Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiš 2013 - pamiątka w wyjazdu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 11.06.2014 21:03

Ale co Ci powiem, to Ci powiem - w Drace było bezzaliczkowo... Choć to już nie temat Omiśa :papa:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 11.06.2014 21:05

konopackir napisał(a):Ale co Ci powiem, to Ci powiem - w Drace było bezzaliczkowo... Choć to już nie temat Omiśa :papa:


Ja trzeci raz i zawsze 100 €.
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 11.06.2014 21:14

Przyznaj, że nadrabiasz urokiem osobistym i stąd te zniżki :mrgreen:
A tak serio to 150 bo ekipa 7 person, ale właśnie z tego samego powodu byłem bardzo pozytywie zaskoczony zaufaniem gospodarzy zeszłorocznych, choć nie ukrywam że sam miałem stresa, czy nie jadę 1500 km bez "ostatecznego zaklepania"
Ale gdy zobaczyłem właścicieli to trochę się rozjaśniło :wink:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ivica_Kalini%C4%87
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 11.06.2014 21:18

konopackir napisał(a):Przyznaj, że nadrabiasz urokiem osobistym i stąd te zniżki :mrgreen:
A tak serio to 150 bo ekipa 7 person, ale właśnie z tego samego powodu byłem bardzo pozytywie zaskoczony zaufaniem gospodarzy zeszłorocznych, choć nie ukrywam że sam miałem stresa, czy nie jadę 1500 km bez "ostatecznego zaklepania"
Ale gdy zobaczyłem właścicieli to trochę się rozjaśniło :wink:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ivica_Kalini%C4%87


A ja myślałem, że to 100 € to standard. Chociaż zimą jeden wołał ode mnie 300 to odpusciłem
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.06.2014 21:19

Ja mam jakiegoś farta, że ode mnie jakoś nie chcą ;)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 11.06.2014 21:23

Bocian napisał(a):Ja mam jakiegoś farta, że ode mnie jakoś nie chcą ;)


Bo Ty się dobrze o Swoich pobytach wyrażasz :smo:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 11.06.2014 21:25

Jak jeżdżę w fajne miejsca to jak mam sie wyrażać? :)
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 227
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 11.06.2014 22:22

mervik napisał(a):
darekvideo napisał(a): ale chyba 8 KN w zeszłym roku za godzinę postoju .
...jak nie chce się przejść kawałeczek , można płacić :D



Nie chodzi o to , że nie chce się przejść , czasu na wakacjach jest dużo i chęci też są , ale też tak było mi wygodniej mając niepełnosprawną córkę z sobą korzystałem z tego parkingu nie raz , bo jest blisko do centrum. Normalnie z Nemiry lepiej do Omisza piechotą się przejść wzdłuż wybrzeża i browarka można sobie zaliczyć , a spacerek nie zaszkodzi.
Pozdrawiam. :D
Darek.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 22:39

Tylko, że problem był taki: mało jakichś restauracji, trzeba było przejść trochę, aby móc dostać się do restauracji.[/quote

:P W Omišu restauracji za mało :?: Może za wysoko ,za wąsko,po schodach? ale na sąsiedniej przecznicy :mrgreen: juz wypas :D i na płasko,prosto :hut:
No dobrze,że chociaż :...z czego też jestem bardzo zadowolony, bo zobaczyłem to co chciałem :-)
No sorry,ale nie wiem o co kaman? Czyżby rozczarowanie jakieś,że schodów ruchomych brak i uliczki waskie :?:
Mam cichą nadzieje,że to podpucha jakaś jest :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2014 22:45

A swoją drogą plaża w Omiszu syf (znana mi tylko z widzenia..) zero chorwackości,że tak powiem :przed hotelami,przy drodze,miejska,brudna
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 11.06.2014 22:51

croktoś napisał(a):Tylko, że problem był taki: mało jakichś restauracji, trzeba było przejść trochę, aby móc dostać się do restauracji.[/quote

:P W Omišu restauracji za mało :?: Może za wysoko ,za wąsko,po schodach? ale na sąsiedniej przecznicy :mrgreen: juz wypas :D i na płasko,prosto :hut:
No dobrze,że chociaż :...z czego też jestem bardzo zadowolony, bo zobaczyłem to co chciałem :-)
No sorry,ale nie wiem o co kaman? Czyżby rozczarowanie jakieś,że schodów ruchomych brak i uliczki waskie :?:
Mam cichą nadzieje,że to podpucha jakaś jest :wink:


Patrząc na sposób pisania podejrzewam ,że M23 nie ma więcej niż 12-14 lat i jeszcze wiele rzeczy mu się nie podoba... ,w tym schody ,wąskie przejścia itp. :wink: Bez urazy oczywiście... :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.06.2014 13:32

12-14 lat? To jakim cudem piszę o prowadzeniu samochodu, itd? Jak już ktoś się wypowiada na jakiś temat to powinien jednak poznać bardziej drugą osobę. A nie pisać, że ktoś ma tyle i tyle lat. Mam pisać i kłamać, że mi się podobało, jak było inaczej?
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 12.06.2014 13:57

M23 napisał(a):12-14 lat? To jakim cudem piszę o prowadzeniu samochodu, itd? Jak już ktoś się wypowiada na jakiś temat to powinien jednak poznać bardziej drugą osobę. A nie pisać, że ktoś ma tyle i tyle lat. Mam pisać i kłamać, że mi się podobało, jak było inaczej?

Bardzo przepraszam kolegę za błędną ocenę... :? , niestety nigdzie nie zauważyłem żebyś pisał o prowadzeniu samochodu. Jeśli już to pisałeś ,że jechałeś - a to różnica, bo można jechać a nie kierować...
Pozdrawiam :papa:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 12.06.2014 14:18

Wracając do przeznaczenia wątku.
Będzie jakaś relacja ?
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 12.06.2014 14:29

M23 napisał(a):12-14 lat? To jakim cudem piszę o prowadzeniu samochodu, itd? Jak już ktoś się wypowiada na jakiś temat to powinien jednak poznać bardziej drugą osobę. A nie pisać, że ktoś ma tyle i tyle lat. Mam pisać i kłamać, że mi się podobało, jak było inaczej?


istnieje grupa ludzi, którym się przeważnie nic nie podoba.
to że gdzieś tam pisałeś o samochodzie to nie znaczy że każdy czyta jakieś bezsensowne posty o drodze, i o tym jak to wspaniałomyślnie oszczędziłeś 15E za które potem kupiłeś sobie obiad.
Nie wiem ile masz lat, ale skoro nie gimnazjum to może to m23 coś podpowie... choć z 2 strony ja mając 23 lata z tatą na wakacje...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omiš 2013 - pamiątka w wyjazdu - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone