Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makłowicz gotował na Pagu

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 09.04.2007 01:20

Sławomir Wocial napisał(a):może hobotnica... :D

takie oślizgłe były ,że bardziej hu niż ho :wink:
http://www.zvrk.co.yu/Zanimljivosti/Pri ... /index.htm
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 09.04.2007 09:25

W piwniczce widziałem nalewki, nawet wiśnióweczka była, 50 kun mała flaszeczka ,następnym razem przyjadę skosztować ale nie kupować. :D
A co do ośmiornic, wczoraj widziałem jak ją Makłowicz gotował i jakoś mi przeszła ochota na ten rarytas.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 09.04.2007 10:45

krakuscity napisał(a):A co do ośmiornic, wczoraj widziałem jak ją Makłowicz gotował i jakoś mi przeszła ochota na ten rarytas.


Ośmiornica była beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! 8O
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 09.04.2007 21:38

Byłem dzisiaj u znajomych, wypiliśmy trochę Grappy z winnicy Matuśko, niezła.
Ciekaw jestem, czy ci wszyscy co "plują" na ostryygi, ośmiornicę, mieli okazję spróbować tego "czegoś" i czy ew spróbowali :?:
Oczywiscie nie mam zamiaru wmawiać wszystkim, że jest to przepyszne, ciekawi mnie tylko czy krytykanci próbowali tych specjałów.

Tripice, które M. gotował w trakcie programu widzialem jak w okolicy Srimy szykowała Chorwatka, rarytas dla syna. Płatami flaków "waliła" o kamienie, czyściła je, pózniej płukała w morzu.
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 09.04.2007 22:58

Adam,K napisał(a):
krakuscity napisał(a):A co do ośmiornic, wczoraj widziałem jak ją Makłowicz gotował i jakoś mi przeszła ochota na ten rarytas.


Ośmiornica była beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! 8O

W ubiegłym roku ośmiorniczka serwowana na Thassos była WYSMIENITA,mam nadzieje jednak że lepsza byłaby od Makłowicza.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 10.04.2007 11:00

maciek1956 napisał(a):Oczywiscie nie mam zamiaru wmawiać wszystkim, że jest to przepyszne, ciekawi mnie tylko czy krytykanci próbowali tych specjałów.
Ja wprawdzie nie krytykowałem, ale raz ośmiorniczkę małą jadłem. Małe ośmiorniczki były zapakowane w próżniowej folii , trochę wysuszone, ktoś ze znajomych przywiózł je prosto z Japonii. Może te co Makłowicz robił były lepsze tylko ten widok gotowania jakoś mnie nie zachęca do zjedzenia.
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.04.2007 11:13

krakuscity napisał(a):
maciek1956 napisał(a):Oczywiscie nie mam zamiaru wmawiać wszystkim, że jest to przepyszne, ciekawi mnie tylko czy krytykanci próbowali tych specjałów.
Ja wprawdzie nie krytykowałem, ale raz ośmiorniczkę małą jadłem. Małe ośmiorniczki były zapakowane w próżniowej folii , trochę wysuszone, ktoś ze znajomych przywiózł je prosto z Japonii. Może te co Makłowicz robił były lepsze tylko ten widok gotowania jakoś mnie nie zachęca do zjedzenia.


Masz rację, ten widok....Ale czy wszystkie potrawy, które smakują nam wyśmienicie, ładnie i smakowicie wyglądają podczas gotowania ?
Ośmiornicę jadałem wiele razy, zaczynałem od sałatek, póżniej gotowane, ale dopiero po kilku razach zobaczyłem ją w garnku. Moze gdyby było odwrotnie to teraz nielubiłbym ośmiornicy ?
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 20.04.2007 16:40

22.04 Makłowicz znowu będzie gotował w TVP2 w ... chorwackich "klimatach" :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 20.04.2007 17:40

a to ja napisał(a):22.04 Makłowicz znowu będzie gotował w TVP2 w ... chorwackich "klimatach" :)

http://ww6.tvp.pl/5209.dzialy :wink:
velo_12
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 626
Dołączył(a): 16.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) velo_12 » 20.04.2007 19:14

krakuscity napisał(a):
a to ja napisał(a):22.04 Makłowicz znowu będzie gotował w TVP2 w ... chorwackich "klimatach" :)

http://ww6.tvp.pl/5209.dzialy :wink:


Ale to stary odcinek. 22.04 Makłowicz będzie w Dubrovniku 8)
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 27.05.2007 11:59

A dziś Makłowicz gotuje na Korczuli 8)
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 27.05.2007 21:43

Makłowicz bardzo upodobał sobie Chorwację. Z resztą nie ma się co dziwić :D
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 27.05.2007 23:55

Adam,K napisał(a):
krakuscity napisał(a):A co do ośmiornic, wczoraj widziałem jak ją Makłowicz gotował i jakoś mi przeszła ochota na ten rarytas.


Ośmiornica była beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! 8O


Uwielbiam ośmiorniczki, kalmary, małży i całe to morskie robactwo!
Mniam!

A Panu M. się nie dziwie, też pokochałam Chorwację, myślałam że to zauroczenie, ale to nie mija.
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 28.05.2007 00:02

A właśnie, czy ktoś może poleci jakąś fajną knajpe, na południu Polski, gdzie można zjeść dobrze przyrządzone owoce moża?
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 28.05.2007 07:03

ynka napisał(a):A właśnie, czy ktoś może poleci jakąś fajną knajpe, na południu Polski, gdzie można zjeść dobrze przyrządzone owoce moża?

Ynka,
Masz na myśli "owoce morza" ?
Pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Makłowicz gotował na Pagu - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone