Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
algirdas
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 20.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) algirdas » 21.06.2015 20:40

Odnoszę wrażenie, że Wy tylko jeździcie po Chorwacji... cały rok :) Co tu zaglądam, to jakaś Twoja relacja :)
I pytanie za 100 pkt. Używasz jakiegoś polara do zdjęć?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 21.06.2015 21:05

Może dzięki Wam dam się zaczarować :) Przeszedł mi Brać w tym roku przez głowę, ale jednak serce ciągnie do domu więc i w tym roku Peljesac :)
Ale już widzę, że czarujesz, swoimi pięknymi zdjęciami. Zrobiłam w życiu chyba z milion zdjęć, żadne nie jest tak piękne. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 21.06.2015 21:30

Witaj Martynko :)
Zasiadam w kąciku by poczytać Twoją relację i ..... łzy leję rzewne :devil:
I tak ryczeć będę do końca relacji :mg:
A to wszystko dlatego,że w tym roku nie dane odwiedzić mi mojej ukochanej Povlji na Braču :( :( :(
Widziałam zajawkę i krótki filmik z zatoki Ticja Luka i musiałam podstawić pod nos miseczkę na kapiące łzy. :(
Tak mi tęskno... tak serce krwawi...
Proszę pisz pięknie, pokazuj ukochane me miejsca na pięknych fotach by łzy me obeschły , a serce nie straciło nadziei na spełnienie wakacyjnych marzeń w 2016 roku :) :) :)
tygrysek0038
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 15.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tygrysek0038 » 21.06.2015 21:59

Siedzę sobie na moim balkonie z widokiem na Brac, czytam relację i może kolejny wypad będzie jednak na wyspy...
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 21.06.2015 23:25

Spóźniona ale jestem. :oops:
Kurcze żeby nie nasze przygody :evil: może gdzieś na drodze minęlibyśmy się . :hut:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 22.06.2015 00:04

Ojojoj, ale by było, gdybym przegapiła tą relację... :oops:
Spóźniona, ale jestem Martynko :D i czekam na c.d. :papa:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 22.06.2015 07:50

Powiedz mi, jak ogarniacie trzy pieski na wakacjach? Sama mam trzy w domu, ale dwa zawsze lądują u rodziców, a z nami jedzie jeden. Jestem pod organizacyjnym wrażeniem :)
Chyba dobrze znoszą upały?
kasiaa2604
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiaa2604 » 22.06.2015 10:02

Zasiadam i ja :) Zdjęcia jak zawsze perfekcyjne i nieziemsko zachęcające. Coś czuję że i w tym roku zarazisz nas swoją relacją i w przyszłym roku wybierzemy się na Brać :))
boruszanka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boruszanka » 22.06.2015 10:17

minimartini relacja - jak zwykle zresztą :lol: - zapowiada się mega klimatycznie. Super, powoli można nastrajać się chorwacko (my wyjeżdżamy w sierpniu). Możesz napisać, gdzie te cudne miejsca postojowe - i to w Austrii, i to już w Chorwacji?
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 22.06.2015 10:51

Ledwo zdążyłam na prom ...uffff, udało się :wink:
Czekam na Brać w szczegółach ......
trans x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) trans x » 22.06.2015 10:54

Przepięknie ,jak zawsze.
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 22.06.2015 10:59

maslinka napisał(a):Już jest pięknie 8)

Ale mi smaka narobiłaś tymi czereśniami :D

Czekam na zdjęcia kamiennego apartmana. Mieszkanie w takim domu musiało być bardzo klimatyczne :)


To były pierwsze czereśnie, jakie jadłam w tym roku :wink: Na szczęście po powrocie do Polski okazało się, że wysyp czereśni w tym roku ogromny i wyjątkowo smaczne - soczyste, duże... Ah. Uwielbiam.

Co do domu - oj było... Naprawdę klimatycznie. Apartamenty nowoczesne, ale z poszanowaniem historii... odkryte kamienie itp. To, co kochamy. Dom w starej części Bolu. Bajka. Bez komercji i sztuczności.
Pozdrawiam Cię cieplutko!

P.S. A Wy jakie plany? :mrgreen:

algirdas napisał(a):Odnoszę wrażenie, że Wy tylko jeździcie po Chorwacji... cały rok :) Co tu zaglądam, to jakaś Twoja relacja :)
I pytanie za 100 pkt. Używasz jakiegoś polara do zdjęć?


:lol: pięknie by było...

Oczywiście, używam. Od lat wielu jestem wierna filtrom Marumi.

Aldonka napisał(a):Może dzięki Wam dam się zaczarować :) Przeszedł mi Brać w tym roku przez głowę, ale jednak serce ciągnie do domu więc i w tym roku Peljesac :)
Ale już widzę, że czarujesz, swoimi pięknymi zdjęciami. Zrobiłam w życiu chyba z milion zdjęć, żadne nie jest tak piękne. Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy.


Aldonko, dziękuję Ci za miłe słowa :wink: I ja zrobiłam z milion zdjęć... Zanim doszłam do eatpu, w który jestem teraz. Ciągle się uczę :wink:
I my zawitamy na Pelješac - bo to moje klimaty - ale na razie mamy jeszcze jedną wyspę, którą bardzo chcemy zobaczyć :wink:
Pozdrawiam serdecznie

ELIMAR napisał(a):Witaj Martynko :)
Zasiadam w kąciku by poczytać Twoją relację i ..... łzy leję rzewne :devil:
I tak ryczeć będę do końca relacji :mg:
A to wszystko dlatego,że w tym roku nie dane odwiedzić mi mojej ukochanej Povlji na Braču :( :( :(
Widziałam zajawkę i krótki filmik z zatoki Ticja Luka i musiałam podstawić pod nos miseczkę na kapiące łzy. :(
Tak mi tęskno... tak serce krwawi...
Proszę pisz pięknie, pokazuj ukochane me miejsca na pięknych fotach by łzy me obeschły , a serce nie straciło nadziei na spełnienie wakacyjnych marzeń w 2016 roku :) :) :)


Kochana,
powiem Ci szczerze, że wstawiając zdjęcia z TL myślałam o Tobie! Będąc tam, też o Was pomyślałam! :smo: Smutno mi, że nie pojedziecie :cry: , ale... Przecież Povlja Wam nie odpłynie, nie ten rok to kolejny! :smo:
Mogę obiecać, że przedstawię to miejsce najpiękniej, jak się da - zwłaszcza, że mam do niego sentyment.
Pozdrawiam Cię cieplutko

M.

tygrysek0038 napisał(a):Siedzę sobie na moim balkonie z widokiem na Brac, czytam relację i może kolejny wypad będzie jednak na wyspy...


Wyspy to wisienka na chorwackim torcie :wink:

21monika napisał(a):Spóźniona ale jestem. :oops:
Kurcze żeby nie nasze przygody :evil: może gdzieś na drodze minęlibyśmy się . :hut:


Jak wczoraj zobaczyłam Twój wpis, od razu zerknęłam do Ciebie... I... :evil: Taki pech :cry:

Eunike1984 napisał(a):Ojojoj, ale by było, gdybym przegapiła tą relację... :oops:
Spóźniona, ale jestem Martynko :D i czekam na c.d. :papa:


Hej Paulinko! :smo:
Buziaki! Cieszę się, że Jesteś!

Malvka napisał(a):Powiedz mi, jak ogarniacie trzy pieski na wakacjach? Sama mam trzy w domu, ale dwa zawsze lądują u rodziców, a z nami jedzie jeden. Jestem pod organizacyjnym wrażeniem :)
Chyba dobrze znoszą upały?


Szczerze mówiąc dla nas i dla nich podróże to codzienność - nie zawsze takie długie, ale jednak auto i godziny w nim spędzane to nic nowego :wink: Są małe, więc i kłopot organizacyjny mniejszy :lol:
Upały znoszą dobrze. Uwielbiają nowe miejsca, ludzi. Łatwo się aklimatyzują. Na plaże z nami nie jeżdżą. Na spacery wychodzą tylko rano i po 17.
W aucie dwie podróżują w transporterkach - tak są przyzwyczajone, inaczej nawet nie lubią, no a jedna najstarsza... u mnie na kolanach w legowisku :oczko_usmiech:
Pozdrawiam serdecznie

kasiaa2604 napisał(a):Zasiadam i ja :) Zdjęcia jak zawsze perfekcyjne i nieziemsko zachęcające. Coś czuję że i w tym roku zarazisz nas swoją relacją i w przyszłym roku wybierzemy się na Brać :))


Hej Kasiu!
Dziękuję Ci za miłe słowa :smo:
Pozdrawiam cieplutko

boruszanka napisał(a):minimartini relacja - jak zwykle zresztą :lol: - zapowiada się mega klimatycznie. Super, powoli można nastrajać się chorwacko (my wyjeżdżamy w sierpniu). Możesz napisać, gdzie te cudne miejsca postojowe - i to w Austrii, i to już w Chorwacji?


Dziękuję ślicznie :D
Co do zjazdów - w Austrii - Old Timer (Zöbern, Austria) Na stronie oldtimera na mapie, w drodze do SLO jest pierwszy :wink:
W Chorwacji nie umiem dokładnie powiedzieć - jest tam restauracja Makola :) widać go z autostrady.
Najbardziej lubimy zjazd Draganić - CRO - tam zawsze śpimy. Są też super sanitariaty.
Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio edytowano 22.06.2015 11:04 przez minimartini, łącznie edytowano 2 razy
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 22.06.2015 11:01

Andzia* napisał(a):Ledwo zdążyłam na prom ...uffff, udało się :wink:
Czekam na Brać w szczegółach ......


Ohh nie tak ledwo :wink: Swoją drogą, promy były naprawdę załadowane w tym roku :wink:
Pozdrawiam serdecznie

trans x napisał(a):Przepięknie ,jak zawsze.


Dziękuję ślicznie :D
Pozdrawiam serdecznie
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 22.06.2015 11:18

minimartini napisał(a):I my zawitamy na Pelješac - bo to moje klimaty - ale na razie mamy jeszcze jedną wyspę, którą bardzo chcemy zobaczyć :wink:

w tym roku Pelješac jest naszym celem na urlop, jeszcze tylko kilkanaście dni...

ciekawa jestem, jaka wyspa chodzi Wam po głowie, bo potem po Twoich cudnych fotkach połowa forum będzie chciała tam pojechać :oczko_usmiech:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 22.06.2015 11:23

Kasia i Krzyś napisał(a):ciekawa jestem, jaka wyspa chodzi Wam po głowie, bo potem po Twoich cudnych fotkach połowa forum będzie chciała tam pojechać :oczko_usmiech:


Dziękuję :wink: Oj to w takim razie nie powiem głośno :lol: Zdradzę jedynie, że na pewno uderzymy też ponownie na Brač, gdyż już nam tęskno do Osób, które poznaliśmy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone