Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 19.06.2015 19:05

MilaM napisał(a):powiedzcie proszę , proszę gdzie dokładnie były zrobione zdjęcia 1 i 4 . pleaseeeee.

Nr 4 tu:
https://www.google.de/maps/@43.3383503, ... a=!3m1!1e3
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.06.2015 19:25

boboo napisał(a):
MilaM napisał(a):powiedzcie proszę , proszę gdzie dokładnie były zrobione zdjęcia 1 i 4 . pleaseeeee.

Nr 4 tu:
https://www.google.de/maps/@43.3383503, ... a=!3m1!1e3


A nr1 tu :oczko_usmiech: :mrgreen:
neska213
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 23.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) neska213 » 19.06.2015 19:29

Pierwsze zdjęcie to chyba plaża w Sumartinie, o ile się nie mylę??? Chętnie poczytam Twoją relację:)
Ostatnio edytowano 19.06.2015 19:30 przez neska213, łącznie edytowano 1 raz
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4868
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 19.06.2015 19:29

MartynaObrazek.......nabrałaś mnie...... :lol:


Widzę że cała moja plaża była jednym wielkim apartamentem 8)


Btw.
Właśnie pisałem kolejny odcinek gdy zdołowały mnie Twoje fotki.... :oczko_usmiech:
MilaM
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MilaM » 19.06.2015 21:09

dziękuję!!!
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 19.06.2015 21:47

No rewelacja! Nie dość, że Brać to jeszcze jedna z moich ulubionych Cro-autorek! Już się ciesze na kolejne odsłony Twojej relacji :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 19.06.2015 21:58

Też muszę się kiedyś dać naBrać ... może w przyszłym roku 8)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 19.06.2015 22:50

Dobry wieczór Wszystkim :D

ruzica napisał(a):Ojej jestem pierwsza :!: :D 8O

Ciekawie się zapowiada, będę zaglądać :)


Bardzo mi miło :wink:

kaczurek76@gmail.com napisał(a):Super a ja druga(super zdjęcia) :D


Dziękuję ślicznie :)

dids76 napisał(a):Część fotografii "brzmi" znajomo :wink: .Za tydzień ruszam na Brač, może czegoś nowego się dowiem, więc pisz, pisz i wklejaj fotki :oczko_usmiech: :mrgreen:


Oj... Przez tydzień to nawet nie zdążę się dobrze rozpisać :wink:

maslinka napisał(a):Martyna, ale się cieszę, że już nadajesz! :D

Cudne zdjęcia, zresztą jak zawsze :D Jestem bardzo ciekawa Waszych wrażeń z Brača. Pisz, pisz, pisz... :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie :papa:


Agnieszko,
Maslinko Droga, cieszę się, że Jesteś :mrgreen: Myślę, że tak, jak i Wy - odkryliśmy swój "mały Brač na ziemi" :wink:
Pozdrawiam Cię cieplutko :smo:

jolcix napisał(a):też poczytam :)


Zapraszam :wink:

sandomingo napisał(a):To jeszcze i ja do pierwszego rzędu:) W tym sezonie mam zamiar zahaczyć o Brać


Naprawdę warto :wink: W sumie... Gdzie do Chorwacji tak naprawdę nie warto? :wink: :roll: Cała piękna.

tony montana napisał(a):Piękne zatoczki, częśc z nich znam :)

Będę obserwował, używacie filtra polaryzacyjnego?

:oczko_usmiech: :papa:


Używam :wink: Mąż ma alergię na aparat :roll: :lol: A tak na serio - przy takich warunkach oświetleniowych bez filtra ani rusz.

croktoś napisał(a):Jak dla mnie aż za pięknie,ale będę zaglądać,może dam się na...Brać :wink:


... bo te zdjęcia to sam fotoszop :lol: :wink: tak naprawdę Brač jest szary... Mało ciekawy :wink:

Iwona88 napisał(a):Zasiadam i ja :) :hut:


Zapraszam :wink:

mysza73 napisał(a):Fajnie, że już wróciliście :mrgreen: :wink: ,
bo z wieeeelką przyjemnością popatrzę i poczytam :P .


Bardzo mi miło! :mrgreen: ... w Splitskiej też na chwilę byliśmy :wink:

MilaM napisał(a):zdjęcia są absolutne!!!!och ... też będę oglądać. zajrzałam tu po informacje dla rodziny i samą mnie wciągnęło.


MilaM napisał(a):powiedzcie proszę , proszę gdzie dokładnie były zrobione zdjęcia 1 i 4 . pleaseeeee.


Dziękuję ślicznie! :) Co do miejsc, Cromaniacy już pomogli, więc tylko potwierdzę :wink: Oczywiście, opiszę każde z tych miejsc i pokażę więcej zdjęć.

golibroda napisał(a):Pięknie ...


... bo Brač piękny :oczko_usmiech:

Mikromir napisał(a):Chciałam stanowczo i kategorycznie zaprotestować przeciwko wklejaniu tutaj taaakich 8O 8O zdjęć Brača, a zatoki Tičja Luka w szczególności! :x O trzy fotki za dużo. :roll: Za dwa tygodnie mam zamiar dać się nabrać na Brač i jeśli w zatoce będzie się byczyć tłum cromaniaków to będę wiedziała czyja to wina i złożę tu zażalenie. :x

:oczko_usmiech:

A serio, siedzę tutaj, wytrzeszczam oczęta i wiercę się z niecierpliwości. Dalej, dalej! :D


:mrgreen:

Mikromir, buzia to mi się do teraz śmieje, po przeczytaniu pierwszej części postu :hearts: :devil:
Miło mi, że Jesteś :)

neska213 napisał(a):Pierwsze zdjęcie to chyba plaża w Sumartinie, o ile się nie mylę??? Chętnie poczytam Twoją relację:)


Tak, tak, przy Sumartinie :) miło mi!

CROberto napisał(a):MartynaObrazek.......nabrałaś mnie...... :lol:


Widzę że cała moja plaża była jednym wielkim apartamentem 8)


Btw.
Właśnie pisałem kolejny odcinek gdy zdołowały mnie Twoje fotki.... :oczko_usmiech:


CROberto :D no czyje, jak czyje... Ale akurat Twoje zdjęcia to przyjemność oglądać :mrgreen: Plażę w Sumartinie też :wink: Swoją drogą... Wstyd, ale muszę wszystko u Ciebie ponadrabiać... Chociaż do jakiegoś miesiąca temu starałam się śledzić :wink:

Igłą pinii napisał(a):No rewelacja! Nie dość, że Brać to jeszcze jedna z moich ulubionych Cro-autorek! Już się ciesze na kolejne odsłony Twojej relacji :)


Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! :smo:

Piter_M napisał(a):Też muszę się kiedyś dać naBrać ... może w przyszłym roku 8)


naBrać warto namawiać całą cromaniacką Brać :wink: :lol:


Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!
Laku noć :papa:
gosik 84
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 55
Dołączył(a): 07.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosik 84 » 20.06.2015 05:46

Twoje wcześniejsze relacje bardzo mi się podobały, więc chętnie zostanę tu na dłużej :lol:
ewula91
Cromaniak
Posty: 629
Dołączył(a): 06.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewula91 » 20.06.2015 10:46

Przepiękne zdjęcia! Marzy mi się mieć tak samo piękne z różnych wyjazdów ;) mogę wiedzieć jaki sprzęt?
I oczywiście zostaję! Co prawda póki co nie planuję żadnych wysp ale z powodu tak pięknych widoków relacja ląduje w zakładkach :) chętnie pooglądam i poczytam :)
gumis84
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 01.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gumis84 » 20.06.2015 11:20

zasiadam i ja w drugim rzędzie :) we wrześniu będę obserwował wyspę ze stałego lądu :D
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 20.06.2015 11:40

minimartini napisał(a):Miejsca, których w przewodnikach się nie znajdzie


I to jest właśnie sam miód.
Czekam na dużą ilość fotek.




Pozdrawiam
Milka55
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 27.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Milka55 » 20.06.2015 12:05

Piękne zdjęcia. Bardzo lubię Twoje relacje, dlatego cieszę się, że następna się zaczyna. :) Byliśmy na wyspie w zeszłym roku i również nas "nabrała". Pozdrawiam serdecznie
zbychn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 184
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbychn » 20.06.2015 12:24

Cześć!!! :D
Chętnie i ja dam się naBrać, zwłaszcza po takim początku :roll:
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 20.06.2015 12:35

Super czekałam na Twoją relację :-) już się rozsiadam i przenosze swój umysł do raju:-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone