Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piaszczyste plaże Loparu- forum łączy ludzi

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piwo34
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piwo34 » 30.07.2009 10:53

Jeśli chodzi o prom to nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanko.
Z Ciganki widziałem w tym temacie tylko coś takiego:
Obrazek
Jeśli chodzi o Lopar to polecam wycieczkę do geoparku w przerwie opalania:))
Po drodze są bardzo ładne widoczki
Obrazek
A na szczycie takie coś:
Obrazek
piwo34
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piwo34 » 30.07.2009 11:01

Polecam zwiedzane miasta Rab.
Warto wejść na wieżę
Obrazek
Na Rabie są bardzo ciekawe imprezy np turniej kuszników w Dzień Św. Krzysztofa
Obrazek
Polecam także rejsy np rejs glassboat (z oglądaniem dna morskiego)
Obrazek
piwo34
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 07.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piwo34 » 31.07.2009 07:48

Wracając do tematu promu to znalazłem coś takiego http://www.rab-croatia.com/travel/ferry_hr.htm lub http://www.rab-croatia.com/travel_en.htm tylko nie wiem czy ten rozkład dotyczy tego roku:))
mara_28
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 23.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mara_28 » 31.07.2009 11:10

dzięki za linki, ten drugi na pewno jest aktualny, ale dot. promu do miejscowości Valbiska a nie Baska-zlokalizuje na mapie.Byc może promy samochodowe tylko do Valbiska płyna.
doma
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) doma » 04.07.2011 13:13

Baaardzo dziekuje liskowi (lisce ;) ) za switna i obszerna relacje. Wybieram sie w te rejony w 1wszej polowie wrzesnia i ten watek pomogl mi w podjeciu paru decyzji :) ... Nadal Lopar ale nie z pelna rezerwacja na 6-7 nocy gdzies przy rajskiej) ale raczej cos na krocej i w ciemno (a reszte dni gdzies indziej) i Lopar jako baza wypadowa. Licze ze od wrzesnia oblozenie noclegowe i na plazach bedzie mniejsze.
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 04.07.2011 15:46

LOPAR, to tak jak na Bałtyku :-) piach :-)
Katrina
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katrina » 05.07.2011 12:08

a ja się tylko tu tak "zaznaczę" żeby nie zgubić relacji i spokojnie poczytać.
już drugi rok z rzędu wybieramy się na Rab (bo blisko i rajska plaża z myślą o dzieciach) i ciągle przegrywa z Dalmacją... może za rok... :wink:

ale wydaje mi się, że na dłuższy pobyt to chyba nie zdecyduje się, może przejazdem na kilka dni
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 05.07.2011 17:45

doma napisał(a):Baaardzo dziekuje liskowi (lisce ;) ) za switna i obszerna relacje. Wybieram sie w te rejony w 1wszej polowie wrzesnia i ten watek pomogl mi w podjeciu paru decyzji :) ... Nadal Lopar ale nie z pelna rezerwacja na 6-7 nocy gdzies przy rajskiej) ale raczej cos na krocej i w ciemno (a reszte dni gdzies indziej) i Lopar jako baza wypadowa. Licze ze od wrzesnia oblozenie noclegowe i na plazach bedzie mniejsze.


Lisek, fajna relacja :)

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=30045&start=0
tu moja zeszłoroczna wyprawa między innymi na Rab :)
01zibi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 26.06.2004
Rab

Nieprzeczytany postnapisał(a) 01zibi » 08.07.2011 13:43

Fajna relacja -miło przypomnieć sobie pierwszą wizytę na Rabie 2004 8)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 08.07.2011 13:53

Katrina napisał(a):ale wydaje mi się, że na dłuższy pobyt to chyba nie zdecyduje się, może przejazdem na kilka dni


Kilka dni może nie wystarczyć - najlepsze plaże w okolicy Loparu są trudnodostępne i nie dasz rady zmienić plaży w środku dnia. Można podjechać samochodem, ale potem czeka Cię spacer po stromiznach od 10 min. do godziny. A ładnych piaszczystych plaż tam nie brakuje.
itkovian
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) itkovian » 19.06.2021 13:35

Super relacja... Zachęciła mnie do wyjazdu :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Piaszczyste plaże Loparu- forum łączy ludzi - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone