Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opodal

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 14.01.2021 16:52

Franz napisał(a):To, co najbardziej głowę przypomina, to jeszcze nie Pielgrzymy, tylko Słonecznik.

Pozdrawiam,
Wojtek

Naprawdę? :?: ....... A tak wyraźnie widać głowę...... :roll: :roll:
:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 14.01.2021 19:10

elfik99 napisał(a):W Brennej i na Salmopolu byłam!!....... :D :D Tylko nie było tak pięknie zimowo........ :mrgreen: :mrgreen:

Osobiście wolę inne pory roku, ale co zrobić, skoro czasem zawita zima...

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.01.2021 18:59

Beskid Śląski: Brenna Leśnica - Stary Groń - Przełęcz Salmopolska

DSC03451.JPG


DSC03465.JPG


DSC03469.JPG


DSC03476.JPG


DSC03482.JPG
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 16.01.2021 15:48

Franz napisał(a):Osobiście wolę inne pory roku, ale co zrobić, skoro czasem zawita zima...

Pozdrawiam,
Wojtek

No wiem....... w zimie jest zimno ale zima potrafi być przecież taka piękna jak na Twoich zdjęciach! :!: .........A jeszcze widzę, że nie musiałeś się przekopywać przez zaspy śnieżne bo wszędzie jest ładnie ubite...... Tylko może przez to też trochę ślisko? :?: .......
A już to ostatnie zdjęcie to po prostu czaruje...... 8O 8O
:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 16.01.2021 16:51

elfik99 napisał(a):A jeszcze widzę, że nie musiałeś się przekopywać przez zaspy śnieżne bo wszędzie jest ładnie ubite...... Tylko może przez to też trochę ślisko? :?: .......

Zgadza się, miejscami trzeba było bardzo uważać, żeby nogi zbytnio reszty ciała nie wyprzedziły...

Pozdrawiam,
Wojtek
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 17.01.2021 19:32

Nie wiadomo czy lepiej żeby nogi wyprzedziły resztę bo wtedy można zaliczyć upadek na plecak, bo na pewno szedłeś z plecakiem? Bo gorzej mogłoby być gdyby walnąć do przodu i zakryć nosem. :oczko_usmiech: A raki czy może chociaż małe raczki miałeś? A zima na tych zdjęciach wygląda pięknie. Ostatnia fotka super ale te krajobrazy też niczego sobie. A widzę, że jeszcze jakiś bałwan śnieżny też podziwia widoki. :hut:
.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.01.2021 22:21

korbaczik napisał(a):A raki czy może chociaż małe raczki miałeś?

Nie, nie były konieczne - wystarczyło uważnie stawiać kolejne kroki

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 17.01.2021 23:21

Beskid Śląski: Przełęcz Salmopolska - Trzy Kopce Wiślańskie - Brenna Leśnica

DSC03491.JPG


DSC03492.JPG


DSC03505.JPG


DSC03512.JPG
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 18.01.2021 14:47

Czarujesz nas tymi zdjeciami jak najlepszy Czarodziej! :!: :P Wiele razy się zastanawiałam, jak to jest....... Że Tobie wychodzą takie piękne zdjęcia...... Czy to krajobrazy, czy jakieś zamki, kościoły, uliczki....... Ja czasem sobie zrobię jakieś zdjęcie na pamiątkę, najczęściej z imprezki z kumpelami, ale to wszystko przy Twoich zdjęciach to aż żal.....
Ale popatrzyłam sobie na zdjęcia w wątku Beskidy....... Takie szare, jak czarnobiałe..... Przy Twoich kolorach tamte zdjęcia są....... Lepiej nie powiem. Czyli to nie ja jestem taka słaba tylko Ty po prostu robisz artystyczne zdjęcia! :!: :idea:
:papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.01.2021 19:48

elfik99 napisał(a):Wiele razy się zastanawiałam, jak to jest....... Że Tobie wychodzą takie piękne zdjęcia......

Dużo zależy od aktualnych warunków, od pogody - Kiedy brak słońca trudniej jest zrobić dobre zdjęcie, a każda pamiątka ma swoją wartość.
W wątku "Beskidy" również swego czasu wrzucałem swoje fotki, ale potem Mariusz (założyciel tego tematu) usunął się z forum - wtedy i ja zaprzestałem wstawiania tam swoich fotek. Mariusz później wrócił, ale pod odrobine zmodyfikowanym nick'iem.

Pozdrawiam,
Wojtek
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 18.01.2021 20:14

Beskid Śląski: Przełęcz Salmopolska - Trzy Kopce Wiślańskie - Brenna Leśnica

DSC03515.JPG


DSC03529.JPG


DSC03537.JPG


DSC03544.JPG
korbaczik
Koneser
Posty: 5973
Dołączył(a): 15.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) korbaczik » 19.01.2021 08:52

Widzę że były też zabawy na śniegu. :mrgreen: To może ten bałwan śnieżny z któregoś z poprzednich postów był Wasz? Bo teraz się okazuje czarno na białym a właściwie kolorowo na białym, że nie szedłeś sam tylko w miłym towarzystwie. :D
A powiedz mi jeszcze jak ta Wasza trasa wyglądała. Całość szlakami czy jakoś kombinowaliście tak jak to się Tobie często zdarza? Najlepiej jakbyś mógł wrzucić jakąś mapę Waszego przejścia, bo to by się moglo przydać. Myślę, że nie tylko mnie. I ile czasu trzeba na to przeznaczyć?
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.01.2021 13:54

korbaczik napisał(a):A powiedz mi jeszcze jak ta Wasza trasa wyglądała. Całość szlakami czy jakoś kombinowaliście tak jak to się Tobie często zdarza? Najlepiej jakbyś mógł wrzucić jakąś mapę Waszego przejścia, bo to by się moglo przydać. Myślę, że nie tylko mnie. I ile czasu trzeba na to przeznaczyć?

Prawie całą drogę szliśmy szlakiem, tylko z Trzech Kopców Wiślańskich, przy Telesforówce odbiliśmy dosyć stromo w dół, skracając trasę od szlaku żółtego do zielonego. Nie spieszyliśmy się, więc nasz czas można by skrócić. Myślę, że w sześć godzin można to spokojnie zrobić.

Sporządzę mapkę i dorzucę.

Przy okazji ostatnia fotka z tej trasy, którą jakoś wczoraj pominąłem:

DSC03547.JPG


Pozdrawiam,
Wojtek
elfik99
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 9206
Dołączył(a): 13.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik99 » 19.01.2021 15:31

Widzę orzełka na śniegu! :!: :P A to śnieżne serduszko w powietrzu to już rewelka! 8O ....... I macham do Was, bo pozdrawiacie nas na pierwszym zdjęciu....... :papa: :papa:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 19.01.2021 19:18

elfik99 napisał(a):A to śnieżne serduszko w powietrzu to już rewelka! 8O .......

Ciekawie wyszło.

A oto mapka z przebiegiem tej trasy:

TrasaBrenna.jpg


Pozdrawiam,
Wojtek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone