Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mandat - pomocy :-(

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 09.08.2021 15:10

Info dla spiskowców. Tak mandat 250HK bo do 3 dni jest 1/2 kwoty. A potem nie wiem. Pisało ze. Kara może być nawet kilka tysi HK jak się nie zapłaci. Adresatem jest miasto Brela nie jakaś osoba prywatna. Napisałem ze jestem w Słowenii bo byliśmy o krok. Ale korek na granicy według Google był spory wiec zadecydowaliśmy o jeszcze jednym noclegu i odwiedzeniu jeziora Bled na Słowenii. „Dzięki temu” mogłem zapłacić mandat na poczcie. Nie chce mi się więcej tłumaczyć. Dziwie się ze ktoś dopatruje się jakichś teorii spiskowych. Życie pisze scenariusze a my się musimy dopasować do nich. Tak tez zrobiłem. Szkoda tylko ze nie do końca wyjaśnił sie problem bo może ktoś będzie miał takiego samego pecha jak ja.
Miril
Croentuzjasta
Posty: 274
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miril » 10.08.2021 01:43

Próba wyjaśnienia chyba jeszcze bardziej zagmatwała sprawę więc nie dziw się że ludzie mają teorie spiskowe. Byłeś "krok" od Słowenii i mimo korku i tak wjechałeś aby zwiedzić jezioro. Wróciłeś do CRO na nocleg ? Domyślam się że nie wjechałeś do Słowenii a Bled zwiedzałeś następnego dnia? Druga sprawa taka że pisałeś wcześniej o dwóch dodatkowych noclegach a teraz o jednym. :D
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 10.08.2021 07:34

IMHO temat wyczerpany, teraz będą kontynuować miłośnicy g..no-burzy i OT.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.08.2021 10:36

Dla Ciebie g..no-burza i OT, a dla kogoś innego brak rzetelności w przekazywaniu szczegółów, które mogą wpłynąć na pomoc userowi. Jak widać z postów, inna pomoc jeszcze w Cro, inna poza nią. To istotne.
yooshky
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 24.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 10.08.2021 12:17

te kiero napisał(a):Dla Ciebie g..no-burza i OT, a dla kogoś innego brak rzetelności w przekazywaniu szczegółów, które mogą wpłynąć na pomoc userowi. Jak widać z postów, inna pomoc jeszcze w Cro, inna poza nią. To istotne.

Już po fakcie, sprawa załatwiona jak widać.
Teraz zaczyna się rozstrzyganie czy był w Słowenii, czy jeszcze nie? Po co wracał? A dlaczego jeden dzień? A co zwiedzał i dlaczego? Juz się zaczynają oskarżenia o konfabulację, kłamanie...
Pytał o radę jak powinien postąpić, został w (lub wrocil się do) Chorwacji, zapłacił i to raczej kończy temat.
Nie ma sensu (dla mnie) snucie różnych teorii. Bicie piany w wątku pobocznym.
Przepraszam, skoro dla Was jest bardzo istotne dociekanie czy dojechał do Słowenii czy nie.
Przepraszam tez za OT i obiecuję nie udzielać się w tym wątku.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone