Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piwny październikowy WIEDEŃ 2014

Około 1/4 ludności Austrii mieszka we Wiedniu – stolicy kraju. Jest to głównie spowodowane górzystym, alpejskim krajobrazem. Wodospad Krimml jest największym europejskim wodospadem (380 metrów wysokości). Największy szmaragd na świecie jest wystawiony w Wiedniu (2860 karatów).
GREG_G
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 415
Dołączył(a): 20.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 14.01.2015 18:23

to czekam z niecierpliwością, mam nadzieję że za jakiś czas pokażę Wiedeń wiosną :) może uda się załapać na taki koncert?
https://m.youtube.com/watch?v=4wvpdBnfiZo
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.01.2015 20:57

GREG_G napisał(a):to czekam z niecierpliwością, mam nadzieję że za jakiś czas pokażę Wiedeń wiosną :) może uda się załapać na taki koncert?
https://m.youtube.com/watch?v=4wvpdBnfiZo


Na "trochę" mniejszą skalę się załapałam na scenie pod katedrą Szczepana :D
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 18.02.2015 11:28

Bardzo fajna relacja ja mimo ,ze mam blisko do Wiednia to zawsze jestem tam przejazdem i zwiedzanie zwykle trwa max kilak godzin w formie spaceru przez centrum. Jednak zgodzę się Wiedeń to bardzo fajne miasto i chętnie go odwiedzam.Musze tylko zebrać siew sobie i spędzić tam trochę więcej czasu.
Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Austria - Österreich



cron
Piwny październikowy WIEDEŃ 2014 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone