Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damew
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) damew » 07.01.2016 20:49

Twoja opowieść o tej uroczej wysepce - fantastyczna! Zachwyca wszystko, poczynając od zdjęć a kończąc na opisach które chłonie się jak długo wyczekiwane promienie słoneczka. Marzy mi się zwiedzić w tym roku Brać, mogę prosić o namiary na Waszą kwaterę?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.02.2016 17:16

Brač ma swój urok.
W zeszłym roku dałem się uwieść tej wyspie - wycieczka była jednodniowa ale serce zostało w Milnej.
Muszę tam wrócić.
Teraz razie wspominam Brackie klimaty dzięki Tobie.

Pozdrawiam
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 24.02.2016 17:37

Minimartini daj się prosić o ciąg dalszy.Pliss
małgorzata68
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.03.2016
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) małgorzata68 » 13.03.2016 14:46

natallus1989 napisał(a):Mogłabym prosić o namiary na apartmani w którym mieszkaliście :-), wybieram się na Brać na początku sierpnia :-) Co roku jeździmy "w ciemno", ale może szkoda czasu na poszukiwanie lokum na miejscu, tam tak szybko czas ucieka :-) lepiej go spędzić w przyjemniejszy sposób :-) pozdrawiam i czekam na dalszą część fotorelacji :-) będę bardzo wdzięczna z odpowiedź :-)

Hej. Jestem tu nowa.Relacja zBrać jest super i przekonała mnie do wyboru tej wyspy jak i samej miejscowości Bol na nasze rodzinne tegoroczne wakacje. Jeśli mogłabym prosić również o namiary na accomodation , gdzie zatrzymaliście się , byłabym bardzo wdzięczna , priv- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry serdecznie dziękuje.
mailcondo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2015
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) mailcondo » 20.03.2016 11:16

natallus1989 napisał(a):Mogłabym prosić o namiary na apartmani w którym mieszkaliście :-), wybieram się na Brać na początku sierpnia :-) Co roku jeździmy "w ciemno", ale może szkoda czasu na poszukiwanie lokum na miejscu, tam tak szybko czas ucieka :-) lepiej go spędzić w przyjemniejszy sposób :-) pozdrawiam i czekam na dalszą część fotorelacji :-) będę bardzo wdzięczna z odpowiedź :-)

Cześć, ja też chciałbym prosić o kontakt do kwatery w której przebywaliście w Bol? Planujemy z żoną pojechać tam w końcówce czerwca i na początku lipca.Relacja wyśmienita, pozdrawiam
mailcondo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 14.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mailcondo » 20.03.2016 11:30

dids76 napisał(a):My już po kolejnej wizycie na Brač. Teraz czas na nadrobienie zaległości "relacyjnych" :oczko_usmiech: :mrgreen:

Hej, widzę że jesteś "bywalcem" na Brać; Czy mógłbyś wskazać nam ciekawe miejsce na zakwaterowanie w terminie końcówka czerwca i początek Lipca- interesuje nas apartament dla dwóch osób/ jesteśmy parą 50+/ Pozdrawiam :D
croexplorer007
zbanowany
Posty: 19
Dołączył(a): 14.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) croexplorer007 » 20.04.2016 11:31

Polecam apartamenty Gracin u Povlja :)...
izabelka6732
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabelka6732 » 25.04.2016 19:20

Dzień dobry :) Czy ktoś wspomoże nas w szukaniu jakiejś fajnej kwatery z aneksem kuchennym dla dwóch osób na pięknej wyspie Brać (Bol)? jestem tu pierwszy raz i poruszam się jak dziecko we mgle :D . adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.04.2016 20:12

izabelka6732 napisał(a):Dzień dobry :) Czy ktoś wspomoże nas w szukaniu jakiejś fajnej kwatery z aneksem kuchennym dla dwóch osób na pięknej wyspie Brać (Bol)? jestem tu pierwszy raz i poruszam się jak dziecko we mgle :D . adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dwa namiary po polsku :wink: masz w PW :idea:
Biker421
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker421 » 11.06.2016 07:37

Witajcie, wraz z narzeczoną wybieramy się końcem lipca na wyspę Brač. Jak wygląda sprawa z wyjazdem w ciemno na tę wyspę? Jak z dostępnością apartamentów w tym okresie? A może ktoś jest w stanie podesłać namiary na coś sprawdzonego? :o

Pozdrawiam!
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.06.2016 19:35

Martynko ,wracaj i dokończ relację ,bo tu się zaczyna robić bank kwater :x
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.10.2016 23:22

Po długiej nieobecności na forum i teraz, po stopniowym nadrabianiu zaległości, oczywiście myślę o tych najpiękniejszych relacjach. Niewątpliwie, Martynko, Twoja do nich należy, więc jeśli jeszcze zawitasz na to nasze forum, to jak widzisz, wszyscy czekają :D
Damian78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 152
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian78 » 29.03.2017 14:26

Odkopię wątek z otchłani forum :D
"Świat jest mały", jakże słuszne powiedzenie w zaistniałej sytuacji, która miała miejsce wczoraj w Ambasadzie Republiki Chorwacji, gdzie spotkałem autorkę relacji, długo się zastanawiałem skąd znam tą parę (była z mężem) i olśnienie, nawet nicka sobie przypomniałem :D
O niedokończonej relacji na forum wspomniałem, a jakże :D
Jedno ze zdjęć umieszczone w tej relacji zostało wyróżnione, gratuluję i pozdrawiam :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 28.04.2017 17:08

Tak,wiem ,również gratulowałam Martynie gdzie indziej 5 miejsca :)
szkoda że relacja nie dokończona ,bo zbieram wszystko co dotyczy wyspy Brać :)
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 16.07.2017 10:13

Też czekam na cd i piękne zdjęcia ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone