Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pag czy Orebic co wybrac??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 24.03.2016 23:47

Pytałem o to w innym wątku zapytam i tu-czy w Orebiciu jest możliwość zaparkowania gratis przy tym dużym Konzumie-być może będę tam na jednodniowej wycieczce a jeśli to wypali to będziemy chcieli popłynąć na Korcule .
Krzychooo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 25.03.2016 00:22

majeczka napisał(a):Orebic to zdecydowanie zbyt rozrywkowa miejscowość

majeczka napisał(a):totalna nuda...

To jak w końcu? :D

kibic hr napisał(a):czy w Orebiciu jest możliwość zaparkowania gratis przy tym dużym Konzumie

Chodzi Ci o Mazi Konzum przy wjeździe do Orebicia? Z tego co pamiętam nie kontrolowano czasu parkowania. Czasem parking był pełny. Pamiętaj, że do przystani promowej to spory kawałek, pewnie ze 3km.
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 25.03.2016 01:12

Dzięki za odpowiedź. Trochę daleko-zobaczymy może coś bliżej za sensowną cenę się znajdzie.
szybbkki
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybbkki » 05.04.2016 06:04

izka823 napisał(a):Witajcie, mam wielki dylemat. Zastanawiam się nad miejscem kolejnego wyjazdu... W 2015r byłam na Pagu i zakochałam się w tej wyspie. Teraz zastanawiam się czy znów Pag czy może Orebic? Po wspaniałym urlopie na Pagu boję się, ze kolejne miejsce może mnie rozczarować. Z kolei nie wiem czy warto jechać 2 razy w to samo miejsce. Może ktoś pomoże mi dokonać wyboru?? A może jakaś inna propozycja? :?: :hut: :?:

Czesc!

Juz nawet nie pamietam ile razy bylismy w Orebic'u, (tzn. w poblizu) ;-). Jezdzimy tam glownie na windsurfing. Gdyby byly potrzebne jakies informacje itp. sluze pomoca ;-))).

Pozdrawiam,
M.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.04.2016 10:37

kibic hr napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Trochę daleko-zobaczymy może coś bliżej za sensowną cenę się znajdzie.

Bez problemu staniesz w zatoczkach przy drodze, mniej więcej w tym miejscu, może nawet trochę wcześniej. Przynajmniej w 2014 r nie było problemu i zakazu... Jakieś 20 min pieszo
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.04.2016 12:35

Dzięki za odpowiedź. W tym roku szykuje się trzeci raz Baska Voda a więc klimaty Riviery Makarskiej -wiele naczytałem się o Peljesaczu i Orebiczu i ciągnie mnie by sprawdzić to osobiście i porównać. To miejsce parkingowe byłoby super bo blisko do plaż hotelowych,które wydają się bardziej podobne do tych z Baskiej Vody.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.04.2016 14:29

kibic hr napisał(a):Dzięki za odpowiedź. W tym roku szykuje się trzeci raz Baska Voda a więc klimaty Riviery Makarskiej -wiele naczytałem się o Peljesaczu i Orebiczu i ciągnie mnie by sprawdzić to osobiście i porównać. To miejsce parkingowe byłoby super bo blisko do plaż hotelowych,które wydają się bardziej podobne do tych z Baskiej Vody.

Jeśli chcesz mieć plaże bliższe BV to Trstenica - tłum murowany, jeśli chodzi o kamyczki to jeszcze bardziej za Orebić w kierunku Pernej tam będziesz miał zatoczki tylko dla siebie tak ja ta nasza :D :papa:
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.04.2016 16:56

Naszym głównym celem ma być zwiedzenie miasta Korcula- koleżanka żony była tam w zeszłym roku i to miasteczko ją oczarowało i namawia nas byśmy chociaż na jeden dzień tam wstąpili. Ja przy okazji chce na żywo zobaczyć Orebicz bo pełno o nim tu na forum-jeśli nam się spodoba to kto wie czy kiedyś nie będzie naszą metą na dłuższy odpoczynek. Niby to daleko z Baskiej Vody-ale moim zdaniem lepiej jechać tam 3 godziny i ocenić samemu niż 23 z Kędzierzyna-Koźla gdzie mieszkamy i się rozczarować. W podobnych celach planuje udać się też do Zupy Dubrowackiej-w ubiegłym roku dojechałem tylko do hoteli w Kupari ale żona nie chciała plażować w takiej okolicy a do Srebreno nie można było wjechać bo trwała budowa tego centrum handlowego. Mnie osobiście tamte okolice bardzo kuszą i obiecałem sobie,że w tym roku muszę zobaczyć tamtejsze plaże i zliczyć spacerek od Kupari do Mlini a po południu spacer po Dubrowniku.
basterek
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) basterek » 06.04.2016 23:48

Witajcie.
nie byłem jeszcze - z podkreśleniem na jeszcze - na Pagu ale polecam Orebić/Korćulę. Posiadam namiary na cudny apartament w Orebić który mogę śmiało polecić bo jest piękny, czysty, niedrogi ze świetnym widokiem na morze. Gospodarze są bardzo mili i przyjaźni. Jeden apartamet pomieści do 6 osób, mają kilka - jeśli ktoś potrzebuje proszę pisać na priv podam namiary.
Rysio
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.04.2016 08:54

basterek napisał(a): ale polecam Orebić/Korćulę.

To weź się zdecyduj. Bo jeśli chodzi o Korculę to się z Tobą zgodzę, a jeśli chodzi o Orebić to za pierona :mrgreen: Orebić to dla mnie miasto z serii: Wiecie czego zazdroszczą mieszkańcy Korculi mieszkańcom Orebića? ... Widoku na Korculę :oczko_usmiech:

basterek napisał(a):Witajcie.
nie byłem jeszcze - z podkreśleniem na jeszcze - na Pagu

I nie zmieniaj tego, bo skutki bywają trwałe 8)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Pag czy Orebic co wybrac?? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019