Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damew
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) damew » 07.01.2016 19:49

Twoja opowieść o tej uroczej wysepce - fantastyczna! Zachwyca wszystko, poczynając od zdjęć a kończąc na opisach które chłonie się jak długo wyczekiwane promienie słoneczka. Marzy mi się zwiedzić w tym roku Brać, mogę prosić o namiary na Waszą kwaterę?
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2016 16:16

Brač ma swój urok.
W zeszłym roku dałem się uwieść tej wyspie - wycieczka była jednodniowa ale serce zostało w Milnej.
Muszę tam wrócić.
Teraz razie wspominam Brackie klimaty dzięki Tobie.

Pozdrawiam
SYLWKA_2014
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 24.02.2016 16:37

Minimartini daj się prosić o ciąg dalszy.Pliss
małgorzata68
Autostopowicz
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) małgorzata68 » 13.03.2016 13:46

natallus1989 napisał(a):Mogłabym prosić o namiary na apartmani w którym mieszkaliście :-), wybieram się na Brać na początku sierpnia :-) Co roku jeździmy "w ciemno", ale może szkoda czasu na poszukiwanie lokum na miejscu, tam tak szybko czas ucieka :-) lepiej go spędzić w przyjemniejszy sposób :-) pozdrawiam i czekam na dalszą część fotorelacji :-) będę bardzo wdzięczna z odpowiedź :-)

Hej. Jestem tu nowa.Relacja zBrać jest super i przekonała mnie do wyboru tej wyspy jak i samej miejscowości Bol na nasze rodzinne tegoroczne wakacje. Jeśli mogłabym prosić również o namiary na accomodation , gdzie zatrzymaliście się , byłabym bardzo wdzięczna , priv- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry serdecznie dziękuje.
mailcondo
Plażowicz
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mailcondo » 20.03.2016 10:16

natallus1989 napisał(a):Mogłabym prosić o namiary na apartmani w którym mieszkaliście :-), wybieram się na Brać na początku sierpnia :-) Co roku jeździmy "w ciemno", ale może szkoda czasu na poszukiwanie lokum na miejscu, tam tak szybko czas ucieka :-) lepiej go spędzić w przyjemniejszy sposób :-) pozdrawiam i czekam na dalszą część fotorelacji :-) będę bardzo wdzięczna z odpowiedź :-)

Cześć, ja też chciałbym prosić o kontakt do kwatery w której przebywaliście w Bol? Planujemy z żoną pojechać tam w końcówce czerwca i na początku lipca.Relacja wyśmienita, pozdrawiam
mailcondo
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mailcondo » 20.03.2016 10:30

dids76 napisał(a):My już po kolejnej wizycie na Brač. Teraz czas na nadrobienie zaległości "relacyjnych" :oczko_usmiech: :mrgreen:

Hej, widzę że jesteś "bywalcem" na Brać; Czy mógłbyś wskazać nam ciekawe miejsce na zakwaterowanie w terminie końcówka czerwca i początek Lipca- interesuje nas apartament dla dwóch osób/ jesteśmy parą 50+/ Pozdrawiam :D
croexplorer007
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) croexplorer007 » 20.04.2016 10:31

Polecam apartamenty Gracin u Povlja :)...
izabelka6732
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelka6732 » 25.04.2016 18:20

Dzień dobry :) Czy ktoś wspomoże nas w szukaniu jakiejś fajnej kwatery z aneksem kuchennym dla dwóch osób na pięknej wyspie Brać (Bol)? jestem tu pierwszy raz i poruszam się jak dziecko we mgle :D . adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2016 19:12

izabelka6732 napisał(a):Dzień dobry :) Czy ktoś wspomoże nas w szukaniu jakiejś fajnej kwatery z aneksem kuchennym dla dwóch osób na pięknej wyspie Brać (Bol)? jestem tu pierwszy raz i poruszam się jak dziecko we mgle :D . adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dwa namiary po polsku :wink: masz w PW :idea:
Biker421
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker421 » 11.06.2016 06:37

Witajcie, wraz z narzeczoną wybieramy się końcem lipca na wyspę Brač. Jak wygląda sprawa z wyjazdem w ciemno na tę wyspę? Jak z dostępnością apartamentów w tym okresie? A może ktoś jest w stanie podesłać namiary na coś sprawdzonego? :o

Pozdrawiam!
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.06.2016 18:35

Martynko ,wracaj i dokończ relację ,bo tu się zaczyna robić bank kwater :x
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.10.2016 22:22

Po długiej nieobecności na forum i teraz, po stopniowym nadrabianiu zaległości, oczywiście myślę o tych najpiękniejszych relacjach. Niewątpliwie, Martynko, Twoja do nich należy, więc jeśli jeszcze zawitasz na to nasze forum, to jak widzisz, wszyscy czekają :D
Damian78
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 29.03.2017 13:26

Odkopię wątek z otchłani forum :D
"Świat jest mały", jakże słuszne powiedzenie w zaistniałej sytuacji, która miała miejsce wczoraj w Ambasadzie Republiki Chorwacji, gdzie spotkałem autorkę relacji, długo się zastanawiałem skąd znam tą parę (była z mężem) i olśnienie, nawet nicka sobie przypomniałem :D
O niedokończonej relacji na forum wspomniałem, a jakże :D
Jedno ze zdjęć umieszczone w tej relacji zostało wyróżnione, gratuluję i pozdrawiam :D
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.04.2017 16:08

Tak,wiem ,również gratulowałam Martynie gdzie indziej 5 miejsca :)
szkoda że relacja nie dokończona ,bo zbieram wszystko co dotyczy wyspy Brać :)
laciatek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 16.07.2017 09:13

Też czekam na cd i piękne zdjęcia ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019