Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 30.09.2015 20:26

andeo napisał(a):Martynko,a kiedy pojedziemy dalej?:)
Za mną też chodzi pomysł z fotoksiążkami ,ale mam tego trochę ,może też się rozejrzę za jakimiś upustami ,bo pewnie warto,dzięki że o tym wspomniałaś :) Na razie przygotowuję się do trzeciego już filmiku z wakacji ,a troszkę czasu to pochłania .Czekam na Wasze dalsze wycieczki :smo:


Hej Aldonko,
oj tak... Filmy, zdjęcia to pożeracz czasu :wink: Ja potrafię siedzieć godzinami... Fotoksiążki z reguły zajmują mi około 2-3 tygodni.

Co do dalszej części - jutro wrzucę :D

:smo:

Magdalena S. napisał(a):Coś tu ostatnio cisza :(


TomKinS napisał(a):Tak, to widoczny koniec wakacji. Nawet w weekend nie można powspominać. Praca :evil: . Nie podejrzewam , że to lenistwo :mrgreen:


natallus1989 napisał(a):Czekamy cierpliwie za dalszą częścią :D Pozdrowienia :papa:


Hej :)
Miło, że Jesteście :)
Jutro wrzucę coś szczególnego :D
Jedno z tych miejsc, które najbardziej wspominam z tegorocznych wakacji. Będzie wielki lazur i błękit.
Pozdrawiam

Eunike1984 napisał(a):Nadrobiłam :D
Wróciliśmy w zeszłym tygodniu z Lefkady i nie mogę się pozbierać w tym szarym świecie... :(
Martynko, leczysz moje krwawiące serce tymi pięknymi fotkami ;)


Hejka!
Czekałam na Ciebie! No po Lefkadzie, to nie dziwię się, że wszystko szare :lol: :wink: Jestem tak bardzo ciekawa Twoich wrażeń - zwłaszcza, że sami w tym roku mieliśmy uderzać na w. jońskie... No ale... Wyszło, jak wyszło... ;)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 01.10.2015 21:00

P L A N I C A
12.06.2015


Na dzisiejszy dzień czekałam od początku przyjazdu na wyspę (a właściwie od momentu, w którym postanowiliśmy, że w tym roku jedziemy na Brač :D ).

Cel: eksploracja rajskich zatoczek od Murvicy, do których dotarcie drogą lądową jest dość utrudnione bądź – w przypadku kilku z nich – niemożliwe.

Udajemy się na nabrzeże, gdzie trzy dni temu wynajęliśmy łódź (koszt 500 kn/dzień – 9-18).
Nasza Adria kołysze się miarowo na wodzie. Nie ukrywam, że dla mnie taka malutka jednostka pływająca to dość spory stres – widziałam jak zachowują się takie „skorupki” w przypadku fal – a przecież w rejonie Zlatni Rat sporo wszelakich jednostek pływających – także tych robiących sporo hałasu :roll: :wink:

Obrazek

Na szczęście Jadran spokojny (na razie :twisted: ).
Wypływamy.

Obrazek

Obrazek

Po drodze mijamy cudnej urody plaże, te mniejsze:

Obrazek

I te większe:

Obrazek

Z mapą w ręku nazywam kolejne pojawiające się zatoczki – aż z daleka zauważam tę, o której najbardziej marzyłam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Planica.
Raj.

Woda kryształ.
Plaża długa i szeroka. Większa część żwirkowa, mniejsza otoczakowa.
Zero komercji.
Zero turystów.
Tylko natura.
I my :mrgreen:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

M. "pilnuje łajby" :lol: :wink: , a ja jak zwykle śmigam szukać wyjątkowych kadrów. Trochę przedzierania się przez chaszcze:

Obrazek

Obrazek

Przy okazji przyjrzę się bliżej ruinom wieży:

Obrazek

Obrazek

I oto, moim oczom ukazuje się widok na rajską Planicę :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 01.10.2015 22:12

Bajka, po prostu bajka. Widać z tej relacji, że trzeba być Cromaniakiem by wykorzystać wszelkie podpowiedzi, jak "wykorzystać" Chorwację by doświadczyć jej uroków.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.10.2015 09:56

Aleś wysoko wlazła, pewnie nieźle się o krzaczory podrapałaś :roll:
Któż by jednak zwracał uwagę na takie szczegóły... zdjęcia piękne! Miejsce niesamowite! My też zawsze szukamy takich bezludnych plaż, w tym cały urok :)
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 02.10.2015 14:36

minimartini napisał(a):Jutro wrzucę coś szczególnego :D

Ok. Warto było poczekać na te zdjęcia :D Pięknie :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.10.2015 09:37

TomKinS napisał(a):Bajka, po prostu bajka. Widać z tej relacji, że trzeba być Cromaniakiem by wykorzystać wszelkie podpowiedzi, jak "wykorzystać" Chorwację by doświadczyć jej uroków.


Od wielu lat jesteśmy nieuleczalnie zakochani w Chorwacji, ale przyznam szczerze, że chyba nadszedł już czas by poznać inne rejony :wink:

Roxi napisał(a):Aleś wysoko wlazła, pewnie nieźle się o krzaczory podrapałaś :roll:
Któż by jednak zwracał uwagę na takie szczegóły... zdjęcia piękne! Miejsce niesamowite! My też zawsze szukamy takich bezludnych plaż, w tym cały urok :)


Trochę podrapałam :lol: :wink: ale gorsze były pszczoły latające przy winnicy - a ja alergik - adrenalina została z Marcinem na dole :wink:
Tamte rejony obfitują w wiele cudnych bezludnych plaż :) ale właśnie Planica skradła nasze serca - odcienie błękitu i lazuru, piękna, długa, cudne kamyki, piękni położona.

Magdalena S. napisał(a):
minimartini napisał(a):Jutro wrzucę coś szczególnego :D

Ok. Warto było poczekać na te zdjęcia :D Pięknie :papa:


Dziękuję :smo:

Pozdrawiam Was serdecznie
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18304
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.10.2015 11:05

Wspaniałe miejsce , wspaniałe zdjęcia :D

minimartini napisał(a):Od wielu lat jesteśmy nieuleczalnie zakochani w Chorwacji, ale przyznam szczerze, że chyba nadszedł już czas by poznać inne rejony :wink:


Na wschód , czy południe :wink:


Pozdrawiam
Piotr
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.10.2015 14:08

piotrf napisał(a):Wspaniałe miejsce , wspaniałe zdjęcia :D

minimartini napisał(a):Od wielu lat jesteśmy nieuleczalnie zakochani w Chorwacji, ale przyznam szczerze, że chyba nadszedł już czas by poznać inne rejony :wink:


Na wschód , czy południe :wink:


Pozdrawiam
Piotr


Dziękuję Piotrze :)
... na południe, ale przede wszystkim na północ - Skandynawia wzywa :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie, miłej niedzieli

Martyna
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 04.10.2015 19:21

Ale piękna ta Planica ! :hearts: Cena za łódeczkę za cały dzień chyba też warta rozważenia ,nie wydaje mi się jakaś specjalnie wysoka ,a ile frajdy :) no ale jakieś tam uprawnienia trzeba mieć chyba ....
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 06.10.2015 16:21

Dzięki za odpowiedź w sprawie fotoksiążek :hearts:

Piękna ta plaża! Zbierałam szczękę z kolan! :lol:

Nas też kusi zdrada Chorwacji.... ale wtedy nie będę świętować 10 pobytu w Cro razem z kolejnymi 20-tymi urodzinami 8)
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 06.10.2015 22:38

Dla Planicy, Spilice ,i dla Farskiej wrócę jeszcze na Brać.... :D
Przepiękne miejsce.... 8) uzdrowiło by mnie w trzy dni... :wink:
:papa:
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 13.10.2015 11:02

Napisałam i wspomniałam o Tobie w relacji Maslinki, więc i tu wypada się wreszcie zameldować. Cudowne relacja, fantastyczne zdjęcia. Zawsze z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Serdecznie pozdrawiam.


"Witam, tak czekam na odpowiedni moment, żeby się przyznać do czytania, śledzenia kolejnych wpisów. Ale już dłużej nie będę czekać ;-)). Cudowna relacja, wspaniałe wskazówki do zwiedzenia wyspy. Zaczarowałyście mnie Dziewczyny (razem z Minimartini) Bracią, do tego stopnia że rezerwacja już klepnięta od miesiąca (tydzień Murvica + drugi w Supetarze). Specjalne podziękowania będą też dla pewnego Pasażera, ale to nie ten wątek. Mam nadzieję, że jeszcze trochę popiszecie, bo co ja będę czytała i oglądała. Bardzo serdecznie pozdrawiam."
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14795
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.10.2015 16:15

Martyna, ja już zdążyłam dojechać do Murvicy, a Ty siedzisz i siedzisz na tej plaży :oczko_usmiech:

Wcale Ci się nie dziwię, bo pięknie tam, ale jedźmy już dalej :D
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 14.10.2015 18:23

Korzystajcie młodzi i jeszcze bezdzietni maksymalnie z uroków Chorwacji :D
Piękne miejsce...brak słów :D
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 14.10.2015 22:43

loverosa napisał(a):Korzystajcie młodzi i jeszcze bezdzietni maksymalnie z uroków Chorwacji :D
Piękne miejsce...brak słów :D


:lol: no, no młode, piękne mężatki - z którejś wyprawy mogą wrócić z najwspanialszą pamiątką :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 33
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone