Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pensjonat Dubrownik , Zdar , Split - poszukujemy ZIMA 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lukanio
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.10.2013
Pensjonat Dubrownik , Zdar , Split - poszukujemy ZIMA 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukanio » 17.10.2013 09:29

Witam Koledzy i Koleżanki
Proszę o pomoc :D wybieramy się do Chorwacji w okresie Świateczno-Sylwestrowym. Jedziemy w 3 osoby + pies, będzie to Nasz pierwszy wyjazd do tego kraju.
Czy moglibyście polecić jakieś fajne pensjonaty w Zdarze, Dubrowniku i Splicie, oczywiście w dobrej cenie :)

Z Góry Dziękuje za Pomoc
Łukasz

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojePensjonat Dubrownik , Zdar , Split - poszukujemy ZIMA 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018