Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mamma Mia!!! Hippy Vis i Happy Brač :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 24.05.2019 17:47

Miałaś farta z delfinami :wink:

Czekam na kolejny dzień - ciekawa jestem wrażeń jachtowych :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.05.2019 18:22

Katerina napisał(a):Rejs nr 2 - cz. IV - MAMMA MIA !

Marsallah napisał(a):P.S. Nazwę pierwszego klipu z YT w pośpiechu przeczytałem najpierw jako "I'll still be beating my vagina" :D


Witaj Bartku w klubie takich skojarzeń :oczko_usmiech:

travel napisał(a):
Katerina napisał(a):Dwa delfiny "eskortowały" nas, płynąc po dwóch stronach dziobu. ......
Te dwa dały nam prawdziwy pokaz skoków zaraz przy burcie, ale nie próbowałam już wtedy robić zdjęć, tylko napawałam się tym pięknym widokiem :)


Och jak ja Ci zazdroszczę tych dupinów :smo:
A może w tym roku ja też będę miała szczęście


:roll: :oops:
Delfiny...
To ja widziałem 27 lat temu 8)

travel napisał(a):
Katerina napisał(a):
Nie pozostaje mi nic innego jak wejść w klimat i poczuć się przez chwilę jak jedna ze statystek w musicalu :oczko_usmiech:


Oj widzę dziewczyno, że lubisz gwiazdorzyć :smo: :mrgreen:



Co się dziwisz,mnie już dawno w tej
sytuacji w głowie by się poprzewracało
(ale nie Kasi :idea: )
... :roll:
Bo...
Myślę,ze mogę już zdradzić :?:

FB_IMG_1558690463221.jpg
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 24.05.2019 22:54

boboo
Mam wrażenie, że Samba (a może Zorba?


:lol: To raczej dżajf (jive)

W samym tekście piosenki "Dancing Queen" tak to leci...

Ooh
You can dance
You can jive
Having the time of your life


:nice:


travel
Och jak ja Ci zazdroszczę tych dupinów :smo:
A może w tym roku ja też będę miała szczęście

Pierino to załatwi :wink:
Katerina napisał(a):
Wracamy do Komiży mijając plaże, do których będę chciała dotrzeć w 2019. Jedna z nich to Perna.



Masz te plaże w zasięgu nogi - to tylko 4 km na piechotkę :mrgreen: :papa:

:roll:

To tylko tyle co dwa razy okrążyć budynek, w którym mieszkałam w dzieciństwie :oczko_usmiech: Drugi najdłuższy w Europie 8) Tylko,że tutaj musiałabym pod górę... :roll: Ale to nastąpi wkrótce :wink:


Marsallah
No, ta Barjoška, jak i Perna, nieźle się prezentują. Perna nawet lepiej, bo nie ma wybetonowanego molo.


Taaak...ten beton też zakłócał moje doznania estetyczne. Ale klimat samej zatoczki bardzo fajny.
P.S. Nazwę pierwszego klipu z YT w pośpiechu przeczytałem najpierw jako "I'll still be beating my vagina" :D

:oczko_usmiech: :lool: Hardcore, Panie :la: :nice:


maslinka
A jednak zgadłam, że chodziło o dupiny :mrgreen: Super! Wyjątkowa atrakcja na koniec rejsu. Zazdroszczę, bo na czternaście wyjazdów do Cro delfiny widziałam tylko dwa razy, z większej odległości i zdjęć w zasadzie nie posiadam.

Ciekawe, jak odgadłaś :roll: :boss: Czyżby literka "D" na mojej mapce? :?: :)
I have a dream zaśpiewane przez Presleya i Davida Bowie - no no, tego nie znałam. Ciekawostka!

Prawda? Uwielbiam takie muzyczne wykopki archeologiczne 8)
Też sobie hasałam tą ścieżką nad Barjošką. Byłam tam jakieś dwa miesiące przed holiłódzkimi gwiazdami :P

:boss: No to byłby skandal, gdyby jakaś holiłódzka gwiazda była tam przed Maslinką :D
Z tej Yuki to niezła agentka! :lol:

Oj, mieliśmy trochę stresu z jej przyczyny :roll: Np, baliśmy się,że się utopi chcąc pogłaskać dupinka :oczko_usmiech: Ale też wprowadziła niezłą hippy :wink: atmosferę. Zresztą fabuła "Mamma Mia II" też jest bardzo hippy, chociaż oprawa to mieszanka popu i disco :lol:


beatabm
Miałaś farta z delfinami :wink:

:roll:
Pamiętam z Twoich relacji piękne zdjęcia delfinów. Mam nadzieję, że też takich widoków doświadczę kiedyś.


tomekwgurach
travel napisał(a):

Katerina napisał(a):

Nie pozostaje mi nic innego jak wejść w klimat i poczuć się przez chwilę jak jedna ze statystek w musicalu :oczko_usmiech:



Oj widzę dziewczyno, że lubisz gwiazdorzyć :smo: :mrgreen:



Co się dziwisz,mnie już dawno w tej
sytuacji w głowie by się poprzewracało
(ale nie Kasi :idea: )
... :roll:
Bo...
Myślę,ze mogę już zdradzić :?:

FB_IMG_1558690463221.jpg




8O Wiedzą coś, czego ja nie wiedziałam :lol:
Tylko... :x Czy mogę im uwierzyć :?: :wink: :mrgreen:


maslinka
I jak to tak, rejs po rejsie :?: :roll:

beatabm
Czekam na kolejny dzień - ciekawa jestem wrażeń jachtowych :mrgreen:


:oczko_usmiech:
No, to czekamy :wink:
Ostatnio edytowano 25.05.2019 10:31 przez Katerina, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 24.05.2019 23:35

Katerina napisał(a): ... Jednak rozczarowaniem jest to, że nie widać Svetaca - wyspy Sveti Andrija, która tak ładnie jawi się na tle zachodzącego słońca w trailerze do Mamma Mia II i samym filmie :( ...

A masz ;)
IMG_20190524_232841.jpg


Mamma Mia :!:
Ale super przygoda z delfinami :hearts:
Mi to chyba nie dane je spotkać :(

Powiedz czy poczułaś TEN klimat w TEJ zatoce ;)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.05.2019 11:09

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a): ... Jednak rozczarowaniem jest to, że nie widać Svetaca - wyspy Sveti Andrija, która tak ładnie jawi się na tle zachodzącego słońca w trailerze do Mamma Mia II i samym filmie :( ...

A masz ;)
Załącznik IMG_20190524_232841.jpg nie jest już dostępny


Mamma Mia :!:
Ale super przygoda z delfinami :hearts:
Mi to chyba nie dane je spotkać :(

Powiedz czy poczułaś TEN klimat w TEJ zatoce ;)


Gusiu, dzięki za piękną fotę, ale ona była zrobiona w Komiży, prawda?

Zdjęć samego Svetaca o zachodzie słońca trochę mam...

IMG_20180905_191311.JPG



... jak też naoglądałam się go z bliska i daleka, ale chodziło mi o ujęcie z Barjoški, ten widok - kiedy tam byliśmy, a raczej jego brak... :roll: , bo światło tak padało, że wyspy w ogóle nie było widać :(

Powiedz czy poczułaś TEN klimat w TEJ zatoce ;)

[/quote]
Hmmm...klimat był całkiem hippy, nie powiem :oczko_usmiech:

Myślę, że mogłabym się tam wprowadzić na kilka dni...

596_m.jpg


...i poznać jakiegoś miłego marynarza :wink: :lol: , żeby poznać wyspę lepiej od strony wody...

603_m.jpg


...albo "zmotoryzowanego" :wink: :lol:, żeby przemierzyć wszystkie szutry.

599_m.jpg


Wybór trudny - ale jaki dylemat miała Donna w filmie :lool: :lool: :lool: - kto widział, ten wie :oczko_usmiech:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 26.05.2019 22:25

Boski ten Wasz rejsik. Aż ciężko sobie wyobrazić, że po tylu atrakcjach widokowo-muzycznych może być jeszcze fajniej następnego dnia! Czekam zatem z niecierpliwością na kolejny odcinek! :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.05.2019 15:08

Katerina napisał(a):... Gusiu, dzięki za piękną fotę, ale ona była zrobiona w Komiży, prawda?...
No tak, ta już za winklem wchodząc do portu, ale mam jeszcze jedną z przed winkla choć beznadziejnej jakości.
DSCN8179.JPG


Zrobiona tuż po minięciu tego miejsca.
DSCN8175.JPG


Katerina napisał(a):...Zdjęć samego Svetaca o zachodzie słońca trochę mam..
Nie wątpię :mrgreen: :hearts:


Katerina napisał(a): Myślę, że mogłabym się tam wprowadzić na kilka dni...
...i poznać jakiegoś miłego marynarza :wink: :lol: , żeby poznać wyspę lepiej od strony wody...
...albo "zmotoryzowanego" :wink: :lol:, żeby przemierzyć wszystkie szutry.

... Wybór trudny - ale jaki dylemat miała Donna w filmie :lool: :lool: :lool: - kto widział, ten wie :oczko_usmiech:
To jest wybór optymalny i idealny, wtedy penetrujesz wyspę z wody i z lądu :mrgreen:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 27.05.2019 19:10

Cały czas fajnie :)
Ten najbliższy rejs na prywatną wyspę, jest ekscytujący.
Ciekawe ,czy odbywają się tam samowolki ?
Btw.
Twoja relacja jest lepsza i ciekawsza od filmu M m II..... :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.05.2019 00:07

Igłą pinii napisał(a):Boski ten Wasz rejsik. Aż ciężko sobie wyobrazić, że po tylu atrakcjach widokowo-muzycznych może być jeszcze fajniej następnego dnia! Czekam zatem z niecierpliwością na kolejny odcinek! :)

Hmm...no, ja tez czekam :roll: :lol:
A rejsik, bo był to rejsik w porównaniu z nr1, to było takie... miód - malina, ale... bez orzeszków i...kapusty :wink: :papa:


gusia-s
To jest wybór optymalny i idealny, wtedy penetrujesz wyspę z wody i z lądu :mrgreen:

:wink: :mrgreen:

Fotka fajna, ma takie piękne plamy światła jakie lubię na wodzie 8) (Przed chwilą skorygowałam wpis, bo wyszło mi "[Jaki lubię na wozie [/i]" :mrgreen:


CROberto
Cały czas fajnie :)
Ten najbliższy rejs na prywatną wyspę, jest ekscytujący.
Ciekawe ,czy odbywają się tam samowolki ?

Dzięki :D :papa:
Zakładam, że pytasz o samowolne, indywidualne wypady na wysepkę :?:
Myślę,że się zdarzają, choć odradzałabym, bo jest ciężko z cumowaniem i kotwiczeniem, ale o tym już wkrótce :D
No, chyba, że pytanie dotyczyło czegoś innego, chętnie odpowiem.
Btw.
Twoja relacja jest lepsza i ciekawsza od filmu M m II..... :D

:roll: Jeszcze raz dziękuję, choć myślę ...., że łatwo przebić Mammamięczymkolwiek :wink:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.05.2019 03:44

W oczekiwaniu na Rejs nr 1 :D


Sobota. Wielka, chciałoby się powiedzieć, bo czeka nas realizacja naszego marzenia.

Wstajemy niedługo po piątej - jest 8-smy września - całkiem ciemno 8O , przeżyliście coś takiego w Cro ??

Wprawdzie torba - niezbędnik spakowana została poprzedniego wieczora - ręczniki, kąpielówki, buty do pływania, buty terenowe, sztormiaki, polary, filtry UV, okrycia głowy, okulary, woda... Ale i tak biegam nerwowo po apartmanie, bo może coś jeszcze ?

Dorzucam latarkę na czoło, tabletki przeciwbólowe, coś do dezynfekcji , plastry i... niezawodne kabanosy - niezawodne, dopóki nie zjedzą ich osy :lol:

Jest 6.30 - rozruszani i nakręceni wizją przygody ( ja naładowana adrenaliną, bo boję się jak cholera - po mojej traumie na Mljecie w 2013 :x ) zamykamy drzwi na klucz...a tu :| :cry:

Telefon. Dzwoni Darko, nasz Kapitan...

Sorry, ale nie jestem pewien pogody, są pewne przesłanki, aby sądzić, że będzie trudno w drodze powrotnej...
Ale jutro o tej samej porze wypływamy. Na 200%.

:evil:

Pogoda jak drut. O czym on mówi :roll:

Ale, szczerze... kamień mi z serca spadł, bo...mój stres został -jakoby - odroczony :oczko_usmiech:

Skoro spakowani i gotowi do wyjścia, to wychodzimy - pierwszy raz o tak wczesnym poranku (nie licząc pobudek na promy o 5 tej, ale to była konieczność :oczko_usmiech: )

Idziemy na kawę.

Komiża piękna o każdej porze :hearts:

IMG_20180908_073953.jpg

IMG_20180908_074022.jpg

IMG_20180908_074043.jpg

IMG_20180908_074116.jpg

IMG_20180908_074123.jpg



Mój ulubiony stolik (maslinki też :wink: ), jak i inne należące do baru Škor puste :D i pięknie oświetlone wschodzącym słońcem.

IMG_20180908_074240.jpg


Idziemy na falochron i keę zarazem, żeby zobaczyć ponownie łódź, która miała nas dzisiaj ponieść :) w nieznane...

IMG_20180908_074346 (1).jpg


Jeszcze ją przedstawię w pełnej krasie, na razie wydaje mi się ...za mała jak na wyprawę w trudne rejony archipelagu viskiego :roll: :oops: :oczko_usmiech:

To gdzie ta kawa??

Wszystkie lokale dla turystów jeszcze zamknięte, pozostaje napić się "prawdziwej" kawy w miejscach, które już od godziny hulają dla autochtonów :D

IMG_20180908_074533.jpg

IMG_20180908_074553.jpg


Nie wiem, czy wiecie o czym mówię ? :oczko_usmiech:

To nawet nie jest espresso podwójne, ani potrójne, to siekiera , nie mogę tego wypić :la: :lool:

Proszę raz jeszcze o kawę i mlijeko :D Dostaję ponownie espresso z pianką z mleka... tu, na zdjęciu może wydawać się, że to capuccino :mrgreen: Nic bardziej mylnego, to ma moc zabójczą :lool: :lool: :lool:

IMG_20180908_075507.jpg


Lata młodości spędziłam na profesjonalnym robieniu takiej kawy, ale jednak nie przekonałam się :roll:

Rano muszę mieć "porządną" :oczko_usmiech: kawę z mlekiem i już :roll:

Na powyższym zdjęciu widać stateczek Sveti Salvestar, który można nazwać statkiem - tramwajem na wyspę Biševo. Odpływa o 8-smej rano, a wraca o 17-tej. Zdecydowanie najtańsza opcja , poza nim to jeszcze prywatne RIBy, nawet nie chcę myśleć co przeżyłam rok wcześniej na takim malutkim przy dużej fali :mrgreen:

Skoro RIBy, to zaglądam na chwilę do Ribarnicy zaraz koło lokalsów sączących smoliste ulepki z kawy i cukru :oczko_usmiech:

IMG_20180908_074553 (2).jpg


Gdyby ktoś chciał kupować świeże ryby w Komiży, to tu są ceny z 2018. Branciny, komarce i tunjak.

IMG_20180908_080632.jpg

IMG_20180908_080644.jpg


My nic nie kupujemy, idziemy w boczne uliczki.

Ale fajnie, pusto i cicho tylko wywietrzniki klimatyzatorów zakłócają poranną sielankę.

IMG_20180908_080948.jpg

IMG_20180908_081124.jpg


Vis jest hippy, Komiża jest hippy :lol:

IMG_20180908_081930.jpg

IMG_20180908_082319.jpg

IMG_20180908_082356.jpg


Jeszcze dwa ujęcia i opuszczamy zaułek..

IMG_20180908_082616 — kopia.jpg

IMG_20180908_082654 — kopia.jpg


Tu czuję się prawie jak w Havanie :)

IMG_20180908_082724 — kopia.jpg

IMG_20180908_082847 — kopia.jpg


Albo we Florencji...

IMG_20180908_082900 — kopia.jpg


Prawda, że ładna ta moja Komiża?? :hearts:

IMG_20180908_082920 — kopia.jpg

IMG_20180908_083027 — kopia.jpg

IMG_20180908_083214 — kopia.jpg


A wszystko to, by zabić, a raczej umilić sobie i Wam czas oczekiwania na rejs :)

Skoro umilanie, to na plaży 8)

Jeszcze raz kurs ponad Visem...

IMG_20180908_091722 — kopia.jpg


... i w "toskańskim" interiorze :wink:

IMG_20180908_092231 — kopia.jpg


Na plaży Mała Srebrna jesteśmy przed 9-tą :)

IMG_20180908_094008 — kopia.jpg

IMG_20180908_094033 — kopia.jpg

IMG_20180908_094104 — kopia.jpg

IMG_20180908_094456 — kopia.jpg


"Early to bed and early to rise makes a man healthy, wealthy, and wise ..."
Czyli : "Kto rano wstaje..." :wink:

Na pewno nie będziemy mądrzejsi, ani bogatsi, ale ...zdrowsi pewnie tak 8)

Po godzinie plażyczka robi się "tłumna" :wink:

IMG_20180908_110058 — kopia.jpg


Więc przenosimy się - dla odmiany na Srebrną główną...

IMG_20180908_133910 — kopia.jpg

IMG_20180908_133929 — kopia.jpg

IMG_20180908_141031 — kopia.jpg


... gdzie oddaję się swojej fiksacji geologicznej :D :oczko_usmiech: i podziwiam zróżnicowanie podłoża do leżenia i opalania ...

IMG_20180908_142552 — kopia.jpg

IMG_20180908_143033 — kopia.jpg

IMG_20180908_143138 — kopia.jpg


Poza tym, zaraz odpalę internet w smartfonie :roll: i tak naprawdę po raz pierwszy zagłębię się w info 8O o wyspie, na którą jutro już na pewno się udam :)

Jeszcze chwila cierpliwości, please :D

IMG_20180908_143206 — kopia.jpg
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 28.05.2019 08:42

Katerina napisał(a):Wstajemy niedługo po piątej - jest 8-smy września - całkiem ciemno 8O , przeżyliście coś takiego w Cro ??


Phi, wstawało się w CRO i o 2 w nocy :P

Katerina napisał(a):Na powyższym zdjęciu widać stateczek Sveti Salvestar, który można nazwać statkiem - tramwajem na wyspę Biševo. Odpływa o 8-smej rano, a wraca o 17-tej. Zdecydowanie najtańsza opcja , poza nim to jeszcze prywatne RIBy, nawet nie chcę myśleć co przeżyłam rok wcześniej na takim malutkim przy dużej fali :mrgreen:


Na pewno nic gorszego, niż to, co oferuje S. Salvestar przy minimalnej nawet fali...pisałem o tym w relacji z 2015 roku :>
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12175
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.05.2019 09:58

Wstawać po piątej?
Pewnie że sie zdarza :mrgreen: Często. A i dużo przed piątą - żeby pożeglować przy księżycu.
Co więcej - i całą noc zdarzało się w Cro żeglować a wtedy właściwie można było nie wstawać wcale - bo się nie kładliśmy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uwielbiam wstawać w Chorwacji prawie ze słońcem - mam wtedy miasta czy zatoki tylko dla siebie, bez tlumów, tylko z miejscowymi.

A co do Ribów na falach - one po to są zeby właśnie po falach na nich śmigać :oczko_usmiech:
Kiedyś muszę tak popływać - jedną okazje już miałam ale niestety niewykorzystaną.
W czasie rejsu po Morzu Liguryjskim wybłagałam mechaników z Pogorii aby pozwolili mi popływac pogoriowym ribem. Samej - bo wożona to ja być nie chcę :roll: Ciezko było ich uprosić ale po prawie tygodniu mojego jęczenia ugięli się. Obiecali ze dadza mi riba i mogę śmigać nim ile zechcę. W zatoce na kotwicy niedaleko Nicei zrzucili ponton - a fale tego dnia były naprawdę solidne, wiatr również - wywieźli załogę na brzeg i miałam dostać Riba do pływania. Niestety....silnik się zepsuł :cry: :cry: :cry: I tyle było z mojego skakania na falach. A tak się cieszyłam na myśl o zabawie :cry: :cry: :cry:
Nic to - wrócę jeszcze na Pogorię i wtedy nie odpuszczę :mrgreen:
Roksana.concept
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 19.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roksana.concept » 28.05.2019 11:34

"Post napisał(a) Katerina » 28.05.2019 03:44

W oczekiwaniu na Rejs nr 1 :D "


Brak mi innych słów niż SZALONA KOBIETA :!:
O 3 czy już prawie 4 w nocy w poniedziałek post na forum :)

I to jaki post! Bardzo zazdroszczę, może kiedyś będzie mi dane tam pospacerować.

Pięknie pokazujesz i skałki i kamyczki. A w porannych zdjęciach na plaży aż czuć taką jakby wilgoć. Dziękuję za ten spacer :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14797
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 28.05.2019 14:38

Szczerze mówiąc, na Waszym miejscu, zdenerwowałabym się, że wstawałam "na darmo" :roll:
Ale przynajmniej dzięki temu przez godzinę mieliście Małą Srebrną tylko dla siebie...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.05.2019 15:03

Katerina napisał(a):gusia-s
To jest wybór optymalny i idealny, wtedy penetrujesz wyspę z wody i z lądu :mrgreen:
:wink: :mrgreen:
Fotka fajna, ma takie piękne plamy światła jakie lubię na wodzie 8) (Przed chwilą skorygowałam wpis, bo wyszło mi "[Jaki lubię na wozie [/i]" :mrgreen:
A pod wozem też może być nieźle :mrgreen:

Katerina napisał(a): Wstajemy niedługo po piątej - jest 8-smy września - całkiem ciemno 8O , przeżyliście coś takiego w Cro ??
Dziwne to uczucie fakt o czym raz dane mi było się przekonać, ale jak mieszkałam jednego roku w Zivogosce Blato to i o 7 było jeszcze ciemnawo w sierpniu, bo Biokovo skutecznie blokowało dopływ promieni słonecznych :evil:

Katerina napisał(a): Wprawdzie torba - niezbędnik spakowana ...
Dorzucam ...
8O brakuje tylko sznurowadła :mrgreen:

Katerina napisał(a): ... Telefon. Dzwoni Darko, nasz Kapitan...
i po przygodzie :(

Katerina napisał(a): Prawda, że ładna ta moja Komiża?? :hearts:
Nooo, super jest :)

No cóż, co się odwlecze to nie uciecze zatem poczekam jeszcze na ten rejs ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Mamma Mia!!! Hippy Vis i Happy Brač :) - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone