Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Makarskiej - wyjazd z dzieckiem 1,5 i 3 lata

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cro_hrubek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) cro_hrubek » 08.05.2012 12:33

Trochę mnie nie było na forum i stąd brak odpowiedzi na Wasze prośby. Myślę, że najłatwiej będzie gdy podam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link do strony właściciela.

Może jeszcze nie jest za późno :?
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 04.06.2012 16:41

asiekjasiek napisał(a):Witajcie,
Jeśli już zwiedziliście te rejony to proszę o poradę.


Promajna - świetny wybór z dzieckiem/dziećmi, potwierdzam. Ale jeszcze większy spokój (i niższe ceny kwater) znajdziecie kilkanaście minut dalej w Bratusu. Ja w tym roku wybrałem na 1szy tydzień Igrane (bo nię lubię jeżdzić 2x w to samo miejsce), a na drugi rozważam między innymi Brist i Podgore.
Ostatnio edytowano 04.06.2012 18:10 przez sneer, łącznie edytowano 1 raz
Maciekssss
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciekssss » 04.06.2012 17:04

"...Ale jeszcze większy spokój (i niższe ceny kwater) znajdziecie kilkanaście minut dalej w Bratusu..."

Witam,

Można prosić o informacje czy są w Bratusie jakieś niedrogie knoby?
Można kupić ryby i owoce morza?
Jedziemy w ciemno 16.06 w 3 osoby + roczna córeczka-jakich cena apartamentów można się spodziewać?

pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 04.06.2012 17:20

asiekjasiek napisał(a):Witajcie,

wiele info czytałam nt. Riwiery Makarskiej, że jest tam pięknie i zielono. Padła decyzja, że tam właśnie w tym roku pojedziemy na początku sierpnia na wakacje.
Czy możecie polecić miejsce gdzie dzieciaki nie będą się nudziły tzn, będą tam jakieś atrakcje w pobliżu dla nich(np.plac zabaw). Czy w tym rejonie są jakieś piaszczyste plaże. Do której miejscowości na Makarskiej najlepiej się wybrać z takimi małymi dziećmi? A może polecicie dość dobre i niedrogie miejsce noclegowe?
Jeśli już zwiedziliście te rejony to proszę o poradę.


Witam, też bywaliśmy w Cro z maluchami i wiem, że raczej niewiele zwiedzicie poza wszystkimi placami zabaw w okolicy :D My zawsze jeździliśmy w czasie wakacji, ale naszym dzieciom to nie przeszkadzało. Zośka na plaży nauczyła się chodzić, a kamienie były najfajniejszym gryzakiem na świecie :-) Nie starajcie się na siłę je uszczęśliwiać, uszczęśliwią się sami ogromnymi porcjami lodów, dziwnymi rybkami jedzonymi jak frytki i różnymi innymi takimi... :papa:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 04.06.2012 17:26

Maciekssss:

Bratus to "koniec świata" (dla mnie w pozytywnym tego słowa znaczeniu), czyli praktycznie jedna krótka uliczka i.. tyle. Jest tam 1 sklep, 2-3 knajpy i lodziarnie. Świeżych ryb i owoców morza raczej nie kupisz (chyba, że masz na myśli jedzenie w knajpach). Ale w pobliskiej Krvavicy, która ma spory port całkiem możliwe, że dostaniesz.

Polecam także wizytę u legendarnego, bardzo miłego lokalnego producenta wyrobów winiarskich i nie tylko. Trochę ciężko tam trafić, ale jak już znajdziesz, nie będziesz żałował. Trunki zacne, a jak zakupisz pare flaszek, to możesz dostać od gospodarza jako dodatek np. pyszną rybkę z grilla :) Ja tam trafiłem dzięki relacji któregoś z Cromaniaków na tym forum (w relacjach z podróży).

Co do cen. Rok temu w sierpniu mieszkaliśmy w fajnym apartamencie (już na końcu Bratusu ostatni dom zaraz przy Krvavicy) blisko morza (ale tam praktycznie każdy apartament jest blisko morza :) za (po małej negodcjacji :) 32 EURO za 2+1.

Na zachęte jedno z moich zdjęć z tejże uroczej "wioski":
Obrazek[/b]
Maciekssss
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciekssss » 04.06.2012 17:59

Wielki dzięki za szybką i rzetelną informację,

serdecznie pozdrawiam
Maciej
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 24.10.2012 22:49

Postprzez Iwona75 » 03.04.2012 12:06
Zivogosce Porat - apartamenty Milisic - skromnie , ale czysto , 3 łóżka , bez klimy - w ubiegłym roku 40 e ( dwuletnia córeczka miała swoje turystyczne łóżeczko ).
Tylko miejscowość raczej dla tych co lubią ciszę , atrakcji tam nie znajdziecie .
Nasze córy na plaży najszczęśliwsze , więc nam atrakcje typu place zabaw , nie są potrzebne.


Witajcie.
Właśnie zastanawiam się nad przyszłorocznymi wakacjami i wpadły mi w oko te apartamenty. Może uzyskam tu odpowiedź na parę pytań. Czy w tym miejscu jest dokuczliwy hałas od jadrańskiej magistrali? I jak daleko jest od tego domu do plaży - realnie?
P. Milisic proponuje 60 euro za 4+1 (2 dorosłych i dzieci 13, 10, 3) w drugiej połowie lipca. Czy to rozsądna kwota w tym miejscu, bez klimy? No i czy w tym terminie na plaży nie ma już zbytniego tłoku?
Mam dylemat :(
Ostatnio edytowano 25.10.2012 09:56 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.10.2012 07:41

Mikromir - Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę, w szczególności danych kontaktowych osób wynajmujących apartamenty (adresy www i e-mail, numery telefonów itp.). Jeśli natomiast szukasz noclegu, zostaw swoje dane, np. numer telefonu lub e-mail, gdyż odpowiedzi zawierające konkretne namiary także zostaną usunięte.


Proszę o natychmiastowe usunięcie linku - w przeciwnym wypadku usunięty zostanie cały post.
Dziękuję.
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 27.11.2012 17:43

witam,
przeglądając to forum zaciekawiły mnie wypowiedzi w tym temacie,
oczywiście już w głowie są plany na kolejny rok i kolejne wakacje na Cro.
Ze względu na to, że Riviera Makarska jest mi znana zamierzam w przyszłym roku zabrac tam kolejną osobę, by połknęła bakcyla i tam wracała tak jak ja.
Zaciekawiła mnie ta miejscowośc Bratus i powiem szczerze, że nie pamiętam takiej, ale chętnie poznam, myślałam co prawda nad Zivogosce lub Pakostane (to wyżej - ze względu na wycieczkę na wyspy Kornati), ale Wasze zdjęcia bardzo mnie zachęciły do postudiowania tej miejscowości.
W zwiazku z tym mam pytanie, bo nigdy nie robiłam rezerwacji i zawsze w ciemno trafiałam na fajne kwatery, dobre ceny (moim zdaniem) czy w tej miejscowości warto coś szukac w ciemno w terminie 1 lipca czy raczej to małe miasteczko i wszystko jest zarezerwowane?
Będę wdzięczna za informacje i ewentualne wskazówki.
Dziękuję
Maciekssss
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 27.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciekssss » 27.11.2012 18:45

Byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca 3 osoby + 1 małe dziecko-cena 40 EUR po ostrych negocjajcjach,warunki b.dobre-klima ,satelita,ładna łazienka,duży taras z widokiem na Brać i Hvar ,- do plaży około 400 m ale ostro pod górkę (bez schodów,chodziliśmy z wózkiem) ,obok Bratusia jest Promanja -chodziliśmy na cudowne spacery,jest tam dużo knajpek i...ludzi,po świeże ryby byłem w Makarskiej rano w porcie -z grilla smakowały wspaniale:-)
namiary na kwaterę: +385(0)99 688 41 33
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.12.2012 20:28

Maciekssss napisał(a):Byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca 3 osoby + 1 małe dziecko-cena 40 EUR po ostrych negocjajcjach,warunki b.dobre-klima ,satelita,ładna łazienka,duży taras z widokiem na Brać i Hvar ,- do plaży około 400 m ale ostro pod górkę (bez schodów,chodziliśmy z wózkiem) ,obok Bratusia jest Promanja -chodziliśmy na cudowne spacery,jest tam dużo knajpek i...ludzi,po świeże ryby byłem w Makarskiej rano w porcie -z grilla smakowały wspaniale:-)
namiary na kwaterę: +385(0)99 688 41 33


Możesz przesłać pełne namiary na mój priv - jest w profilu.
Z góry dziękuję i życzę samych zrealizowanych planów w 2013 :):)
patjak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) patjak » 15.02.2013 12:08

poproszę o namiar na bratuś lub promanja. pozdrawiam Patrycja, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dudi76
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 27.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudi76 » 15.02.2013 19:04

witam,
Ja też poproszę o namiary na kwatery w Bratusiu, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dudikum
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudikum » 27.02.2013 02:51

Dołączam się do prośby o namiary Bratus
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
MaciekBB2014
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaciekBB2014 » 24.03.2014 11:29

Maciekssss napisał(a):Byliśmy w ostatnim tygodniu czerwca 3 osoby + 1 małe dziecko-cena 40 EUR po ostrych negocjajcjach,warunki b.dobre-klima ,satelita,ładna łazienka,duży taras z widokiem na Brać i Hvar ,- do plaży około 400 m ale ostro pod górkę (bez schodów,chodziliśmy z wózkiem) ,obok Bratusia jest Promanja -chodziliśmy na cudowne spacery,jest tam dużo knajpek i...ludzi,po świeże ryby byłem w Makarskiej rano w porcie -z grilla smakowały wspaniale:-)
namiary na kwaterę: +385(0)99 688 41 33



cześć ,

Wybieramy się w tym roku w 2 dorosłe osoby + 2 dzieci w tamte rejony i bardzo zaciekawił mnie Bratuś.
Czy mógłbym prosić o przesłanie pełnych namiarów na ten apartament na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Maciek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Okolice Makarskiej - wyjazd z dzieckiem 1,5 i 3 lata - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone