Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Podaca odsprzedam rezerwację pierwsza linia brzegowa

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rafalc100
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 30.06.2015
Podaca odsprzedam rezerwację pierwsza linia brzegowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalc100 » 01.07.2015 13:48

Witam

Z przyczyn osobistych muszę zrezygnować z wyjazdu do Chorwacji. Mam zarezerwowany apartament w Podacy w pierwszej linii brzegowej w okresie od 19.07.2015 do 01.08.2015 (13 noclegów). Apartament składa się z 2 sypialni, kuchni i łazienki. Apartament jest na pierwszym piętrze i posiada bardzo duży taras (35 m) nad samym deptakiem przy plaży. Cena za dobę wynosi 90 Euro. Dotychczas wpłaciłem zaliczkę 350 Euro. Reszta do wpłaty na miejscu. Chciałbym odzyskać zaliczkę. W razie braku chętnych biuro w ciągu 2-3 dni wrzuci apartament do wolnych i wynajmie komuś spoza forum. W razie pytań proszę o kontakt.

pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Podaca odsprzedam rezerwację pierwsza linia brzegowa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019