Stanąłem przed niezłym wyzwaniem wyboru miejsca na wakacyjny wyjazd. Dlaczego to takie wyzwanie? Sprawdźcie kryteria!
- Wyjazd dla 4 osób dorosłych i jednego 4-miesięcznego dziecka
- Dobra baza do krajoznawczych wycieczek samochodowych po okolicy
- Szerokie możliwości spacerów z wózkiem po drogach nieuczęszczanych przez samochody, najlepiej - wzdłuż morza i zacienionych
- Szerokie możliwości ciekawych wycieczek rowerowych (50-60km, w tym terenowe, najlepiej z solidnymi przewyższeniami)
- Spokój, z dala od dyskotek itd. itp. ale z możliwością pójścia do knajpy i zjedzenia czegoś w przystępnej cenie
- Kwatera w zasięgu plaży, z widokiem na morze
Termin - 2. połowa września. Macie pomysły, jakie miejscowości mogą spełnić te kryteria? Za ew. linki do konkretnych kwater też będę wdzięczny.
Pozdro,
t_s
PS. Ostatnim razem byliśmy w Postirze na Brac'u, i tam byloby praktycznie idealnie, ale teraz chcemy sprobowac czegos nowego.

.png)