Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag czy Orebic co wybrac??

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 24.03.2016 23:47

Pytałem o to w innym wątku zapytam i tu-czy w Orebiciu jest możliwość zaparkowania gratis przy tym dużym Konzumie-być może będę tam na jednodniowej wycieczce a jeśli to wypali to będziemy chcieli popłynąć na Korcule .
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 25.03.2016 00:22

majeczka napisał(a):Orebic to zdecydowanie zbyt rozrywkowa miejscowość

majeczka napisał(a):totalna nuda...


To jak w końcu? :D

kibic hr napisał(a):czy w Orebiciu jest możliwość zaparkowania gratis przy tym dużym Konzumie

Chodzi Ci o Mazi Konzum przy wjeździe do Orebicia? Z tego co pamiętam nie kontrolowano czasu parkowania. Czasem parking był pełny. Pamiętaj, że do przystani promowej to spory kawałek, pewnie ze 3km.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 25.03.2016 01:12

Dzięki za odpowiedź. Trochę daleko-zobaczymy może coś bliżej za sensowną cenę się znajdzie.
szybbkki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybbkki » 05.04.2016 06:04

izka823 napisał(a):Witajcie, mam wielki dylemat. Zastanawiam się nad miejscem kolejnego wyjazdu... W 2015r byłam na Pagu i zakochałam się w tej wyspie. Teraz zastanawiam się czy znów Pag czy może Orebic? Po wspaniałym urlopie na Pagu boję się, ze kolejne miejsce może mnie rozczarować. Z kolei nie wiem czy warto jechać 2 razy w to samo miejsce. Może ktoś pomoże mi dokonać wyboru?? A może jakaś inna propozycja? :?: :hut: :?:


Czesc!

Juz nawet nie pamietam ile razy bylismy w Orebic'u, (tzn. w poblizu) ;-). Jezdzimy tam glownie na windsurfing. Gdyby byly potrzebne jakies informacje itp. sluze pomoca ;-))).

Pozdrawiam,
M.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.04.2016 10:37

kibic hr napisał(a):Dzięki za odpowiedź. Trochę daleko-zobaczymy może coś bliżej za sensowną cenę się znajdzie.

Bez problemu staniesz w zatoczkach przy drodze, mniej więcej w tym miejscu, może nawet trochę wcześniej. Przynajmniej w 2014 r nie było problemu i zakazu... Jakieś 20 min pieszo
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.04.2016 12:35

Dzięki za odpowiedź. W tym roku szykuje się trzeci raz Baska Voda a więc klimaty Riviery Makarskiej -wiele naczytałem się o Peljesaczu i Orebiczu i ciągnie mnie by sprawdzić to osobiście i porównać. To miejsce parkingowe byłoby super bo blisko do plaż hotelowych,które wydają się bardziej podobne do tych z Baskiej Vody.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.04.2016 14:29

kibic hr napisał(a):Dzięki za odpowiedź. W tym roku szykuje się trzeci raz Baska Voda a więc klimaty Riviery Makarskiej -wiele naczytałem się o Peljesaczu i Orebiczu i ciągnie mnie by sprawdzić to osobiście i porównać. To miejsce parkingowe byłoby super bo blisko do plaż hotelowych,które wydają się bardziej podobne do tych z Baskiej Vody.

Jeśli chcesz mieć plaże bliższe BV to Trstenica - tłum murowany, jeśli chodzi o kamyczki to jeszcze bardziej za Orebić w kierunku Pernej tam będziesz miał zatoczki tylko dla siebie tak ja ta nasza :D :papa:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 05.04.2016 16:56

Naszym głównym celem ma być zwiedzenie miasta Korcula- koleżanka żony była tam w zeszłym roku i to miasteczko ją oczarowało i namawia nas byśmy chociaż na jeden dzień tam wstąpili. Ja przy okazji chce na żywo zobaczyć Orebicz bo pełno o nim tu na forum-jeśli nam się spodoba to kto wie czy kiedyś nie będzie naszą metą na dłuższy odpoczynek. Niby to daleko z Baskiej Vody-ale moim zdaniem lepiej jechać tam 3 godziny i ocenić samemu niż 23 z Kędzierzyna-Koźla gdzie mieszkamy i się rozczarować. W podobnych celach planuje udać się też do Zupy Dubrowackiej-w ubiegłym roku dojechałem tylko do hoteli w Kupari ale żona nie chciała plażować w takiej okolicy a do Srebreno nie można było wjechać bo trwała budowa tego centrum handlowego. Mnie osobiście tamte okolice bardzo kuszą i obiecałem sobie,że w tym roku muszę zobaczyć tamtejsze plaże i zliczyć spacerek od Kupari do Mlini a po południu spacer po Dubrowniku.
basterek
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 06.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) basterek » 06.04.2016 23:48

Witajcie.
nie byłem jeszcze - z podkreśleniem na jeszcze - na Pagu ale polecam Orebić/Korćulę. Posiadam namiary na cudny apartament w Orebić który mogę śmiało polecić bo jest piękny, czysty, niedrogi ze świetnym widokiem na morze. Gospodarze są bardzo mili i przyjaźni. Jeden apartamet pomieści do 6 osób, mają kilka - jeśli ktoś potrzebuje proszę pisać na priv podam namiary.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 12.04.2016 08:54

basterek napisał(a): ale polecam Orebić/Korćulę.


To weź się zdecyduj. Bo jeśli chodzi o Korculę to się z Tobą zgodzę, a jeśli chodzi o Orebić to za pierona :mrgreen: Orebić to dla mnie miasto z serii: Wiecie czego zazdroszczą mieszkańcy Korculi mieszkańcom Orebića? ... Widoku na Korculę :oczko_usmiech:

basterek napisał(a):Witajcie.
nie byłem jeszcze - z podkreśleniem na jeszcze - na Pagu


I nie zmieniaj tego, bo skutki bywają trwałe 8)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pag czy Orebic co wybrac?? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone