Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Po Hvarze i Mljecie jest coś równie cudownego?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karolinapleszewska
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinapleszewska » 05.12.2012 08:08

Faktycznie Brac jest cudowna, byłam w miejscowości Sumartin - mała cicha wioska, 2 restauracje, swiezy rybny targ. Bylismy również na Zlatnim Rogu (Bol) - faktycznie robi wrazenie, ale ja osobiscie nie chciałabym tam spędzic dłużej niz jednego dnia - ogrom turystów + pełno bot taxi + dmuchane zamki do wodnych zabaw, glosna muzyka, bary. Ja preferuję raczej spokój, miejsca gdzie nie muszę oglądać osiłków napinających swoje mięśnie i pań w kozaczkach (?!!!!).
Polecam jednak Peljesac - cudowne miejsca, widoki niezapomniane. A co do Korculi - każdy znajdzie cos dla siebie. Niezapomniane wrazenie wywarła na mnie Pupntaska Luka - zatoka na poludniu wyspy, bardzo głęboka z przejrzystym dnem i mnóstwem rozgwiazd. Na pewno jeszcze tam wrócę.
Przesyłam linka do mojego domku na Korculi - http://www.apartamentychorwacja.pl/apar ... relax/4282, dodam że jest to bardzo ciche miejsce a do morza było 50 metrów. Wokół zatoki nie ma turystów, może przez cały mój 2 tygodniowy pobyt znalazło sie tam kilkoro. także cała zatoka na własność :)
Dziewczynki, a może znacie jakies fajne miejsca - domki, w podobnym stylu, które mogłbyście mi polecic na max 4 osoby ? ale musi to byc koniecznie ciche miejscie.
Karola
Monika72
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monika72 » 09.12.2012 20:39

Dzięki Karola. A na Korculę to skąd się odpływa? Muszę stworzyć dokładne "plany" w rózne miejsca i przedstawić mężowi :P Jest to jego jedyny warunek-jeśli ma mi tyłencjusz zawieźć, to muszę mu dać dokładne dane...ale nie jest to obciązające, jak ma się wizję pobytu w CRO :D
karolinapleszewska
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 07.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolinapleszewska » 09.12.2012 22:48

Masz kilka wariantów - Rijeka, Split, Drevnik, Ploce lub Orebic ---> my płynęlismy właśnie stąd. Najdalej ale po drodze raczyliśmy sie widokami Peljesacu. Masz linka http://www.chorwackie.pl/dalmacja/trans ... dkowa.html :):)
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 20.12.2012 06:27

[quote="ines"]Peljesac to nie główna droga, ale piękne zatoczki, dzikie gaje, domy rozrzucone gdzieś na pagórkach, nocne wycie kojotów, zapach wrześniowych winogron, cudowne widoki...
Widziałam już prawie wszystko na wybrzeżu i wyspach, nie dotarłam co prawda na Vis...jednak dla mnie Peljesac to najpiękniejsza kraina Cro i tak zostanie :)

Pamiętaj każdy ma swoje pojęcie piękna i szuka czegoś odpowiedniego dla siebie, może ty to znajdziesz gdzieś indziej :)[/quote]

Zgadzam się z ines,płw.Peljesac to jest to,jeszcze tam wrócę,wyspy też są cudowne.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Po Hvarze i Mljecie jest coś równie cudownego? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone