Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009
Re: Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 16.05.2013 14:05

Super relacja, która skłoniła mnie do wyjazdu akurat na ten camping. Z tym, że ja z namiotem
pooja
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 12.09.2012
Re: Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 17.05.2013 09:35

Ja też jadę dzięki tej cudownej relacji :)
radpopl
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 02.07.2013
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) radpopl » 12.07.2013 10:51

ona_007 napisał(a):AniuW - jeszcze jedno pytanie dotyczace kampingu
Wybieramy sie do Zatonu ale mieszkać bedziemy prywatnie. Czy jest możliwość wejścia na teren kampingu i skorzystania z atrakcji dziecięcych przez osoby nie mieszkające na terenie ? Szukałam na stronie Holliday Village czegoś takiego jak one day visitor ale nie mogłam nic znaleźć ...

Jedziemy z dziećmi i miło byłoby gdyby mogły skrzystac z pacu zabaw na kampingu.
Moze pamiętasz czy jest mozliwość wejscia - myślę ze można odpłatnie ale pewnosci nie mam..

Dzięki i pozdrawiam
Marta


Witam,

I udało się wejść?
Na stronie wioski też nie widzę możliwości wejścia dla gości -- więc czy jest taka możliwość?
filipert
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 05.12.2018
Re: Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) filipert » 05.12.2018 10:46

Świetna relacja!
Bardzo przydatna - planujemy w 2019 drugi raz Chorwacją z żoną ON i dwójką dzieci 4 i 6 lat :)
W 2018 byliśmy na Istrii/Rowinj na campingu Vestar w namiocie Safari i poza 2 schodkami do domku całość świetnie dostosowana dla osoby na wózku (można było się poruszać wózkiem elektrycznym po namiocie ale oczywiście łazienka dostosowana w budynku obok)
tommypop
Croentuzjasta
Posty: 295
Dołączył(a): 13.04.2017
Re: Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommypop » 11.12.2018 08:01

Witam, mam do odstąpienia rezerwację na kempingu Zaton Holiday Resort w terminie od 01.07.2019 do 10.07.2019.
Koszty odstąpienia to 160 zł.(moja oplata rezerwacyjna). Całkowite koszty wynajmu domku typu Mobile home 3 sypialnie Azure to 5 851,00 zł + opłaty klimatyczne. Rezerwacja w https://www.eurocamp.pl/zakwaterowanie/mobile-homey/azure
Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
tel: 500083422 lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone