Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

moj trip do czarnogóry

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
kotmateusz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.02.2017
moj trip do czarnogóry

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotmateusz » 19.02.2017 21:01

Cześć.

Mam na imię Mateusz i chciałbym w tym miejscu zgromadzić dla siebie kompendium wiedzy na temat wyjazdu do Czarnogóry. Przy waszej pomocy :)

Do rzeczy. W 2016 roku odwiedziłem Chorwację. Samolotem do Zadaru i wynajętym samochodem zjeździłem wybrzeże śpiąc w hostelach. Plan na 2017 jest podobny ale inny. Mianowicie chciałbym zwiedzić Czarnogórę własnym samochodem. Noclegi jak najtaniej czyli namiot ale raczej kampingi niż na dziko. Przejdę do pytań, które wypunktuję i na bieżąco będę edytował wraz ze zdobywanąwiedzą.

1. Jaki założyć sobie budżet? Samochód na gaz(spalanie około 12l) jedzenie po taniości(zupki chińskie czasami coś "na mieście") Spanie w namiocie kampingi.
2. Przez jakie kraje jechać? Gdzie jechać autostradą, gdzie zwykłą drogą?
3. Gdzie zrobić sobie przystanek?
4. Co warto zobaczyć pomiędzy Polską a Chorwacją? (taki must see)
5. O czym jeszcze pomyśleć?
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 19.02.2017 21:06

kotmateusz napisał(a):Cześć
5. O czym jeszcze pomyśleć?


Nie wiem, może o przywitaniu :roll: :wink:
kotmateusz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotmateusz » 23.02.2017 13:53

zibi.s napisał(a):
kotmateusz napisał(a):Cześć
5. O czym jeszcze pomyśleć?


Nie wiem, może o przywitaniu :roll: :wink:


Przepraszam ale chyba jestem zbyt głupi żeby zrozumieć twój komentarz. Przywitałem się na początku postu. Osobnego tematu do przywitań nie znalazłem. W czym jest problem? Mam nadzieję, że to nie jest druga elektroda.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone