Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.06.2015 15:35

Hej minimartini.
Kusisz niesamowicie.


Pzdr
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 20.06.2015 16:33

Super zdjęcia :D zapowiada się interesująca relacja :!:
wahałem się na tegoroczne wakacje pomiędzy Brać a Hvar, wygrał Hvar no ale za rok też są wakacje :lol: :lol: :lol:
kasik:)
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasik:) » 20.06.2015 17:12

Zdjęcia przecudowne! :) z niecierpliwością czekam na więcej (ciekawa jestem, czy przebijesz swoje poprzednie relacje, dzięki którym można się było rozmarzyć... :oczko_usmiech: )
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 20.06.2015 18:47

gosik 84 napisał(a):Twoje wcześniejsze relacje bardzo mi się podobały, więc chętnie zostanę tu na dłużej :lol:


Dziękuję ślicznie :wink:
Pozdrawiam serdecznie

ewula91 napisał(a):Przepiękne zdjęcia! Marzy mi się mieć tak samo piękne z różnych wyjazdów ;) mogę wiedzieć jaki sprzęt?
I oczywiście zostaję! Co prawda póki co nie planuję żadnych wysp ale z powodu tak pięknych widoków relacja ląduje w zakładkach :) chętnie pooglądam i poczytam :)


Dziękuję ślicznie za miłe słowa :) Sprzęt nie jest tajemnicą - jeżeli chodzi o puszkę podróżuje ze mną leciutki, poręczny Canon 600d :wink: ... no i oczywiście już mniej leciutka szklarnia.
Pozdrawiam serdecznie

gumis84 napisał(a):zasiadam i ja w drugim rzędzie :) we wrześniu będę obserwował wyspę ze stałego lądu :D


... tak, jak my obserwowaliśmy ląd z wyspy :mrgreen:
Pozdrav!

Rafał78 napisał(a):
minimartini napisał(a):Miejsca, których w przewodnikach się nie znajdzie


I to jest właśnie sam miód.
Czekam na dużą ilość fotek.




Pozdrawiam


:mrgreen:

Zdjęcia mogę przyobiecać :wink: ... w gratisie dorzucę nawet filmiki :wink:
Pozdrawiam serdecznie

Milka55 napisał(a):Piękne zdjęcia. Bardzo lubię Twoje relacje, dlatego cieszę się, że następna się zaczyna. :) Byliśmy na wyspie w zeszłym roku i również nas "nabrała". Pozdrawiam serdecznie


Bardzo mi miło! :D Wielkie dzięki!
Pozdrawiam serdecznie

zbychn napisał(a):Cześć!!! :D
Chętnie i ja dam się naBrać, zwłaszcza po takim początku :roll:


... mam nadzieję, że i koniec będzie dobry :wink:
Pozdrav!

lawenda80 napisał(a):Super czekałam na Twoją relację :-) już się rozsiadam i przenosze swój umysł do raju:-)


Miło wiedzieć, że ktoś czeka :wink: I ja mam Autorów/ki, na których relacje zawsze czekam :wink:
Pozdrawiam serdecznie

Vjetar napisał(a):Hej minimartini.
Kusisz niesamowicie.


Pzdr


... taki mój niecny cel :oczko_usmiech:
Pozdrav!

19Gumis20 napisał(a):Super zdjęcia :D zapowiada się interesująca relacja :!:
wahałem się na tegoroczne wakacje pomiędzy Brać a Hvar, wygrał Hvar no ale za rok też są wakacje :lol: :lol: :lol:


Dziękuję!
Zaczynaliśmy naszą przygodę z Chorwacją od Hvaru :D
Pozdrawiam serdecznie

kasik:) napisał(a):Zdjęcia przecudowne! :) z niecierpliwością czekam na więcej (ciekawa jestem, czy przebijesz swoje poprzednie relacje, dzięki którym można się było rozmarzyć... :oczko_usmiech: )


Dziękuję ślicznie :D
Czy przebiję? Hmm. Mam nadzieję, że utrzymam poziom :oczko_usmiech:
Pozdrawiam serdecznie
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.06.2015 19:21

minimartini napisał(a):Używam :wink: Mąż ma alergię na aparat :roll: :lol: A tak na serio - przy takich warunkach oświetleniowych bez filtra ani rusz.


Nie wiem, jak to się stało, że przegapiłem Twoje wcześniejsze relacje! :(
Dziś nadrobiłem Korčulę - fantastyczne zdjęcia i relacja pisana w super klimacie - bardzo mi się podobała :hearts:

Tak trzymaj :) 8)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 20.06.2015 19:28

tony montana napisał(a):Nie wiem, jak to się stało, że przegapiłem Twoje wcześniejsze relacje! :(
Dziś nadrobiłem Korčulę - fantastyczne zdjęcia i relacja pisana w super klimacie - bardzo mi się podobała :hearts:

Tak trzymaj :) 8)


Dziękuję Ci ślicznie za tak pochlebne słowa :)
Pozdrawiam serdecznie
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 20.06.2015 19:34

Zanim zacznie się "właściwe pisanie" , wrzucam dla Was nasze krótkie filmiki z trzech miejsc, które pokazałam w prologu, co by można było wczuć się w klimat :wink: :


Uvala Vela Planica

*To małe w dole to nasz plażowy grajdołek i łódka :lol:

Uvala Ticja Luka


Zatoka w rejonie Sumartinu
Ostatnio edytowano 20.06.2015 19:38 przez minimartini, łącznie edytowano 3 razy
lawenda80
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 12.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lawenda80 » 20.06.2015 19:35

wiedziałam ze rozpoczniesz relacje własnie w ten weekend miałam nosa:-) zdjęcia miodzio i poprzednie relacje fantastyczne ..szkoda ,że nie widziałaś miny mojego lubego jak pokazałam mu zdjęcia z obecnej relacji :-)
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 20.06.2015 21:06

Zatoka w rejonie Sumartinu , bajka :D
Piękne miejsce.

Pozdrav.
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 20.06.2015 21:29

Chyba niedużo się spóźniłem... chętnie posłucham i poczytam. W tym roku..Ba! już za miesiąc ! zapewne
pojawię się w niejednym z tych pięknych zakątków :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 20.06.2015 21:45

Niech będzie, dam się nabrać na Brač :)
Super początek relacji, reszta też pewnie będzie jak ta lala :)

Czytam i się rozgrzewam, bo jeszcze tylko kilka dni i witaj moja Chorwacjo :hearts:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 20.06.2015 21:46

w przyszłym roku pewnie jakaś wyspa będzie, Brač nie jest w czołówce, ale może się to zmieni jeszcze...

wszyscy narzekają, jaka to okropna pogoda w Cro, a u Ciebie tyle słońca :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2015 21:52

Nabieram się na Brač w trzecim rzędzie :wink:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 20.06.2015 22:24

Zasiadam :) W tym roku powtórka z Hvaru, ale w przyszłym czaje sie na Brač, chociaż obawiam się, że po Korculi i Hvarze to już nie będzie to... Mam nadzieje, że pomożesz mi zmienić zdanie :)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 20.06.2015 22:46

lawenda80 napisał(a):wiedziałam ze rozpoczniesz relacje własnie w ten weekend miałam nosa:-) zdjęcia miodzio i poprzednie relacje fantastyczne ..szkoda ,że nie widziałaś miny mojego lubego jak pokazałam mu zdjęcia z obecnej relacji :-)


Dziękuję! :hearts: Tak mi miło :D

Rafał78 napisał(a):Zatoka w rejonie Sumartinu , bajka :D
Piękne miejsce.

Pozdrav.


Piękne, jedno z nielicznych na Braču z tego rodzaju kamykami (mi bardziej kojarzące się z Hvarem, czy Korčulą). Laguna naprawdę cudowna. Osobiście w pewnym stopniu przypominało mi jedną z zatok na Proizd :D Uwielbialiśmy tam plażować.

maciej1969 napisał(a):Chyba niedużo się spóźniłem... chętnie posłucham i poczytam. W tym roku..Ba! już za miesiąc ! zapewne
pojawię się w niejednym z tych pięknych zakątków :)


Oh! Zazdroszczę :mrgreen:
Pięknego wyjazdu życzę!

Roxi napisał(a):Niech będzie, dam się nabrać na Brač :)
Super początek relacji, reszta też pewnie będzie jak ta lala :)

Czytam i się rozgrzewam, bo jeszcze tylko kilka dni i witaj moja Chorwacjo :hearts:


Dziękuję Roxi! :D A Ty w tym roku... Hvar, prawda? :mrgreen:

Kasia i Krzyś napisał(a):w przyszłym roku pewnie jakaś wyspa będzie, Brač nie jest w czołówce, ale może się to zmieni jeszcze...

wszyscy narzekają, jaka to okropna pogoda w Cro, a u Ciebie tyle słońca :wink:


U nas nigdy też nie był... Powiem więcej... W tym roku miała być Grecja - jedna z wysp jońskich - Kefalonia, Lefkada... Ale nie potrafiliśmy wyrzec się ukochanej Chorwacji :roll: :wink:
Przyszła więc myśl... Hvar! No ale znowu... Kolejny już raz. Przecież fajnie poznawać nowe zakamarki.
Ja delikatnie namawiałam M. na Korčulę, ale wiedziałam, że... M. trochę się tam nudzi - miasteczka, wioseczki zjeździliśmy, a nie satysfakcjonują go wakacje pt. "samo odkrywanie zatoczek".
No i kompromis... Spontaniczna myśl - Brač :wink:
Nie żałujemy.
Wręcz przeciwnie :D

Co do pogody... Mieliśmy prześliczną - pierwsze dni upalne, grubo ponad 30 stopni... Końcówka wyjazdu chłodniejsza, wietrznie, chmury - przed burą - ale i tak cudnie :)

Janusz Bajcer napisał(a):Nabieram się na Brač w trzecim rzędzie :wink:


witamy, witamy... :mrgreen: W skromnych progach :wink:

Malvka napisał(a):Zasiadam :) W tym roku powtórka z Hvaru, ale w przyszłym czaje sie na Brač, chociaż obawiam się, że po Korculi i Hvarze to już nie będzie to... Mam nadzieje, że pomożesz mi zmienić zdanie :)


... żyłam w takim przekonaniu, jak Ty - kilka lat :wink: Wydawało mi się, że Brač nie zaoferuje nam tyle, co te dwie wyspy... A jednak :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone