj będą burze i czy Was dopadną.
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i życzę wspaniałej pogody na urlopie.
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 09.06.2010 13:18

mars2009 to poproszę bardzo prognozę dla Pagu od 28 czerwca do 12 lipca. :D
W zeszłym roku własnie trafiłam w Chorwacji na przełomie czerwca i lipca na złą pogodę, o kórej piszesz. :(
ewwwa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 12.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewwwa » 09.06.2010 16:58

My także w ciemno.
W tamtym roku byliśmy w Tucepi i jak dla mnie rewelacja choć obok jest sporo małych uroczych miejscowości, bo sama Makarska (miasteczko, plaża) już nie dla mnie

My wyjeżdżamy popołudniu 19.06 i udajemy się na Katowice - Cieszyn

Życzę udanego pobytu i słońca![/quote]

ja również życzę dużo słońca w czasie urlopu. Pozdrawiam
zoska
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoska » 09.06.2010 22:02

Witajcie :)
Czy orientuje sie ktos jak wyglada w tej chwili pogoda w Pakostane???
Wybieramy sie z rodzinka od 16 czerwca.
Dodam ze pierwszy raz i tak czytam Was i czytam .....i zaczełam sie denerwowac...

Pozdrawiam :)
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 10.06.2010 12:26

zoska napisał(a):Witajcie :)
Czy orientuje sie ktos jak wyglada w tej chwili pogoda w Pakostane???
Wybieramy sie z rodzinka od 16 czerwca.
Dodam ze pierwszy raz i tak czytam Was i czytam .....i zaczełam sie denerwowac...
Pozdrawiam :)


http://www.accuweather.com/pl/EUR/HR/HR ... ecast.aspx
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 10.06.2010 12:36

lubczyk38 napisał(a):mars2009 to poproszę bardzo prognozę dla Pagu od 28 czerwca do 12 lipca. :D
W zeszłym roku własnie trafiłam w Chorwacji na przełomie czerwca i lipca na złą pogodę, o kórej piszesz. :(


Najbliżej jest Zadar - pogoda nie powinna się różnić.
http://www.accuweather.com/pl/EUR/HR/HR ... ecast.aspx
Sprawdź przed wyjazdem
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 10.06.2010 12:50

dziękuję, będe sprawdzać :)
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 11.06.2010 14:20

lubczyk38 napisał(a):dziękuję, będe sprawdzać :)


Pamiętaj i zmień sobie na system "metryczny" na stopnie Celcjusza,
Nie wiem dla czego można znaleźć maleńkie Pakostane, a Pagu nie ?
Odezwij się przed wyjazdem to potwierdzę Ci prognozy z innych stron.
A może sama dasz sobie rade.._..
Ostatnio edytowano 12.06.2010 05:35 przez mars2009, łącznie edytowano 1 raz
zoska
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoska » 11.06.2010 20:22

Ja również dziekuje za odpowiedz :)
Pozdrawiam
mars2009
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 160
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mars2009 » 12.06.2010 06:58

zośka napisał(a):Ja również dziękuje za odpowiedz :)
Pozdrawiam


Pytajcie dalej, do czasu kiedy sami nie opanujecie prognozowania pogody.
Zawsze chętnie odpowiem i pomogę. W sumie to jest proste.
Może : http://www.wetter3.de/Archiv/ wymaga trochę "główkowania", ale jest według mnie najbardziej wiarygodną stroną . Trzeba ją tylko "rozpracować".
Polskie telewizyjne prognozy są beznadziejne i nastawione na "wszelki wypadek lub panikę"........ Na przykład.....straszyli nas od 2 dni "strasznymi" burzami z gradobiciem, a tu praktycznie nic.
Myślę, że z moich ww. linków "pogodowych" dowiecie się wszystkiego o pogodzie - jaka Was czeka wszędzie gdzie tylko będziecie na urlopie.
P.S.
Czy powinienem zaprzestać mojej aktywności w tym temacie?
Może to jest już zbyt nudne?
Pozdrawiam Wszystkich zainteresowanych.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
POGODA TERAZ czerwiec 2010 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone