Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Makarskiej - wyjazd z dzieckiem 1,5 i 3 lata

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiekjasiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2012
Okolice Makarskiej - wyjazd z dzieckiem 1,5 i 3 lata

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiekjasiek » 12.03.2012 22:34

Witajcie,

wiele info czytałam nt. Riwiery Makarskiej, że jest tam pięknie i zielono. Padła decyzja, że tam właśnie w tym roku pojedziemy na początku sierpnia na wakacje.
Czy możecie polecić miejsce gdzie dzieciaki nie będą się nudziły tzn, będą tam jakieś atrakcje w pobliżu dla nich(np.plac zabaw). Czy w tym rejonie są jakieś piaszczyste plaże. Do której miejscowości na Makarskiej najlepiej się wybrać z takimi małymi dziećmi? A może polecicie dość dobre i niedrogie miejsce noclegowe?
Jeśli już zwiedziliście te rejony to proszę o poradę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.03.2012 23:28

Jak dla mnie to Makarska to nie jest dobry cel z dziećmi 1,5 i 3 lata. Tam w sezonie jest urwanie głowy, nawet nie wiem z czym to porównać. Polecałbym coś choć trochę mniej uczęszczanego. A następna propozycja, bo dzieci raczej do szkoły/przedszkola nie idą to jechać z takimi maluchami we wrześniu. Taniej, luźniej, i temperatury bardziej znośne dla dzieci.

Może inni się wypowiedzą...
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 12.03.2012 23:49

arturac napisał(a):Jak dla mnie to Makarska to nie jest dobry cel z dziećmi 1,5 i 3 lata. Tam w sezonie jest urwanie głowy, nawet nie wiem z czym to porównać. Polecałbym coś choć trochę mniej uczęszczanego. A następna propozycja, bo dzieci raczej do szkoły/przedszkola nie idą to jechać z takimi maluchami we wrześniu. Taniej, luźniej, i temperatury bardziej znośne dla dzieci.

Może inni się wypowiedzą...


Albo w czerwcu :wink:
PETERENZO
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4042
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) PETERENZO » 12.03.2012 23:57

Potwierdzam wszystkie wypowiedzi poprzedników. Nie pchaj się w tym terminie do większych miejscowości. Raczej małe mieścinki w okolicach Omiszu (Marusici, Mimice itp...) i kwatery z bezpośrednim dostępem do morza.
Piasku nie szukaj. Kamyczki są boskie. Docenisz kiedy po wakacjach nadal będziesz miał czysty samochód, a na kwaterze brak problemu z tonami piachu.

Ja też byłem z małymi dzieciakami w CRO. Ale dokąd nie poszły do szkoły jeździłem we wrześniu. Cisza, spokój, plaże puste, ale nadal ciepło i przyjemnie. Teraz niestety muszę jechać w lipcu, ale miejsce nadal to samo - Mimice - Apollo 11
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 13.03.2012 10:08

Witajcie asiekjasiek

Co do samej Makarskiej mam podobne odczucia jak moi szanowni przedmówcy.
Jednak już jedyne 5 km od Makarskiej mam swoje ulubione miejsce, które odwiedzę w lipcu już po raz trzeci. Jest to mieścinka/wioseczka o nazwie Promajna.
Wg. mnie znajdziecie tam wszystko co potrzeba aby spokojnie wypocząć z dzieciaczkami "w sercu" Riwiery Makarskiej. Gorzej jeśli interesują Was nocne kluby, dyskoteki do białego rana itp. - wtedy trzeba do Makarskiej :D

Tutaj znajdziecie kilka informacji i fotek.

My tym razem będziemy w innym apartamencie niż pisałem w tamtym temacie (dużo taniej ale dalej od plaży). Gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania odnośnie Promajny to w miarę możliwości postaram się pomóc.

Pozdrawiam :)

P.S.
Dorzucę jeszcze kilka linków:
- zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
- Relacja skywalker_01
- Relacja AishaKM
- Kilka zdjęć od Kowal38
Ostatnio edytowano 13.03.2012 10:27 przez cro_hrubek, łącznie edytowano 1 raz
asiekjasiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiekjasiek » 13.03.2012 10:23

Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi :). Miałam na myśli okolice Makarskiej, m.in. Promajne. Niestety urlop mamy przymusowy na początku sierpnia więc nie mamy możliwości pojechac we wrześniu czy czerwcu, a pewnie wolałabym jechać nie w szczycie sezonu...no ale cóż.
Zaczęlam już szukać noclegu ale jak na razie to znalazłam jeden wolny pokój w łazienką za 60E ... tu dość drogo. Nie będzie nic tańszego w sierpniu?
Może ktoś z Was jedzie do Promajne i mógłby dać namiary na fajny nocleg. My planujemy być na miejscu 29 lub 30.07-9.08.
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 13.03.2012 10:35

asiekjasiek napisał(a):Może ktoś z Was jedzie do Promajne i mógłby dać namiary na fajny nocleg. My planujemy być na miejscu 29 lub 30.07-9.08.


Ja płacę w terminie 14-24 lipca 40 EUR/doba za apartament 2+1 z klimą. Był też bez klimy za 35 EUR.
Jeśli Cię to interesuje to mogę wysłać Ci namiary na e-maila. Tylko zaznaczam, że dom jest położony jakieś 600 m od plaży.
asiekjasiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiekjasiek » 13.03.2012 10:45

poproszę :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 13.03.2012 10:51

Poszło :wink:
asiekjasiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiekjasiek » 13.03.2012 11:11

e-mail do właścicieli wysłany, czekam niecierpliwie na odpowiedź ;)
dzięki
lepicky
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lepicky » 03.04.2012 11:27

Czy ja również mogę prosić? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Iv.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iv. » 03.04.2012 11:51

Witam..a ja polecam stronkę
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Sprawdzony dobry namiar...:-)))
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 03.04.2012 12:06

Zivogosce Porat - apartamenty Milisic - skromnie , ale czysto , 3 łóżka , bez klimy - w ubiegłym roku 40 e ( dwuletnia córeczka miała swoje turystyczne łóżeczko ).
Tylko miejscowość raczej dla tych co lubią ciszę , atrakcji tam nie znajdziecie .
Nasze córy na plaży najszczęśliwsze , więc nam atrakcje typu place zabaw , nie są potrzebne.
lemini
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 21.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lemini » 05.04.2012 12:39

cro_hrubek napisał(a):
asiekjasiek napisał(a):Może ktoś z Was jedzie do Promajne i mógłby dać namiary na fajny nocleg. My planujemy być na miejscu 29 lub 30.07-9.08.


Ja płacę w terminie 14-24 lipca 40 EUR/doba za apartament 2+1 z klimą. Był też bez klimy za 35 EUR.
Jeśli Cię to interesuje to mogę wysłać Ci namiary na e-maila. Tylko zaznaczam, że dom jest położony jakieś 600 m od plaży.


poprosze adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 10.04.2012 12:46

cro_hrubek napisał(a):
asiekjasiek napisał(a):Może ktoś z Was jedzie do Promajne i mógłby dać namiary na fajny nocleg. My planujemy być na miejscu 29 lub 30.07-9.08.


Ja płacę w terminie 14-24 lipca 40 EUR/doba za apartament 2+1 z klimą. Był też bez klimy za 35 EUR.
Jeśli Cię to interesuje to mogę wysłać Ci namiary na e-maila. Tylko zaznaczam, że dom jest położony jakieś 600 m od plaży.


Czy i ja mogę poprosić o namiary ? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Okolice Makarskiej - wyjazd z dzieckiem 1,5 i 3 lata
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone