Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Noclegi od 25 lipca 2015 z dziećmi proszę o radę

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
avonek1203
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 02.04.2015 18:41

Witam, jestem tutaj nowa. W tym roku po raz pierwszy jedziemy na Chorwację. Ubiegły rok- polskie morze= zimna woda, brak pogody, wiatr, zimno, zimno, zimno i drogo.... :/
Wybieramy się w 4 osoby dorosłe + 2 dzieci (3,4 lata). Szukamy czegoś blisko wody, z dala od zatłoczonych plaż (czystej wody i ładnej plaży) i jakiegoś noclegu z min 2 sypialniami + łazienka i pokój dzienny z aneksem. Z możliwością grilla wieczorem :) Chętnie domki (mobile home?). Myśleliśmy o Tucepi bo znajomi bardzo chwalili. Ale nie mają namiarów, byli bez dzieci i nastawieni na zwiedzanie. My nastawiamy się na relaks i jeszcze raz relaks. Plaża, woda, zwiedzanie tylko troszke ;)
Prosze jeżeli ktoś ma jakis fajny, sprawdzony namiar - prosze o wysłanie linka :) z góry bardzo dziękuję

ech... co ważne... u nas kiepsko z angielskim a inne języki to już w ogóle można pomarzyć- więc jakby coś u polaków/przez polaków/sama nie wiem ;)
Radoslau
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 02.04.2015 21:05

hej, ja byłem w Kasztelach, mogę polecić kwatery na priv
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
avonek1203
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 02.04.2015 21:18

a jakie to okolice? Bo my coś w okolicach Makarska (ale nie tam bo tam ponoć tłoczno)
Radoslau
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 02.04.2015 21:55

Kasztele są tuż przy Splicie. Na Riwierze Makarskiej w lipcu i sierpniu są tłumy nawet w małych miejscowościach
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2015 22:31

avonek1203, pytaj w istniejących wątkach, np. tutaj: wakacje-2015-z-dwojka-dzieci-t45618-180.html
Tu masz świeżutką relację z Tucepi, możesz wypytać autorów o szczegóły:
cro-debiut-tu-epi-2014-t47641.html
A tu sobie wyszukaj inne relacje z okolic i wypytaj:
spis-tresci-t25746.html#p431768
Otwórz sobie jakąś mapę Chorwacji.
I odbierz PW.
avonek1203
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 02.04.2015 22:44

dzięki, zaraz popatrze- jeszcze nie wiem co i gdzie tu szukać ;)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 02.04.2015 23:19

avonek1203 napisał(a):jeszcze nie wiem co i gdzie tu szukać ;)

W takim razie jeszcze to:
faq.php#f0r1
To:
regiony-i-miejscowosci-turystyczne-f8.html
I to:
prosby-o-pomoc-tlumaczeniu-t9502-3465.html
oraz koniecznie wyszukiwarka. :wink:
Powodzenia. :papa:
avonek1203
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 08.04.2015 14:07

dziękuje już odnajduje się na stronie i zaczyna intensywne poszukiwania :)
woojtekg
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) woojtekg » 08.04.2015 14:32

a może to:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
PiotrP
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrP » 13.07.2015 14:17

avonek1203 napisał(a):Witam, jestem tutaj nowa. W tym roku po raz pierwszy jedziemy na Chorwację. Ubiegły rok- polskie morze= zimna woda, brak pogody, wiatr, zimno, zimno, zimno i drogo.... :/
Wybieramy się w 4 osoby dorosłe + 2 dzieci (3,4 lata). Szukamy czegoś blisko wody, z dala od zatłoczonych plaż (czystej wody i ładnej plaży) i jakiegoś noclegu z min 2 sypialniami + łazienka i pokój dzienny z aneksem. Z możliwością grilla wieczorem :) Chętnie domki (mobile home?). Myśleliśmy o Tucepi bo znajomi bardzo chwalili. Ale nie mają namiarów, byli bez dzieci i nastawieni na zwiedzanie. My nastawiamy się na relaks i jeszcze raz relaks. Plaża, woda, zwiedzanie tylko troszke ;)
Prosze jeżeli ktoś ma jakis fajny, sprawdzony namiar - prosze o wysłanie linka :) z góry bardzo dziękuję

ech... co ważne... u nas kiepsko z angielskim a inne języki to już w ogóle można pomarzyć- więc jakby coś u polaków/przez polaków/sama nie wiem ;)

Jadę w tym samym terminie ze swoją rodzinką, do Privlaki koło Zadaru. Fajna i duża plaża dla dzieci (w zatoczce)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019