Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 26.06.2009 10:37

Tymona napisał(a):
anjas napisał(a): właśnie się zastanawiam, do pażdziernika sporo czasu..... Ale daleeeeko. :(
Mam jednak nadzieję, ze się poznamy. :-) Przecież zaciekawił Cię Głogów....

Ja cały czas myślę o głogowskich odwiedzinach :D mam nadzieję, że wyjdzie :D
:


Magda ja cały czas zapraszam. :lol: Już się nie będę powtarzać. :lol:
Zareklamowałam przecież swoje miasto. ;-)

A jak masz ochotę pogadać jest widoczne gg. :)

Mam nadzieję, że fajną masz pogodę w Gdyni....
Cieplutko Cię pozdrawiam!!!!!!!!!!! :smo:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 26.06.2009 10:40

Tymona napisał(a):
Ja cały czas myślę o głogowskich odwiedzinach :D mam nadzieję, że wyjdzie :D



nie myśl tylko przyjeżdżaj :wink:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 26.06.2009 10:41

Ania??? To Ty o tej porze już na forum??? :roll: :roll: :roll: 8O 8O 8O :wink: :wink: :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 26.06.2009 10:44

dorota19 napisał(a):Ania??? To Ty o tej porze już na forum??? :roll: :roll: :roll: 8O 8O 8O :wink: :wink: :wink:


Wiem, wiem, mea culpa .....za późno. :lool: :smo: :lool:
ona_007
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 06.12.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona_007 » 26.06.2009 11:40

Bardzo dziękuję za przepiękną opowieść o Waszych wakacjach :)

Miałam w tym roku nie jechać na urlop ze wzgl na urodzone w maju Maleństwo ale ze Starszej też się coś od życia należy - decyzja zapadła ! Jedziemy we wrześniu do Holiday Village Zaton.
Myślę ze to dobr wybór. Niedaleko , mnóstwo atrakcji dla 4 latki a i z wózkiem bedzie gdzie pospacerować !

Jeszcze raz dziękuję za relacje. Była klimatyczna i bardzo apetyczna dla człowieka spragnionego Chorwacji :wink: :lol:
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 26.06.2009 12:17

ona_007 napisał(a):Myślę ze to dobr wybór.


Myślę, że to BARDZO dobry wybór na wakacje z dziećmi. Miłego wypoczynku...
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 26.06.2009 12:22

Super relacja. Że też jeszcze Twojej toyotki nie wypatrzyłem w Głogowie ze znaczkiem cro.pl :)
A jak zobaczysz niebieskiego citroena - to ja :)
pzdr
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 26.06.2009 12:53

Witaj ona_007

Bardzo jest mi miło, że pozytywnie odebrałaś moją relację i wyruszysz do Chorwacji. :D

Spokojnie z maleństwem możesz jechać. Domki są dobrze wyposażone i świetnie są usytuowane. Widziałam tam rodzinki z bardzo malutkimi dziećmi. Tak jak pisałam ośrodek jest bardzo i to bardzo rodzinny. :) Na pewno będziecie zadowoleni, starsza córeczka też - tyle tam atrakcji.

Życzę wspaniałego pobytu i pogody, a po wakacjach daj znak czy się podobało... :D

Łukasz chyba mnie telepatycznie wyczułeś. Myślałam, że coś Cię nie widać na forum, a tu proszę, takie miłe zaskoczenie. :lol:

Już Jesteś po wakacjach we Włoszech, czy dopiero przed Wami?....

A co do naklejki....mój "niedobry" maż po powrocie, przy myciu auta odkleił .... :evil: i trzeba nową zamówić....
A Ciebie chętnie będę wyglądać.... :wink: :D ...
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 26.06.2009 13:41

Ja już po :)
Mam wrażenie że byliśmy na bardzo podobnym campingu, a raczej w miasteczkach, o których mówi się camping. Bo jakby ktoś chciał to mógłby przez 2 tygodnie z takowego nosa nie wyścibić i nic by się nie stało.
Podczas 14 dni pobytu mieliśmy okazję dwukrotnie oglądać ulewne, ba, mega ulewne deszcze. Na szczęście były to dni: pierwszy i ostatni. A to co się działo w Alpach.... fiu fiu.... istny potok.

Ale niech podsumowaniem będzie zdanie: Włochy są bardzo przyjemne, dlatego następnym razem..... Chorwacja :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008
Re: :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 26.06.2009 13:55

Masz rację Łukasz z takich campingów to nie chce się wychodzić, ale dzieci to mają frajdę. :lol: Pozytyw to taki, że dość sporo jest atrakcji dla maluchów.

Jak kiedyś jechałam do Włoch, właśnie taka mega - ulewa nas zaskoczyła w Alpach. Samochód nam zalało 8O , a później przez 2 tygodnie próbowaliśmy suszyć autko. Teraz to się wspomina z uśmiechem na twarzy, a wtedy myślałam, że popłyniemy razem z deszczem. :lol:
Co to za wakacje, jak nie ma przygód... 8)

Piszesz, że za rok Chorwacja, a ja się zastanawiam nad Włochami. Lubię te klimaty, szczególnie Wenecję.Każdy za czymś tęskni. Jedynie żal, że dopiero za rok kolejny urlop.

Pozdrawiam serdecznie i życzę pogody! Ma się na weekend wypogodzić. :lol:
Łukasz.D
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 300
Dołączył(a): 30.08.2005
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz.D » 26.06.2009 14:00

jeśli to nie tajemnica to czy mogłabyś powiedziec ile płaciłas za taki apartament i przez jako firmę/może bezpośrednio zamawiałaś ?
dzieki
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 26.06.2009 14:12

Żadna tajemnica... Pewno innym się przyda. :D :
Za 11 noclegów i 4 osoby zapłaciliśmy 600 euro. Załatwialiśmy przez adriatic.hr.... Obok nas mieszkało małżeństwo z dzieckiem z Polski. Wykupili bezpośrednio w ośrodku 14 dniowy pobyt z wyżywieniem i płacili 700 euro.
Jak pisałam w relacji lepiej wyżywienie wykupić na miejscu.

A co myślisz by pojechać do Zatonu? :)
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 26.06.2009 21:42

anjas napisał(a): A co do naklejki....mój "niedobry" maż po powrocie, przy myciu auta odkleił .... :evil: i trzeba nową zamówić....


Dlatego, na wszelki wypadek, zamówiliśmy od razu czteryObrazek Ani burza, ani mycie auta nam nie straszne. Szkoda, że każde wakacje mijają tak szybko. Czekamy, odliczamy dni a potem ... już po wakacjach :cry: Całe szczęście, że pozostają nam wspomnienia i możliwość planowania następnych. No i oczywiście można czytać wspomnienia innych i wyobrażać sobie, że chodzimy tymi samymi ścieżkami, widzimy to samo oczami innych :D Dziękuję za pozytywną (mimo pogody ) relację i pozdrawiam :papa:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 27.06.2009 07:14

Ajajajaj!
Poczytałam, pooglądałam, masz fantastyczną córę! :)
Pięknie opisane :)
Serdecznie pozdrawiam!
:D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 27.06.2009 10:02

Mdziumka napisał(a):...... Dziękuję za pozytywną (mimo pogody ) relację i pozdrawiam :papa:


Witaj Mdziumka .

Ha, nie pomyślałam, że te naklejki trochę nietrwałe, ale nie zrażam się i zamówię inne, te które nakleja się od wewnętrznej strony szyby. :lol:
Tylko szkoda, że teraz moja Toyotka nie oznakowana. :cry:


Ale macie fajnie z tym niedługim wyjazdem...Tyle zobaczycie ciekawych miejsc, a znając Ciebie relacja na bank murowana. :D
Już się zapisuję do czytelni! I mam nadzieję, że kolega SVIBANJ naskrobie coś od siebie, albo chociaż wrzuci zdjątka do foto - relacji... :wink: :D

Czego mogę Ci życzyć?..... Przede wszystkim szerokiej drogi i pogody! Mam nadzieję, że będzie. Inaczej też się zwiedza jak się nie ma małych dzieci.

Dziękuję Ci, że byłaś ze mną w podróży i za tyle miłych słów. :-)

Pozdrawiam Cię z zachmurzonego Głogowa. :papa: [/b]
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone