Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda na Hvarze - jaka jest naprawdę???

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madzik
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.05.2005
Pogoda na Hvarze - jaka jest naprawdę???

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzik » 05.08.2006 15:10

Przeglądam serwisy pogodowe i łapie doła:/ Chłodno i deszczowo. Temperatura wody spadła znacząco. Nie wierze,ze na najbardziej słonecznej wyspie w Chorwacji jest taka pogoda w środku sezonu!!!
Moze serwisy pogodowe kłamia? Co Wy o tym myslicie? Dodam,ze na Hvar wybieram sie 13 sierpnia. Moze do tego czasu wróca upały....
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 05.08.2006 15:30

Witaj! Niemiecki serwis pogodowy(www.wetter.de) podaje ,ze temperatury na Hvarze wahaja sie miedzy 29st.w dzien i 21 st.w nocy.temperatura wody 26 st. i tak ma byc do czwartku. Potem-nie wiem-ale mam nadzieje,ze bedzie ok.Wyjezdzam 11.08... :D
macasia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) macasia » 05.08.2006 18:31

ja sprawdzam codziennie pogode i rozpiętość jest ok. 5-10 stopni
więc nie sugeruje się tym i jadę z nadziejami, zresztą wazniejsze jest odłączenie się od wyścigu dnia codziennego
to już wtorek i jedziemy na ciovo, okrug gornji,pozdrowienia dla wszystkich
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 06.08.2006 09:31

macasia napisał(a):ja sprawdzam codziennie pogode i rozpiętość jest ok. 5-10 stopni
więc nie sugeruje się tym i jadę z nadziejami, zresztą wazniejsze jest odłączenie się od wyścigu dnia codziennego
to już wtorek i jedziemy na ciovo, okrug gornji,pozdrowienia dla wszystkich


Dokładnie tak, pogoda dobrze jak jest, ale jak jej nie ma też jest ok. Jadę na wczasy, po to by uciec od codzienności, gwaru wielkiego miasta, ciągłego pośpiechu... A to uda się nawet w pochmurny i deszczowy dzień. Jadę ostatniego sierpnia, mam oczywiście nadzieję, że pogoda będzie ładna, ale jak nie to i tak będę się cieszyła z odpoczynku. Wkońcu cały rok na urlop czekałam :) Udanego wyjazdu wszystkim i duuużo słonka! :lol:
Margos
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margos » 06.08.2006 11:10

Byliśmy razem z moja zoną i synkiem na hvarze w miejscowości Ivan Dolac w lipcu wspomnienia wspaniałe widoki piekne pogoda dopisała bez żadnej chmurki ciepło cudownie i towarzystwo które tam poznalismy też wspaniałe życzymy Wam tego samego za rok bez względu na pogode napewno tam wrócimy Pozdrawiam
piotrus
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 28.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus » 07.08.2006 13:00

*p*a*t*i* napisał(a): Jadę na wczasy, po to by uciec od codzienności, gwaru wielkiego miasta, ciągłego pośpiechu... A to uda się nawet w pochmurny i deszczowy dzień.


He, to może pojedziesz do Kołobrzegu? Bliżej i pogoda taka sama... Ja jadę do Chorwacji z myśla o słońcu i ciepłej wodzie....
Grzegorzra
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 10.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorzra » 09.08.2006 18:52

madzik napisał(a):Przeglądam serwisy pogodowe i łapie doła:/ Chłodno i deszczowo. Temperatura wody spadła znacząco. Nie wierze,ze na najbardziej słonecznej wyspie w Chorwacji jest taka pogoda w środku sezonu!!!
Moze serwisy pogodowe kłamia? Co Wy o tym myslicie? Dodam,ze na Hvar wybieram sie 13 sierpnia. Moze do tego czasu wróca upały....

Proponuję
http://livecam.feratel.at/cam/jelsa/25/ ... =streaming 8) :lol: 8)
Lub
http://meteo.hr/index.php
Ja wyruszam 20.08 8) 8) 8) 8) :lol: 8) 8) 8) :!:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 324
Dołączył(a): 23.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 10.08.2006 13:03

piotrus napisał(a):
*p*a*t*i* napisał(a): Jadę na wczasy, po to by uciec od codzienności, gwaru wielkiego miasta, ciągłego pośpiechu... A to uda się nawet w pochmurny i deszczowy dzień.


He, to może pojedziesz do Kołobrzegu? Bliżej i pogoda taka sama... Ja jadę do Chorwacji z myśla o słońcu i ciepłej wodzie....


Trzy lata z rzędu gościłam nad polskim morzem... i nosa z domu nie wynurzyłam... :wink: Byłam dwa tygodnie i padało tylko dwa razy... raz siedem dni drugi raz 6 dni :lol: A o Chorwacji marzyłam już dawno, i myślę, że nawet jak będzie padało to nie tyle co tutaj :P (aczkolwiek słoneczko.... hmm... :D )
madzik
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 06.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzik » 10.08.2006 14:22

Nie wyobrażam sobie udanego pobytu w Chorwacji bez słońca. Juz nie moge sie doczekac wyjazdu, ale jak pomysle sobie ze tam leje to ciarki mnie przechodza:/ Kazda atrakcja jest zwiazana z ladna pogoda - plażowanie, rejs łodka, skuter wodny czy ladowy - wszystkie sa udane tylko wtedy jak nie pada... Wyjazd juz w niedziele.Mam nadzieje,ze przez te kilka dni pogoda sie jeszcze poprawi:) Bylam juz trzy razy w Chorwacji i ani razu nie widzialam jak tam pada tym bardziej na Hvarze - najbardziej słonecznej wyspie w calej Cro.
Czy ktos z Was wrocil ostatnio z Hvaru?
Margos
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 27.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Margos » 10.08.2006 16:24

Tak byłem na Hvarze w lipcu jak już wcześniej pisałem było wspaniale Pozdrawiam
darious
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darious » 13.08.2006 22:53

Prognoza pogody na najbliższy tydzień dla Hvaru:

Poniedziałek
możliwy deszcz. :( pogodnie. :) Maks.: 71° F. / 22° C. Wiatr PdPdZd 8 mph. / 14 km/h. Chance of precipitation 30%.

Wtorek
pogodnie. :) Maks.: 77° F. / 25° C. :) Wiatr ZdPdZd 6 mph. / 10 km/h.

Środa
pogodnie. :) Maks.: 82° F. / 28° C. :) Wiatr południowy 8 mph. / 14 km/h.

Czwartek
obłoki zanikające. :) Maks.: 86° F. / 30° C. :) :) Wiatr południowy 8 mph. / 14

Piątek
obłoki zanikające. :) Maks.: 91° F. / 33° C. :) :) :) Wiatr południowy 8 mph. / 14 km/h.

Sobota
obłoki zanikające. :) Maks.: 95° F. / 35° C. :) :) :) :) Wiatr ZdPdZd 6 mph. / 10 km/h.

i oby tak dalej :D

http://polish.wunderground.com/global/s ... 14447.html
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 13.08.2006 23:45

Kto nie korzystał jeszcze, to polecam: www.accuweather.com
Podają tam pogodę na 15 dni: pierwszy tydzien sprawdzalny jest w 80-90 procentach (często sprawdzalny jest stuprocentowo!), drugi - jakieś 50-60%. Sprawdzałem, doświadczyłem, polecam.
ROROG
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROROG » 15.08.2006 12:21

wróciłem z Milnej na Hvarze w sobotę, pogoda była taka sobie, na 9 dni 2 pochmórne nocami ze 3 razy padał deszcz, w tym momencie w samym Hvarze jest mój szwagier, mówi, że pogoda w kratkę, dzień pada dzień słońce.
Dobrze jeżeli plażę będziecie mieli bardzo blisko, po obserwacji nieba nie ośmielałem się chodzić na plażę z której mógłbym szybko się ewakuować.
Byłem 3 razy w Chorwacji i z tego co widziałem to pogoda na Hvarze nie jest wymarzona
darekk_2005
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekk_2005 » 15.08.2006 14:51

Może jest i będzie niewymarzona jeszcze tylko jutro ino gora po jutrze bo kazdy serwis pogodowy zapowiada od czwartku popołudnia a już od piątku na bank ocieplenie...w całej auropie nawet z tego co czytalem to w samym splicie w piątek ma być 36 stopni;)wiem że to są tylko informacje czytane i przewidywane ale w coś trzeba wierzyć...ja mam jednak nadzijeję że te info sie sprawdzą i pogoda będzie gites;)oby;)
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.08.2006 17:47

ROROG napisał(a):wróciłem z Milnej na Hvarze w sobotę


Rorog - napisz coś więcej, jak Ci było w tej Milnej,bo ja w tym roku też tam miałem spędzić wakacje, ale po szybkich oględzinach miejsca wybrałem Zavalę :lol: Myślę,że Ryszard_K też z zainteresowaniem przeczyta Twoją relację.
Pozdrav.
Następna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda na Hvarze - jaka jest naprawdę???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone