Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

moj trip do czarnogóry

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kotmateusz
Autostopowicz
moj trip do czarnogóry

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotmateusz » 19.02.2017 21:01

Cześć.

Mam na imię Mateusz i chciałbym w tym miejscu zgromadzić dla siebie kompendium wiedzy na temat wyjazdu do Czarnogóry. Przy waszej pomocy :)

Do rzeczy. W 2016 roku odwiedziłem Chorwację. Samolotem do Zadaru i wynajętym samochodem zjeździłem wybrzeże śpiąc w hostelach. Plan na 2017 jest podobny ale inny. Mianowicie chciałbym zwiedzić Czarnogórę własnym samochodem. Noclegi jak najtaniej czyli namiot ale raczej kampingi niż na dziko. Przejdę do pytań, które wypunktuję i na bieżąco będę edytował wraz ze zdobywanąwiedzą.

1. Jaki założyć sobie budżet? Samochód na gaz(spalanie około 12l) jedzenie po taniości(zupki chińskie czasami coś "na mieście") Spanie w namiocie kampingi.
2. Przez jakie kraje jechać? Gdzie jechać autostradą, gdzie zwykłą drogą?
3. Gdzie zrobić sobie przystanek?
4. Co warto zobaczyć pomiędzy Polską a Chorwacją? (taki must see)
5. O czym jeszcze pomyśleć?
zibi.s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 19.02.2017 21:06

kotmateusz napisał(a):Cześć

Nie wiem, może o przywitaniu :roll: :wink:
kotmateusz
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotmateusz » 23.02.2017 13:53

zibi.s napisał(a):
kotmateusz napisał(a):Cześć

Nie wiem, może o przywitaniu :roll: :wink:

Przepraszam ale chyba jestem zbyt głupi żeby zrozumieć twój komentarz. Przywitałem się na początku postu. Osobnego tematu do przywitań nie znalazłem. W czym jest problem? Mam nadzieję, że to nie jest druga elektroda.

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

moj trip do czarnogóry
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018