Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Odstąpię Podobuce – 10-24.08.2016 (dla 3, a może 4 osób)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
descreen
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.11.2014
Odstąpię Podobuce – 10-24.08.2016 (dla 3, a może 4 osób)

Nieprzeczytany postnapisał(a) descreen » 16.06.2016 12:17

Dzień Dobry

W związku z pomysłem zmiany miejsca zamieszkania, który zrodził się już po zarezerwowaniu wakacji, z ogromnym żalem odstąpię rezerwację w apartamencie dla 3 osób (4 chyba też mogą być) w Podobuce (półw. Peljesac), w terminie 10-24.08.2016 r.
Koszt – 60 EUR za dobę (razem 840 EUR). Zapłacone 156 EUR zaliczki, do zapłaty na miejscu 684 EUR. Nie jestem zorientowany, czy dla 4 osób konieczna byłaby jakaś dopłata (być może jakaś klimatyczna).
Więcej szczegółów na PW.

Pozdrawiam
--
Wojtek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Odstąpię Podobuce – 10-24.08.2016 (dla 3, a może 4 osób)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021