Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.07.2015 22:02

hej hej,ciągle zaglądam,na szybcika fotki oglądam,podczytuję ,ale jeszcze całości nie ogarnęłam :oops:
widzę Split i wspaniałe fotki i czytam co ludzie piszą ,wielu pisze ,że nie zachwyciło ich miasto,dopiero na Twoich fotkach widzą ,że jest inaczej .Ja podobnie pomyślałam.Zwiedzaliśmy Split z przewodnikiem dwa lata temu ,za gwarno,za szybko,za gorąco i za dużo w jednym miejscu ,tak odebrałam Split...mój mąż nieco inaczej ,więc pewnie jeszcze kiedyś tam wrócimy :) Martynko ,piszesz ,że dla Ciebie to była istna przyjemność pisać tę część relacji i fotografowanie Splitu,to w takim razie czapki z głów ,bo ja chodziłam po tym mieście zła jak osa,bo nie umiałam żadnego sensownego zdjęcia tam zrobić :twisted:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 17.07.2015 08:55

andeo napisał(a):hej hej,ciągle zaglądam,na szybcika fotki oglądam,podczytuję ,ale jeszcze całości nie ogarnęłam :oops:
widzę Split i wspaniałe fotki i czytam co ludzie piszą ,wielu pisze ,że nie zachwyciło ich miasto,dopiero na Twoich fotkach widzą ,że jest inaczej .Ja podobnie pomyślałam.Zwiedzaliśmy Split z przewodnikiem dwa lata temu ,za gwarno,za szybko,za gorąco i za dużo w jednym miejscu ,tak odebrałam Split...mój mąż nieco inaczej ,więc pewnie jeszcze kiedyś tam wrócimy :) Martynko ,piszesz ,że dla Ciebie to była istna przyjemność pisać tę część relacji i fotografowanie Splitu,to w takim razie czapki z głów ,bo ja chodziłam po tym mieście zła jak osa,bo nie umiałam żadnego sensownego zdjęcia tam zrobić :twisted:


Hej Kochana :smo:
ja miałam takie uczucie w Dubrovniku :wink: Split okazał się ogromnie miłym zaskoczeniem. Dzikich tłumów - oprócz perstylu i jego okolic to nawet nie było. W uliczkach niektórych pusto... Podziemia - puste 8O :D A przecież to była niedziela...
Na pewno wrócimy tam szybko :)
Pozdrawiam cieplutko
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.07.2015 10:35

Podziemia wspominam mile ...przyjemny chłodek i kupiłam sobie tam bransoletkę z bračkiego kamienia :oczko_usmiech:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 17.07.2015 15:41

BOL NOCĄ
7.06.2015


Bez zbędnych słów. Trochę magii.
Dla Was :wink:

Obrazek
Orahovica i gemišt

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
mszkudlarek36
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 280
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mszkudlarek36 » 17.07.2015 21:12

Cudowne zdjęcia :)
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 17.07.2015 21:15

Tik tak,tik tak,1szy sierpień tuż tuż,Bol przybywamy!!!!! :papa:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 17.07.2015 22:01

W Splicie byłam 11 lat temu. Były to tak zamierzchłe czasy, że nawet nie miałam wtedy aparatu- nie mam stamtąd ani jednego zdjęcia,a przez upływ czasu zdążyłam zapomnieć, że tam tak ładnie :D

Twoje zdjęcia sprawiają,iż poczułam, że muszę tam wrócić :!: :) pozdrav :papa:
su-petar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 770
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) su-petar » 17.07.2015 22:26

Pięknie wygląda Twój Bol wieczorową porą. 8O
Jednodniowa wycieczka do Splitu to nasz stały punkt pobytu na Braciu. W zeszłym roku trafiliśmy na dni Dioklecjana. Wróciliśmy na Brać ostatnim promem (gdyby nie to, że byliśmy z dzieckiem, pewnie wrócilibyśmy pierwszym).
Split.jpg

W tym roku niestety dni Dioklecjana przypadają na ostatni weekend sierpnia i, z powodu drogi powrotnej do domku, nie będę mógł sobie pozwolić na zarwanie nocy. Wracając do domu, gdy mijamy Split, moja żona zawsze zapodaje Karana "Adio Splite moj" :lol:
Ostatnio edytowano 19.07.2015 01:04 przez su-petar, łącznie edytowano 1 raz
Kryniu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 89
Dołączył(a): 23.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kryniu » 18.07.2015 01:57

Zdjęcia super i wakacje również. Zazdroszczę. My do Cro jedziemy dopiero 31 lipca
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 18.07.2015 18:17

Czytam, ale przede wszystkim oglądam zdjęcia, bez komentarzy. Wszystko bardzo ładne, ale zdjęcia z Bolu nocą są wielkiej urody. Gratulacje.
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 18.07.2015 21:59

Sącząc małe martini czytam i oglądam z największą przyjemnością Twoją relację Minimartini ;)

A co do Splitu - kocham to miasto. Było ono pierwszym na początku mojej trwającej już kilkanaście lat chorwackiej przygody. Ten pierwszy, nieprzemijający zachwyt zawdzięczam temu, że przyjechaliśmy tam o 5 rano, gdy na ulicach nie było jeszcze tłumów. Spacer uliczkami Pałacu, piękno Rivy, dostojne promy w porcie...ach! No i targ rybny - fantastyczne miejsce z najbardziej przedziwnymi skarbami morza :) Pozdrawiam Cię serdecznie!
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 20.07.2015 11:46

Z Hrvatskiej bedziemy wracać do PL,do Krakowa przez Wiedeń,macie plis jakies namiary na dobry nocleg w Wiedniu,ze śniadaniem byłoby super.Pozdrav :papa:
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 20.07.2015 15:32

martin1975 napisał(a):Z Hrvatskiej bedziemy wracać do PL,do Krakowa przez Wiedeń,macie plis jakies namiary na dobry nocleg w Wiedniu,ze śniadaniem byłoby super.Pozdrav :papa:

Brawo ...
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 20.07.2015 17:53

Po powrocie z Jantaru jestem strasznie zapracowana i bez czasowa :( .
nawet nie mam czasu fotek wkleić :x
Dziś siadam na chwilkę patrzę 8O oczy przecieram 8O i co widzę mój wyczekany Split.

Dzięki Martynko mam nadzieję, że za rok również się w nim zakocham.

:papa:
martin1975
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) martin1975 » 20.07.2015 21:54

Grzesiek-świdnica,o co chodzi z tym "brawo" ? :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nabrać się na Brač... (Bol, czerwiec 2015) - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone