Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edajta
Odkrywca
Re: Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 16.05.2013 14:05

Super relacja, która skłoniła mnie do wyjazdu akurat na ten camping. Z tym, że ja z namiotem
pooja
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pooja » 17.05.2013 09:35

Ja też jadę dzięki tej cudownej relacji :)
radpopl
Globtroter
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) radpopl » 12.07.2013 10:51

ona_007 napisał(a):AniuW - jeszcze jedno pytanie dotyczace kampingu
Wybieramy sie do Zatonu ale mieszkać bedziemy prywatnie. Czy jest możliwość wejścia na teren kampingu i skorzystania z atrakcji dziecięcych przez osoby nie mieszkające na terenie ? Szukałam na stronie Holliday Village czegoś takiego jak one day visitor ale nie mogłam nic znaleźć ...

Jedziemy z dziećmi i miło byłoby gdyby mogły skrzystac z pacu zabaw na kampingu.
Moze pamiętasz czy jest mozliwość wejscia - myślę ze można odpłatnie ale pewnosci nie mam..

Dzięki i pozdrawiam
Marta

Witam,

I udało się wejść?
Na stronie wioski też nie widzę możliwości wejścia dla gości -- więc czy jest taka możliwość?
filipert
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) filipert » 05.12.2018 10:46

Świetna relacja!
Bardzo przydatna - planujemy w 2019 drugi raz Chorwacją z żoną ON i dwójką dzieci 4 i 6 lat :)
W 2018 byliśmy na Istrii/Rowinj na campingu Vestar w namiocie Safari i poza 2 schodkami do domku całość świetnie dostosowana dla osoby na wózku (można było się poruszać wózkiem elektrycznym po namiocie ale oczywiście łazienka dostosowana w budynku obok)
tommypop
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommypop » 11.12.2018 08:01

Witam, mam do odstąpienia rezerwację na kempingu Zaton Holiday Resort w terminie od 01.07.2019 do 10.07.2019.
Koszty odstąpienia to 160 zł.(moja oplata rezerwacyjna). Całkowite koszty wynajmu domku typu Mobile home 3 sypialnie Azure to 5 851,00 zł + opłaty klimatyczne. Rezerwacja w https://www.eurocamp.pl/zakwaterowanie/mobile-homey/azure
Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
tel: 500083422 lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Marzenia się czasem spełniają... Holiday Village Zaton 2009 - strona 2...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019