Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš-nasz pierwszy raz w Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kotełka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 20.11.2018 00:53

Mikromir napisał(a):Przygoda przy wjeździe na Sv. Jure przerażająca. 8O Dobrze, że udało Wam się rozwiązać problem.

Miło się czyta o tych wszystkich zachwytach. :)
Nie wątpię, że do Chorwacji jeszcze wrócicie. :papa:


Ta przygoda tak naprawdę z naszej winy, bo to składanie lusterek jest zbyteczne gdy wjeżdża się z samego rana. My je złożyliśmy bo myśleliśmy, że aut na górze jest więcej i czekają nas nieszczęsne mijanki :D Na górze było tylko jedno auto i jeszcze przemili Państwo czekali aż wjedziemy widząc jak się pniemy do góry :D
Przy zjeździe już warto je złożyć, bo mijanek jest sporo.
Kotełka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 20.11.2018 00:54

Janusz Bajcer napisał(a):Jest Klub Miłośników Mostaru.


No to napiszę 8O Dziękuję za pomoc, bo czasami mam problem się "sprawnie poruszać" po forum :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.11.2018 01:31

Witajcie. :wink:

Rzeczywiście miło - jak to zauważyła agata26061 - przeczytać relację "pierwszoroczniaków", przepełnioną zachwytami na każdym kroku.
Kotełka napisał(a):Kolejnym punktem obowiązkowym na naszej liście był wjazd na Sveti Jure :) No i tutaj to się działo!

Jeszcze tam nie wjechałem, ale przeczytałem gdzieś, że powinien tam wjechać każdy szanujący się, zmotoryzowany miłośnik Chorwacji, więc może następnym razem. :)
Kotełka napisał(a):Jednak pierwsze kroki w Trogirze skierowaliśmy na targowisko gdzie można kupić wiele wspaniałych przysmaków.

W tym roku także robiliśmy zakupy na Tržnica Trogir przy głównej ulicy kard. Stepinca. Moje dziewczyny uwielbiają takie miejsca. "Tracimy" w nich zawsze sporo czasu. :lol:

Chorwacja reklamuje się jako "mala zemlja za veliki odmor" - mały kraj na wielkie wakacje i nie jest to wyświechtany slogan reklamowy. Życzę szybkiego powrotu do Chorwacji i odkrywania nowych miejsc, abyście mogli się o tym przekonać, a właściwie już tego doświadczyliście. :wink:
Kotełka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kotełka » 20.11.2018 13:43

walp napisał(a):Jeszcze tam nie wjechałem, ale przeczytałem gdzieś, że powinien tam wjechać każdy szanujący się, zmotoryzowany miłośnik Chorwacji, więc może następnym razem. :)

W tym roku także robiliśmy zakupy na Tržnica Trogir przy głównej ulicy kard. Stepinca. Moje dziewczyny uwielbiają takie miejsca. "Tracimy" w nich zawsze sporo czasu. :lol:

Chorwacja reklamuje się jako "mala zemlja za veliki odmor" - mały kraj na wielkie wakacje i nie jest to wyświechtany slogan reklamowy. Życzę szybkiego powrotu do Chorwacji i odkrywania nowych miejsc, abyście mogli się o tym przekonać, a właściwie już tego doświadczyliście. :wink:


O tak wjazd jest wymagający i raczej dla tych doświadczonych kierowców :D Ja z pewnością bym się nie odważyła.

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omiš-nasz pierwszy raz w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone